Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-21 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Najtrudniejsze wyzwania Godziny emisji

Wayde i Brett prezentują ranking akwariów, które były najtrudniejsze do wykonania. Wyjaśniają widzom, na czym polegały trudności i w jaki sposób zostały przezwyciężone.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 14 Godziny emisji

Charyzmatyczny, pełen energii lekarz weterynarii Chris Brown oraz jego zespół całymi dniami pomagają małym i dużym zwierzętom w okolicy słynnej plaży Bondi.

07:30

Poznajcie leniwce, odc. 3 Godziny emisji

Marcello zostaje wezwany do nagłego przypadku. Samica leniwca trójpalczastego Samantha stawia się w niezręcznej sytuacji. Z kolei Becky poddaje leniwce próbie prędkość.

08:00

Kot z piekła rodem: Kocia wojna: Brooklyn Godziny emisji

Jackson wyrusza na Brooklyn, aby rozwiązać problem dwóch nieustannie walczących kotów, które niszczą związek swoich właścicieli.

09:00

Najdziksza Afryka: Kongo Godziny emisji

Podróż do ukrytego świata, który zasiedla niezwykle zróżnicowana fauna i flora, w tym bawoły leśne, antylopy bongo, słonie leśne, goryle i szympansy.

10:00

W poszukiwaniu rekina giganta: Air Jaws: Fins Of Fury Godziny emisji

W 2011 roku żarłacz biały, zwany Kolosem, wynurzył się raz i nikt go już potem nie widział. Teraz zespół ekspertów próbuje wyciągnąć tego olbrzyma z morskich głębin.

11:00

Wszystko o psach: Rasowe mieszańce Godziny emisji

Poznaj labradoodle, puggle, chiweenie, goldendoodle, cavachony i chorkie. Oto psie hybrydy, które powstały ze skrzyżowania popularnych ras.

12:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 1 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

13:00

Ratownicy psów, odc. 3 Godziny emisji

Inspektor Anthony musi nakarmić przez otwór na listy psa, którego właściciele zostawili w domu bez jedzenia i wody, a Kate zajmuje się niesłyszącym buldogiem amerykańskim.

14:00

Mekong: Dusza rzeki: Wietnam Godziny emisji

Po latach konfliktów rzeka Mekong znów jest źródłem życia dla mieszkańców Wietnamu. Na mokradłach delty rozciągają się ogromne pola ryżowe, w lasach żyją rzadkie gatunki zwierząt.

15:00

Mieszkanie na pniu: Wesołych Świąt! Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

16:00

Projekt AKWARIUM: Medium z Long Island Godziny emisji

Światowej sławy medium z Long Island, Theresa Caputo, zwraca się do Wayde'a i Bretta, aby zbudowali dla niej dwa akwaria - jedno dla syren, a drugie dla karpi koi.

17:00

Na straży przyrody: Pożar! Godziny emisji

Strażnicy gaszą szybko rozprzestrzeniający się pożar zarośli i odkrywają plantację marihuany. Łapią także sprawcę przestępstwa seksualnego i powstrzymują nielegalny połów ryb.

18:00

Wszystko o psach: Brzydkie psy Godziny emisji

Poznamy brzydkie, ale na swój sposób urocze czworonogi. Zajrzymy też na wystawę brzydkich psów i dowiemy się, jaki czworonóg zdobył w tym roku palmę pierwszeństwa.

19:00

Kot z piekła rodem: Kot, który atakuje znienacka Godziny emisji

Whisky załatwia się, gdzie popadnie: na stole, kanapie, a nawet na kolanach swoich właścicieli. Czy Jackson nauczy kota używania kuwety?

20:00

Mieszkanie na pniu: Restauracja na drzewie Godziny emisji

Pete i jego ekipa budują na drzewie salę jadalną dla pewnej francuskiej restauracji. Chodzi o to, aby goście w czasie posiłku mogli podziwiać piękny krajobraz Prowansji.

21:00

Premiera Baseny z rozmachem: Fiesta nad laguną Godziny emisji

Lucas Congdon wraz z ekipą podejmują wyzwanie stworzenia repliki meksykańskiego kurortu w pewnym ogródku w miejscowości Venice na Florydzie. Czas rozpocząc fiestę!

22:00

Dziki świat Tima, odc. 5 Godziny emisji

Tim odkrywa rodzinę mini nietoperzy, żyjącą w sypialni Natalie w niewielkiej szczelinie w ścianie. Chwyta też jadowitego węża, który przypadkiem znalazł się w domowym salonie.

22:30

Dziki świat Tima, odc. 6 Godziny emisji

Tim i jego ekipa przenoszą jaja aligatora z laguny pełnej agresywnych gadów w inne miejsce. Odwiedza też wapienne jaskinie, gdzie spotyka niezwykły gatunek owadów.

23:00

Na straży przyrody: Awantura na plaży Godziny emisji

Strażnicy zatrzymują człowieka, na którym ciąży kilka nakazów aresztowania, ścigają napastnika, który brał udział w awanturze na plaży, i aresztują kłusownika łowiącego łososie.

00:00

Ratownicy psów, odc. 5 Godziny emisji

Inspektor Anthony zwraca się do policji o pomoc w ratowaniu porzuconego boksera. Z kolei w Northamptonshire inspektorka Michelle ponownie odwiedza właściciela szczeniąt buldoga.

01:00

Baseny z rozmachem: Fiesta nad laguną Godziny emisji

Lucas Congdon wraz z ekipą podejmują wyzwanie stworzenia repliki meksykańskiego kurortu w pewnym ogródku w miejscowości Venice na Florydzie. Czas rozpocząc fiestę!

02:00

Szkoła przetrwania: Archipelag Malajski Godziny emisji

Tym razem Bear Grylls walczy o przeżycie na wyspach u wybrzeży Borneo. Przemierza gęste dżungle i pokonuje wysokie skarpy. Jednocześnie musi znaleźć coś do jedzenia.

02:48

Dzikość bez cenzury: Koszmary matki natury Godziny emisji

Opiekun aligatorów zostaje zaatakowany przez jednego ze swoich podopiecznych podczas karmienia. Zobaczymy też niesamowitą plagę myszy w Australii.

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Grupa zadaniowa w akcji Godziny emisji

Śledczy znajdują arenę nielegalnych walk psów. Niewinnie zapowiadające się śledztwo okazuje się być początkiem długiego dochodzenia.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 4 Godziny emisji

Do szpitala trafia młodziutkie szczenię, zarażone bardzo poważną chorobę, która może szybko rozprzestrzeniać się w szpitalu. Chris zostaje wezwany do wyjątkowego pacjenta.

05:12

Mieszkanie na pniu: Trójpoziomowy rekordzista Godziny emisji

Pete przyjechał do Luizjany, aby zbudować swój największy do tej pory dom na drzewie. Będzie miał 21-metrowy most i trzy piętra o powierzchni 365 metrów kwadratowych.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info