Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-31 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Dwupokoleniowa rodzina Godziny emisji

Chociaż biznes wciąż kwitnie, to humor Wayde'a się pogarsza, gdy Heather zaskakuje go nowym tatuażem. Czy skandaliczny rodzinny żart odbije się rykoszetem?

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 6 Godziny emisji

Staffordshire bulterier o imieniu Boris urodził się z rozszczepem podniebienia. Chris decyduje się na przeprowadzenie pionierskiej operacji chirurgicznej, aby ratować psu życie.

07:30

Poznajcie pingwiny, odc. 1 Godziny emisji

Pracownicy Azylu dla Ptactwa Morskiego w Kapsztadzie zmagają się z czasem by ocalić pingwinka skażonego ropą. Chętny do ojcowstwa Winston posuwa się za daleko budując gniazdo.

08:00

Kot z piekła rodem: Szalony Max Godziny emisji

Jackson próbuje rozpoznać przyczynę złośliwego zachowania kota bengalskiego, który stał się przyczyną kłótni między przyjaciółkami. Musi też pomóc właścicielce agresywnego kocura.

09:00

Najdziksza Afryka: Nil Godziny emisji

Najdłuższa rzeka świata rozpoczyna swój bieg w środkowej Afryce, a kończy w Morzu Śródziemnym. Skąd pochodzą niesione prądem Nilu żyzne muły?

10:00

Przynęta na rekina Godziny emisji

W 2008 roku, w ciągu jednego letniego miesiąca południowe wybrzeża Kalifornii i Meksyku były głównym punktem zainteresowania zarówno specjalistów, jak i łowców rekinów.

11:00

Wszystko o psach: Bluetick coonhound, gryfonik brukselski, szwedzki lapphound, petit basset griff Godziny emisji

W tym odcinku poznamy psy o niezwykłych umiejętnościach, m.in. psa rasy bluetick coonhound, który jest maskotką Uniwersytetu Tennessee, i zdolnego gończego petit basset griffona.

12:00

Baseny z rozmachem: Rozkołysać Rocket City Godziny emisji

Lucas tworzy basen marzeń dla pary wojskowych emerytów. Projektuje największe spa w grocie oraz najszerszy wodospad w swojej karierze.

13:00

Ratownicy psów, odc. 9 Godziny emisji

Lauren Bailey zajmuje się starym, opuszczonym terierem, a Alan poznaje Dave'a - jednego z dziewięciu porzuconych psów, które błąkały się po ulicach Winchester.

14:00

Bahamy: Wielki błękit, odc. 3 Godziny emisji

Wody wokół Wysp Bahama kryją jedno z najgroźniejszych naturalnych siedlisk na świecie. Choć życie toczy się tam zgodnie z prawami natury, czasem przybiera przerażające oblicze.

15:00

Mieszkanie na pniu: Domek w Camo Godziny emisji

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

16:00

Projekt AKWARIUM: Pełny zbiornik na wakacje Godziny emisji

Wayde i Brett zbudują wypasione akwarium u rzeźnika, a potem pojadą na Florydę, by wyczarować akwarium w klimacie irlandzkiego pubu.

17:00

Na straży przyrody: Zaginione pumy Godziny emisji

Waszyngtońska jednostka ds. Ryb i Dzikiej Zwierzyny poszukuje zaginionych kociąt pumy. W Seattle udaje się pojmać niczego niepodejrzewającego kłusownika wodnego.

18:00

Wszystko o psach - wydanie specjalne: Psy dla aktywnych Godziny emisji

Idealne czworonogi dla osób o aktywnym stylu życia to m.in.: rodezyjski ridgeback, australijski pies pasterski, alaskan malamute oraz wyżeł niemiecki krótkowłosy.

19:00

Kot z piekła rodem: Demoniczny kot Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

20:00

Mieszkanie na pniu: Widok z góry, cz. III Godziny emisji

Pete i jego ludzie siedzą przy ognisku i odpowiadają na pytania widzów, wspominając najciekawsze zbudowane przez siebie domki na drzewach.

21:00

Premiera Obrońca dzikich zwierząt: Wilcze hybrydy, makaki, tygrysy ogrodowe Godziny emisji

Scott Lope odbiera nieodpowiedzialnym właścicielom sforę wilczarzy oraz 2 tygrysy. Ratuje też makaka, trzymanego w przydomowym ogródku.

22:00

Bestie z Bayou: Mokradła Loch Ness Godziny emisji

Rybacy z Luizjany przeczesują Bayou w poszukiwaniu „Altie", rzecznego stwora przypominającego potwora z Loch Ness, który podobno żyje w tutejszych bagnach.

23:00

Na straży przyrody: Na gorącym uczynku Godziny emisji

Oficer Olson łapie recydywistów, którzy pięciokrotnie przekroczyli limit połowu kałamarnic. Oficer Summit aresztuje myśliwego, który złamał prawo polując na niedźwiedzie.

00:00

Ratownicy psów, odc. 11 Godziny emisji

Inspektorka Kate Fletcher zostaje wezwana w sprawie wychudzonego owczarka belgijskiego. Z kolei Jason Bowles sprawdza psa rasy husky o imieniu Tyson.

01:00

Obrońca dzikich zwierząt: Wilcze hybrydy, makaki, tygrysy ogrodowe Godziny emisji

Scott Lope odbiera nieodpowiedzialnym właścicielom sforę wilczarzy oraz 2 tygrysy. Ratuje też makaka, trzymanego w przydomowym ogródku.

02:00

Szkoła przetrwania: Pustynia Moab Godziny emisji

Na pustyni Moab w stanie Utah Bear Grylls spotyka grzechotniki i przeprawia się przez ruchome piaski. Pokaże nam, jak można przeżyć w tak ekstremalnych warunkach.

02:48

Dzikość bez cenzury: Ataki z zaskoczenia Godziny emisji

Bizon taranuje mężczyznę. Inny mężczyzna zostaje pogryziony przez kucyka. Słoń zostaje przebity włócznią.

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Przestępczość nieletnich Godziny emisji

Śledczy otrzymują wezwanie w sprawie nielegalnych walk psów. Na miejscu odkrywają, że trzech młodych chłopców szczuje pitbulterierami bezbronne szczenię.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 14 Godziny emisji

Chris zajmuje się psem Honey, który w pogoni za kotem wyskoczył z jadącego pojazdu. Do tego przypadki diabłów tasmańskich zapadających na dziwną chorobę oraz koali tracącego wzrok.

05:12

Mieszkanie na pniu: Niezwykły obóz Godziny emisji

Pete konstruuje wspaniały domek na letni obóz dla dzieci chorych na raka. Domek jest otwarty, aby umożliwić obozowiczom jak najbliższy kontakt z przyrodą.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info