Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-03 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Ucz się kochać albo kochaj się uczyć Godziny emisji

Ekipa ATM buduje akwarium dla firmy organizującej wesela, symbolizujące Las Vegas. Heather i Wayde postanawiają odnowić przysięgę małżeńską. Otrzymują też zlecenie dla uczelni.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 9 Godziny emisji

Dr Chris bada kota o imieniu Ziggy, który nagle stracił prawie jedną trzecią wagi. Następnie zostaje wezwany do chorego żółwia.

07:30

Poznajcie pingwiny, odc. 4 Godziny emisji

Zespół stara się ocalić bezbronne pisklę, a tęgi pingwin idzie na dietę. Przychodzą też ważne wyniki testów młodego pingwina nieznanej dotąd płci.

08:00

Kot z piekła rodem, odc. 5 Godziny emisji

Kot Laury o imieniu Penny Lane nie znosi jej współlokatorki. Atakuje Izzy przy każdej sposobności. Dziewczyna boi się wychodzić z pokoju. Czy Jackson przywróci w domu harmonię?

09:00

Najdziksza Arktyka: W lasach tajgi Godziny emisji

Rok z życia zwierząt zamieszkałych na kole podbiegunowym. Widzowie przyjrzą się m.in. bytowaniu niedźwiedzi brunatnych w tajdze, stanowiącej jedną trzecią leśnej powierzchni Ziemi.

10:00

Miasto rekinów Godziny emisji

Magiczna wyprawa w głębiny morskie do fascynującego świata rekinów wokół archipelagu wysp Bahama.

11:00

Kłopotliwe zwierzaki: Zły do szpiku kości Godziny emisji

Zabawna seria z udziałem zwierzęcych łobuziaków, które doprowdzają swoich właścicieli do granic wytrzymałości - od psa kleptomana po siarczyście przeklinającą papugę.

12:00

Gang obrońców zwierząt: Rozmieszczanie psich dronów Godziny emisji

Rob i Elle badają doniesienie o psach trzymanych na gorącym dachu, natomiast Brian i Face pomagają kobiecie, której pies jest prowokowany przez sąsiada.

13:00

Ratownicy psów, odc. 13 Godziny emisji

Zespół zostaje wezwany na odległą farmę w Stapleford Abbotts w hrabstwie Essex, gdzie znajduje się ponad 70 psów i szczeniąt wymagających natychmiastowej pomocy medycznej.

14:00

Bahamy: Wielki błękit, odc. 6 Godziny emisji

Wody wokół Wysp Bahama kryją jedno z najgroźniejszych naturalnych siedlisk na świecie. Choć życie toczy się tam zgodnie z prawami natury, czasem przybiera przerażające oblicze.

15:00

Mieszkanie na pniu: Restauracja na drzewie Godziny emisji

Pete i jego ekipa budują na drzewie salę jadalną dla pewnej francuskiej restauracji. Chodzi o to, aby goście w czasie posiłku mogli podziwiać piękny krajobraz Prowansji.

16:00

Projekt AKWARIUM: Dylematy Howiego Mandela Godziny emisji

Howie Mandel chciałby mieć własne akwarium, ale nie może się zdecydować, jak ma ono wyglądać. Czy Wayde'owi i Brettowi uda się dokończyć ten projekt bez jakichkolwiek wskazówek?

17:00

Na straży przyrody: Jaki ojciec taka córka Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody aresztują kłusownika polującego na łosie. Ponadto, ojciec z córką są złapani na gorącym uczynku w trakcie nielegalnego połowu ryb.

18:00

Wszystko o psach - wydanie specjalne: Pielęgnacja Godziny emisji

Wszystko na temat psiej sierści, kąpieli i innych niezbędnych zabiegów pielęgnacyjnych dla naszych domowych pupili.

19:00

Kot z piekła rodem: Kiedy gruba dama śpiewa Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki, po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

20:00

Mieszkanie na pniu: Bungalow w ogrodzie Godziny emisji

Pete powiększa przestrzeń mieszkalną na zlecenie pewnej rodziny. W obliczu zmieniających się wymagań klienta, przekształca swój projekt w wielofunkcyjny apartament dla gości.

21:00

Premiera Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 3 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

22:00

Królowa lwów, odc. 1 Godziny emisji

Andi Rive porzuciła miejski styl życia, aby całkowicie poświęcić się opiece nad stadem lwów oraz podnoszeniu poziomu świadomości na temat zagrożenia wyginięciem tego gatunku.

23:00

Strażnicy Teksasu: Na gorącym uczynku Godziny emisji

Strażnicy działają jako tajni agenci: rozpracowują rynek handlu dzikimi zwierzętami. Zobaczymy między innymi pewnego handlarza, który wpada w szał, kiedy zostaje schwytany.

00:00

Wojny o kość słoniową: Pierwszy krok do przodu Godziny emisji

Po ucieczce kłusownika Maggie, Travis i Chris szkolą strażników zwierząt w zakresie taktyki wojskowej. Następnie ruszają w pogoń za kolejnym nielegalnym myśliwym.

01:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 3 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

02:00

Szkoła przetrwania: Mount Kilauea Godziny emisji

Bear Grylls jedzie na Hawaje, aby pokazać, że można przetrwać w jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na ziemi - na najbardziej aktywnym wulkanie świata Kilauea.

02:48

Dzikość bez cenzury: Chaos i cud Godziny emisji

Drugi pilot i pasażerowie lotu US Airways 1549 relacjonują przażające zderzenie samolotu z ptakiem, które zakończyło się awaryjnym lądowaniem, nazwanym „cudem na rzece Hudson".

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Dzikie stado Godziny emisji

Główy oficer śledczy Jim Boller i jego zespół przygotowują operację przeniesienia czterech baribali z prywatnego zoo do schroniska SPCA.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 2 Godziny emisji

Gdy dr Chris opiekuje się zakatarzonym Lulu, pieskiem rasy Labrador, dr Lisa walczy o życie psa ukąszonego przez zainfekowanego kleszcza.

05:12

Mieszkanie na pniu: Nie ma jak w domku Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info