Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-19 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Całkowite przeciwieństwo Godziny emisji

Wayde ma tylko parę tygodni na zbudowanie ogromnego akwarium. Czy zdąży na czas i czy jego dzieło wywoła sensację? Tworzy też zbiornik z meduzami, który ma stanąć w barze lodowym.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 12 Godziny emisji

W stanie Wiktoria Chris próbuje przyciąć kły ważącej 220 kilogramów świni o imieniu Burpy. Pomaga także krowie o trzech nogach i leczy Bello — psa cierpiącego na zawroty głowy.

07:30

Poznajcie leniwce, odc. 1 Godziny emisji

Kamera rejestruje rok z życia pięciu leniwców - mieszkańców niewielkiego kostarykańskiego rezerwatu Aviarios, w którym ratuje się osierocone lub poranione osobniki.

08:00

Kot z piekła rodem: Kot jak huragan Godziny emisji

Jackson poznaje pewną bardzo rozmowną artystkę, która nie może poradzić sobie z przygarniętym kotem.

09:00

Najdziksza Afryka: Zambezi Godziny emisji

Wizyta w najpiękniejszych regionach Czarnego Lądu oraz bezkrwawe safari, aby zobaczyć słynną afrykańską piątkę: lwa, słonia, lamparta, czarnego i białego nosorożca oraz bawoła.

10:00

Floryda: Inwazja rekinów Godziny emisji

Dlaczego wybrzeże Florydy jest tak popularne wśród rekinów? Aby poznać odpowiedź, biolog morski Dr Greg Skomal znakuje drapieżniki w wodach oblewających Przylądek Dobrej Nadziei.

11:00

Wszystko o psach: Owczarek berneński, chart afgański, portugalski pies dowodny, cairn terrier Godziny emisji

Jaki pies jest doskonałym łowcą szkodników? Jaką rasę wyhodowano dla rybaków? Jaki czworonóg posiada wyjątkową siłę? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w tym programie.

12:00

Królowa lwów, odc. 6 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

13:00

Ratownicy psów, odc. 1 Godziny emisji

Zespół jedzie na ratunek rottweilerowi, który utknął na równinie błotnej rzeki Dee w Merseyside, a skoczny spaniel zostaje wysłany do psiego trenera.

14:00

Rodzinne safari: Lamparcia miłość Godziny emisji

Wielokrotnie nagradzany filmowiec Kim Wolhuter wyrusza na wyprawę w sam środek afrykańskiej sawanny na poszukiwania wielkich kotów.

14:30

Rodzinne safari: Spotkanie z hieną Godziny emisji

Ekolog Kim Wolhuter wyrusza tropem jednego z najgroźniejszych drapieżników w Afryce. Hieny to stworzenia wyposażone w najsilniejsze szczęki w całym królestwie zwierząt.

15:00

Mieszkanie na pniu: Królestwo Piotrusia Pana Godziny emisji

Pete wyrusza do Platte River Valley w Nebrasce, aby zbudować magiczny zamek w koronie drzewa — dla rodziny, która zdecydowała się nigdy nie dorastać.

16:00

Projekt AKWARIUM: Mrzonki Godziny emisji

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

17:00

Na straży przyrody: W pogoni za uciekinierem Godziny emisji

Strażnicy aresztują dwóch niebezpiecznych mężczyzn, łapią także poszukiwanego zbiega. Jeden z funkcjonariuszy pomaga ofiarom wypadku samochodowego.

18:00

Wszystko o psach: Rasowe mieszańce Godziny emisji

Poznaj labradoodle, puggle, chiweenie, goldendoodle, cavachony i chorkie. Oto psie hybrydy, które powstały ze skrzyżowania popularnych ras.

19:00

Kot z piekła rodem: Koszmar spadochroniarza Godziny emisji

Jackson pomaga znanemu skoczkowi spadochronowemu w okiełznaniu jego dwóch kotów rasy savannah. Usiłuje też rozwiązać problem kota, który niechętnie dzieli się swoim terytorium.

20:00

Mieszkanie na pniu: Magia i nowoczesność Godziny emisji

W Georgii Pete buduje domek, którego konstrukcja łamie wszelkie reguły. Odwiedza także legendę wyścigów samochodowych, Dale'a Earnhardta Jr., który ma własny domek na drzewie.

21:00

Premiera Gang obrońców zwierząt: Wściekły król Godziny emisji

Rob i weterynarz Moose sprawdzają doniesienie o walkach psów. Brian i Face ratują agresywnego psa, trzymanego na łańcuchu. Dori pomaga bezdomnemu weterynarzowi i jego kotom.

22:00

Dzikie z natury: Migracja Godziny emisji

Jakie gatunki zwierząt odbywają najdalsze wędrówki? Przyjrzymy się wielkiej migracji antylop gnu na równinie Serengeti oraz corocznej podróży australijskich pelikanów.

22:30

Dzikie z natury: Kto jest królem? Godziny emisji

Spośród prawie 9 mln gatunków zwierząt żyjących na naszej planecie, który z nich zasługuje na miano prawdziwego władcy królestwa zwierząt?

23:00

Na straży przyrody: Ratunek na wodzie Godziny emisji

Strażnicy ruszają na ratunek pasażerom łodzi, która przewróciła się do góry dnem, i aresztują handlarza narkotykami. Padliną niedźwiedzia zajmą się miejscowi Indianie.

00:00

Ratownicy psów, odc. 3 Godziny emisji

W południowym Londynie inspektor RSPCA Kate ratuje psa z domu, w którym znajduje się pełno akcesoriów związanych z narkotykami, w tym używane igły.

01:00

Gang obrońców zwierząt: Wściekły król Godziny emisji

Rob i weterynarz Moose sprawdzają doniesienie o walkach psów. Brian i Face ratują agresywnego psa, trzymanego na łańcuchu. Dori pomaga bezdomnemu weterynarzowi i jego kotom.

02:00

Szkoła przetrwania: Sky Islands w Arizonie Godziny emisji

Bear Grylls jest w Arizonie, w krainie Apaczów. Udowodni nam, że można przetrwać w tych bezludnych rejonach bezkresnych pustyń i górskich szczytów.

02:48

Dzikość bez cenzury: Zęby, szpony i terror Godziny emisji

Żarłacz biały zderza się z klatką ochronną, w której przebywa dwóch nurków. Podczas rodeo byk atakuje kowboja.

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Pościg za dziką gęsią Godziny emisji

Śledczy odkrywają dziesiątki ptaków zamieszkujących opuszczony dom i setki gryzoni, żywiących się ich karmą. Czy zdołają je wszystkie wyłapać?

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 2 Godziny emisji

Do kliniki trafia nietypowy pacjent. Czy Chris będzie w stanie stwierdzić, co dolega agamie brodatej o imieniu Zaza? Z kolei pies chorujący na epilepsję połknął pluszową zabawkę.

05:12

Mieszkanie na pniu: Chatka alpinisty z Kentucky Godziny emisji

Pete buduje nadrzewną kryjówkę dla pary miłośników wspinaczki, która nie tylko odzwierciedli jego własną miłość do drzew, ale także pokaże jego konstruktorskie zdolności.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info