Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-10 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Nurkowanie Godziny emisji

Konstrukcja akwarium do kwarantanny dla nowych ryb okazuje się nie lada wyzwaniem. Brett kupuje stary samochód, aby przerobić go na akwarium. Czy tym razem będzie musiał nurkować?

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 5 Godziny emisji

Chris otrzymuje makabryczną przesyłkę: w tekturowym pudełku znajduje się ciężko ranny kociak. Tim stara się wyciągnąć pytona dywanowego z rury kanalizacyjnej.

07:30

Poznajcie orangutany, odc. 2 Godziny emisji

Do ośrodka przybywa kolejny osierocony orangutan, który potrzebuje wsparcia ze strony doświadczonego pobratymca. Te maleństwa są też wysoce narażone na zakażenia pasożytami.

08:00

Kot z piekła rodem: Żyli długo i nieszczęśliwie Godziny emisji

Debbie musi wybrać między swoim chłopakiem a jej siusiającym kotem Blinkiem. Krisi i Jason chcą się pobrać, ale na ich drodze stoi Frankie - szalony kot kobiety.

09:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Andy Godziny emisji

Andy to najdłuższy łańcuch górski świata, ciągnący się wzdłuż całego zachodniego wybrzeża Ameryki Południowej. Jak radzą sobie zwierzęta, żyjące na dużych wysokościach?

10:00

Hawaje. Raj dla rekinów Godziny emisji

Hawaje to wymarzone miejsce na wypoczynek. Jednak ostatnio w wodach przybrzeżnych archipelagu coraz częściej dochodzi do ataków rekinów na ludzi.

11:00

Wszystko o psach: Bloodhound, yorkshire terrier, dog niemiecki, shih tzu, rodezyjski ridgeback Godziny emisji

Jakiej rasy psy mają najlepszy węch? Jakie czworonogi są najwyższe? Jakiej rasy szczenięta krzyczą jak gęsi? Każda z ras ma swoją odrębną specyfikę i predyspozycje.

12:00

Mosquito Godziny emisji

Każdego roku komary powodują śmierć ogromnej liczby osób. Naukowcy starają się znaleźć sposoby na zlikwidowanie całej populacji, aby uratować życie milionów ludzi.

13:30

Poznajcie leniwce, odc. 4 Godziny emisji

Claire musi zająć się wrażliwym leniwcem o imieniu Linus. Zaś specjalistka od leniwców Becky sprawdzi, który z gatunków leniwców jest urodzonym pływakiem.

14:00

Wydział weterynarii: Wyścig do mety Godziny emisji

Na kilka dni przed rozdaniem dyplomów, studenci ukończyli ostatnie zmiany oddziałów. Pomimo, że odliczają dni do końca roku akademickiego, nagłe przypadki wciąż wymagają ich uwagi.

15:00

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Brazylia Godziny emisji

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz ze swoją ekipą buduje niezwykłe, nowatorskie, ekscentryczne i niewiarygodne kryjówki oraz domki na drzewach.

16:00

Projekt AKWARIUM: Barbecue w wodzie Godziny emisji

Ekipa buduje akwarium w restauracji Rolling Smoke BBQ w Las Vegas. Następnie tworzy fragment podwodnego świata w innym popularnym lokalu o nazwie Salt Life Food Shack.

17:00

Na straży przyrody: Las strzelb Godziny emisji

Strażnicy ze specjalnej jednostki ukrócą proceder nielegalnych polowań na łosie. Zapobiegną także samobójstwu i wytropią groźnych bandytów.

18:00

Wszystko o psach: Mops, wyżeł weimarski, maltańczyk, terrier pszeniczny, akita Godziny emisji

Jakie psy fotografował William Wegman? Jaki pies cieszy się w Japonii największym szacunkiem? Jakiej rasy psy mieli brytyjska królowa Wiktoria i amerykański król bluesa BB King?

19:00

Kot z piekła rodem: Kot jak huragan Godziny emisji

Jackson poznaje pewną bardzo rozmowną artystkę, która nie może poradzić sobie z przygarniętym kotem.

20:00

Mieszkanie na pniu: Wesołych Świąt! Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

21:00

Pomoc drogowa na Alasce: W obliczu sztormu Godziny emisji

Do Fairbanks na Alasce zbliża się silna burza, która sprawi, że na drogach zrobi się jeszcze bardziej niebezpiecznie. Zespoły pomocy drogowej są w stałym pogotowiu.

22:00

Niebezpieczne rewiry: Hipopotamy - groźni zabójcy Godziny emisji

Urocze hipopotamy to wyjątkowo groźne zwierzęta. Dave Salmoni wkracza w tajemniczy świat afrykańskich czarów, związanych z tymi agresywnymi roślinożercami.

23:00

Na straży przyrody: W ogniu Godziny emisji

Sierżant Jewell odkrywa pustynną kryjówkę ojca i syna poszukiwanych listem gończym za handel narkotykami. Jacobson prowadzi dochodzenie w sprawie grupy rozrabiających myśliwych.

00:00

Ratownicy psów, odc. 9 Godziny emisji

Lauren Bailey zajmuje się starym, opuszczonym terierem, a Alan poznaje Dave'a - jednego z dziewięciu porzuconych psów, które błąkały się po ulicach Winchester.

01:00

Pomoc drogowa na Alasce: W obliczu sztormu Godziny emisji

Do Fairbanks na Alasce zbliża się silna burza, która sprawi, że na drogach zrobi się jeszcze bardziej niebezpiecznie. Zespoły pomocy drogowej są w stałym pogotowiu.

02:00

Szkoła przetrwania: 25 najlepszych momentów Godziny emisji

Dwadzieścia pięć najciekawszych przygód Beara Gryllsa.

02:48

Dzikość bez cenzury: Lwy, kamera, akcja! Godziny emisji

Seria przedstawia dziwne zachowania zwierząt, uchwycone przez obiektywy kamer. Widzowie zobaczą zarówno mrożące krew w żyłach, jak i wzruszające spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Podli gracze Godziny emisji

Oficer Sadler ratuje psa z pożaru. Z kolei oficer Johnson podejmuje pilne działania wobec właściciela, który znęca się nad zwierzęciem. Zespół wykrywa nielegalne walki kogutów.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 8 Godziny emisji

Doktor Lisa bada psa, który ma bardzo dziwny problem z oczami. Z kolei Chris musi pożegnać się z jednym ze swoich ulubionych pacjentów.

05:12

Mieszkanie na pniu: Herbaciarnia na drzewie Godziny emisji

Rodzina prosi Pete'a o pomoc w zbudowaniu na drzewie tradycyjnej japońskiej herbaciarni jako elementu ich urządzonego w stylu zen ogrodu. Czy da sobie radę z tym trudnym wyzwaniem?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info