Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-12 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Dobra karma Godziny emisji

Zamówienie na akwarium zgodne z zasadami feng shui zmusza Bretta do reorganizacji biura. Budowa zbiornika nad łóżkiem doprowadza ekipę do łez. Wayde i Brett nurkują z rekinami.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 7 Godziny emisji

Chris pomaga psu poranionemu przez narzędzie do strzyżenia żywopłotów. Sash zajmuje się przerażonym kormoranem.

07:30

Poznajcie orangutany, odc. 4 Godziny emisji

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

08:00

Kot z piekła rodem: Woody zabójca Godziny emisji

Sandy i Phil byli szczęśliwym małżeństwem do momentu, gdy nie adoptowali kota Woody'ego. Para jest przekonana, że to właśnie on był zabójcą ich drugiego kociaka.

09:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Pantanal Godziny emisji

Pantanal to największe tereny podmokłe świata. Nie są to jednak zwykłe mokradła. Po długiej porze suchej obfite deszcze przemieniają wypaloną słońcem równinę w śródlądowe morze.

10:00

Rekiny z głębin Godziny emisji

Badacz rekinów i naukowiec Paul Clerkin sięga po najnowsze technologie, by przyjrzeć się z bliska najdziwniejszym rekinom świata.

11:00

Wszystko o psach: Mops, wyżeł weimarski, maltańczyk, terrier pszeniczny, akita Godziny emisji

Jakie psy fotografował William Wegman? Jaki pies cieszy się w Japonii największym szacunkiem? Jakiej rasy psy mieli brytyjska królowa Wiktoria i amerykański król bluesa BB King?

12:00

Królowa lwów, odc. 5 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

13:00

Ratownicy psów, odc. 8 Godziny emisji

Inspektor Annie zostaje wezwana w sprawie dwóch psów rasy husky oraz mieszańca bulteriera. Jeden z husky jest poważnie zraniony i potrzebuje pilnej pomocy weterynaryjnej.

14:00

Joel Lambert kontra drapieżniki: Hieny Godziny emisji

Były komandos Joel Lambert jedzie do Zambii na poszukiwania najskuteczniejszych drapieżników Afryki - hien cętkowanych. Inteligencja stada hien wprawia Joela w osłupienie.

15:00

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część III Godziny emisji

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

16:00

Projekt AKWARIUM: Z wiatrem Godziny emisji

Wayde i Brett zostają zachęceni przez znanego malarza marynistę Guya Harveya do budowy ogromnego akwarium w nadmorskim ośrodku wypoczynkowym Trade Winds Resort na Florydzie.

17:00

Na straży przyrody: Przepis na klęskę Godziny emisji

Myśliwy, który zastrzelił łosia próbuje wywinąć się z rąk funkcjonariuszy. Na pustyni dzieje się coś podejrzanego, a niedźwiedź niszczy samochód.

18:00

Wszystko o psach: Dalmatyńczyk, husky, wyżeł niemiecki krótkowłosy, hawańczyk, szpic miniaturowy Godziny emisji

Jaki pies mógł pomagać Michałowi Aniołowi przy malowaniu fresków w Kaplicy Sykstyńskiej? Jaka rasa rodzi się z łatami na całym ciele? Jakie szczenię przetrwało rewolucję na Kubie?

19:00

Kot z piekła rodem: Kocia wojna: Brooklyn Godziny emisji

Jackson wyrusza na Brooklyn, aby rozwiązać problem dwóch nieustannie walczących kotów, które niszczą związek swoich właścicieli.

20:00

Mieszkanie na pniu: Na angielskiej prowincji Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

21:00

Premiera Gang obrońców zwierząt: Porywacz szczeniąt Godziny emisji

Założyciel grupy, Rob, oraz detektyw, Marceline, a także Bill i Elle próbują zdemaskować porywacza szczeniąt. Ponadto, Brian i Face poszukują psa w graciarni pewnego mechanika.

22:00

Dzikie z natury: Najmądrzejszy Godziny emisji

Szympans żyjący w stadzie o hierarchicznej strukturze. Mądry słoń. Pomysłowy pająk. Dociekliwy delfin. Które z tych zwierząt jest najbardziej inteligentne?

22:30

Dzikie z natury: Najsilniejszy Godziny emisji

Wielki niedźwiedź grizzly. Mała, ale potężna mrówka. Szybki i gwałtowny krokodyl. Niepokonany nosorożec. Który z tych gatunków zasługuje na miano najsilniejszego?

23:00

Na straży przyrody: Bezprawna śmierć Godziny emisji

Strażnicy trafiają na kłusowników polujących na niedźwiedzie. Jeden z podejrzanych, pijany, zostaje przewieziony do więzienia. Mężczyzna z nakazem aresztowania ma romans z kobietą.

00:00

Ratownicy psów, odc. 11 Godziny emisji

Ratownicy znajdują w niewielkim pomieszczeniu osiem szczeniąt i ich wychudzoną mamę, a Graeme Petty chce ukarać winnych znęcania się nad przerażonym bulterierem ze Staffordshire.

01:00

Gang obrońców zwierząt: Porywacz szczeniąt Godziny emisji

Założyciel grupy, Rob, oraz detektyw, Marceline, a także Bill i Elle próbują zdemaskować porywacza szczeniąt. Ponadto, Brian i Face poszukują psa w graciarni pewnego mechanika.

02:00

Szkoła przetrwania: Cieśnina Torresa Godziny emisji

Bear Grylls jest na bezludnej wyspie na południe od Papui-Nowej Gwinei. Uzbrojony tylko w kij musi pokonać zatokę pełną groźnych rekinów i wspiąć się na wulkaniczne skały.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak słonia morskiego Godziny emisji

Seria przedstawia dziwne zachowania zwierząt, uchwycone przez obiektywy kamer. Widzowie zobaczą zarówno mrożące krew w żyłach, jak i wzruszające spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Rana od obroży Godziny emisji

Oficer Kent ratuje zaniedbane szczenię, któremu obroża wbiła się w skórę, powodując bolesną ranę. Niezrównoważona młoda kobieta ukradła psa rasy chow-chow.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 10 Godziny emisji

U teriera zdiagnozowano szmery w sercu, które mogą spowodować nagłą śmierć, jeśli pies nie zostanie natychmiast zoperowany. Chris powierza zabieg doktorowi Andrew Marchevskiemu.

05:12

Mieszkanie na pniu: Wyspa wśród koron drzew Godziny emisji

Pete Nelson, który jest niekonwencjonalnym budowniczym, tworzy niezwykłe budowle na drzewach zarówno dla marzycieli, jak i realistów.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info