Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-27 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Nick Carter: ma być tak, i już! Godziny emisji

Nick Carter, członek zespołu Backstreet Boys, marzy o akwarium przypominającym stare parowce rzeczne. Zadanie wydaje się niewykonalne, ale Wayde znajduje sposób na jego realizację.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 10 Godziny emisji

Tym razem trafiamy na Wyspy Cooka. Chris zajmuje się zwierzęciem potrąconym przez samochód, leczy wilczarza z chorymi oczyma i psotną kozę o imieniu Brownie.

07:30

Kot na drzewie: W opałach Godziny emisji

W deszczowy dzień Shaun zostaje wezwany do Covington, aby sprowadzić na ziemię przyjaźnie nastawionego kota, który tęskni za swoim domem.

08:00

Kot z piekła rodem: Despotyczna Chloe Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

09:00

Najdziksze wyspy: Vancouver Godziny emisji

Vancouver jest dużą wyspą podzieloną na dwie części pasmem wysokich gór. Charakteryzują ją urozmaicona rzeźba terenu, wspaniałe krajobrazy oraz bogata fauna i flora.

10:00

Rekiny: Arena śmierci Godziny emisji

Badacz rekinów Jeff Kurr powraca. Tym razem w jednoosobowej klatce penetruje dno oceanów na żerowiskach żarłaczy białych.

11:00

Z życia weterynarzy: Pojazd dla weterynarza Godziny emisji

Doktor Ross kupuje karetkę weterynaryjną. Tymczasem do kliniki trafia iguana z ropniem i jamnik dotknięty paraplegią, który otrzymuje nowe kółka.

12:00

Dzikie renowacje: Stodoła jak marzenie Godziny emisji

Tym razem Jay wyrusza do Bedford, na rolnicze tereny stanu Indiana, aby przerobić stuletnią, niszczejącą stodołę na salę do organizacji różnych wydarzeń kulturalnych.

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Odkrycie w ogrodzie Godziny emisji

Oficer Sadler ratuje dwa zagłodzone i skrajnie zaniedbane psy. Funkcjonariusze pomagają też kobiecie, która podczas pożaru w mieszkaniu straciła dwa koty.

14:00

Handel dzikimi zwierzętami: Niedźwiedzie Godziny emisji

Steve Galster wyrusza do Kalifornii, gdzie wraz z uzbrojonymi strażnikami dzikiej zwierzyny tropi kłusowników, zabijających niedźwiedzie w celu uzyskania ich woreczków żółciowych.

15:00

Mieszkanie na pniu: Najbardziej odlotowy domek Godziny emisji

Pete konstruuje domek na drzewie dla pary trendsetterów. Przeszklona konstrukcja z bocianim gniazdem będzie najbardziej niesamowitą i odjazdową kryjówką na całej planecie.

16:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla gwiazdy Internetu Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

17:00

Na straży przyrody: Zaginione pumy Godziny emisji

Waszyngtońska jednostka ds. Ryb i Dzikiej Zwierzyny poszukuje zaginionych kociąt pumy. W Seattle udaje się pojmać niczego niepodejrzewającego kłusownika wodnego.

18:00

Wszystko o kotach, odc. 3 Godziny emisji

W tym odcinku spotkanie z mruczkiem o sześciu palcach w każdej łapie. Dowiemy się też, jaką rasę kotów najbardziej lubił Juliusz Cezar.

19:00

Kot z piekła rodem: Tłusty Elvis Godziny emisji

Jeff jest fotografem, który pracuje w domu. Teraz jednak z powodu swojego krwiożerczego kota Bustera, może stracić klientów i asystenta.

20:00

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część V Godziny emisji

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

21:00

Premiera Królowa lwów, odc. 3 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

22:00

Zaplątani w survival: Archipelag Kodiak, Alaska Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

23:00

Na straży przyrody: Bezgłowy łoś Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody dokonują aresztowania podejrzanego z kryminalną przeszłością. Do tego, kanadyjscy poławiacze krabów są złapani podczas nielegalnego odłowu.

00:00

Ratownicy psów, odc. 12 Godziny emisji

Anthony Joynes jedzie do stolicy Malawi Lilongwe. Odbiera szczenięta nielegalnemu handlarzowi psów, a następnie ratuje bezpańskiego psa, który jest poważnie chory.

01:00

Królowa lwów, odc. 3 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

02:00

Szkoła przetrwania: Alaska Godziny emisji

W Chugach Mountains w południowej Alasce Bear Grylls musi stawić czoła nie tylko pogodzie, ale pokonać lasy zamieszkałe przez groźne niedźwiedzie brunatne.

02:48

Dzikość bez cenzury: Na ratunek tygrysicy Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. W tym odcinku próba ratowania ciężarnej tygrysicy oraz pomoc słoniątku, uwięzionemu w korycie na wodę.

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Psia męka Godziny emisji

Oficer Stacie DaBolt bada sprawę psa, który trafił do ośrodka w makabrycznym stanie. Zwierzak miał wrośniętą w skórę obrożę i sfilcowaną sierść.

04:24

Dorwać tuńczyka: Ryba gigant Godziny emisji

Zaczyna się drugi tydzień połowów tuńczyka. Niektórym rybakom udało się już złowić drogocenne ryby. Inni wciąż mają nadzieję, że uda im się wrócić ze zdobyczą.

05:12

Mieszkanie na pniu: Świątynia przygód Godziny emisji

Pete buduje dom na drzewie dla rodziny odkrywców, która mieszka w górach Pocono w Pensylwanii. To dwupiętrowe cacko jest pełne niezwykłych atrakcji.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info