Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-09 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Ukłon w stronę diabła Godziny emisji

Wayde i Brett tworzą niezwykłe akwarium dla uniwersytetu oraz zbiornik wodny w kształcie cylindra. Czy przyjmą zapłatę w formie biletów na koncert Celine Dion?

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 13 Godziny emisji

Doktor Chris ukazuje widzom codzienną pracę australijskich weterynarzy. Do jego kliniki trafiają przeróżne zwierzęta potrzebujące pomocy - od kotów i kanarków po skorupiaki.

07:30

Poznajcie pingwiny, odc. 8 Godziny emisji

W pobliżu Kapsztadu, trzydzieści trzy pingwiny padły ofiarą ataku lamparta. Tylko jeden ocalał. Strażnicy szybko przewożą go do ośrodka - czy akcja ratunkowa się powiedzie?

08:00

Kot z piekła rodem: Moja ukochana kicia Godziny emisji

Jackson zostaje wezwany do niesfornego kota, który regularnie wyje. Następnie próbuje poskromić agresywnego kota, którego właściciele planują powiększenie rodziny.

09:00

Najdziksza Europa: Rzeki, jeziora i oceany Godziny emisji

W tym odcinku poznamy zwierzęta żyjące w europejskich wodach i nad nimi — między innymi jedynego podwodnego pająka, wydrę europejską i szakala złocistego z delty Dunaju.

10:00

Strażnicy Teksasu: Cisza przed burzą Godziny emisji

Na terenie całego Teksasu wodne patrole przeżywają trudne chwile z powodu rekordowych burz i powodzi, a zespoły ratownicze ocalają ludzi z niebezpiecznych wód.

11:00

Kłopotliwe zwierzaki: Kleptoman i sprytny uciekinier Godziny emisji

Niesforne i niepokorne pupile, które doprowadzają swoich właścicieli do białej gorączki. Zobaczymy m.in. wyjąkowo rozbrykanego i przebiegłego pieska oraz pełnego uroku mrówkojada.

12:00

Tukan - bohater Kostaryki Godziny emisji

Do schroniska dla zwierząt w Kostaryce trafia okaleczony tukan. Ptak dostaje protezę dzioba wykonaną za pomocą drukarki 3D.

13:00

Ratownicy psów, odc. 4 Godziny emisji

Zastępca głównego inspektora - Matt jedzie na farmę, w sprawie psów rzekomo trzymanych w złych warunków. Z kolei Beau przechodzi szkolenie dla psów z trenerem Jamie Prenrithem.

14:00

Dzika Ameryka: Okrutne oblicza zwierząt Godziny emisji

Sokoły wędrowne bronią swoich gniazd przed groźnymi drapieżnikami. Delfiny ścigają ryby aż po piasek plaż. Tysiące rekinów migruje wzdłuż wybrzeża Miami.

15:00

Mieszkanie na pniu: Szwajcarska rodzinna niespodzianka Godziny emisji

Pete jedzie do Michigan by pomóc mężowi zrobić niespodziankę żonie z okazji rocznicy ślubu. Ekipa stworzy domek na drzewie inspirowany filmem "Szwajcarska rodzina Robinsonów".

16:00

Projekt AKWARIUM: Wypasione akwarium Marshawna Lyncha Godziny emisji

Słynny futbolista i zdobywca Super Bowl Marshawn Lynch angażuje Bretta i Wayde'a do budowy wypasionego akwarium w stylu nawiązującym do jego przydomku „Bestia".

17:00

Na straży przyrody: Las strzelb Godziny emisji

Strażnicy ze specjalnej jednostki ukrócą proceder nielegalnych polowań na łosie. Zapobiegną także samobójstwu i wytropią groźnych bandytów.

18:00

Wszystko o kotach: Maine coon, egipski mau, syjamski, himalajski, orientalny, angora turecka Godziny emisji

Jaki kot ma najdłuższe wąsy? Jaka rasa posiada 300 ubarwień sierści? Jaki domowy futrzak może urodzić się z zezem? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w tym programie.

19:00

Kot z piekła rodem: Despotyczna Chloe Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

20:00

Mieszkanie na pniu: Kolos na drzewie Godziny emisji

Para z Teksasu zleca Nelsonowi wybudowanie największego jak dotąd domu na drzewie. Pete projektuje dom w stylu ranczo, osadzony na starych wiązowcach, rosnących na ich posiadłości.

21:00

Premiera Gang obrońców zwierząt: Konny koszmar Godziny emisji

Dori czeka pewna niespodzianka gdy ponownie odwiedza bezdomnego weterana, chcąc pomóc mu w sprzątaniu obozu. Ponadto, Marceline i Elle sprawdzają doniesienie o głodzonych koniach.

22:00

Dzikie z natury: Asy przestworzy Godziny emisji

Ptaki to jedne z najbardziej intrygujących zwierząt na świecie. Poznamy różne gatunki pierzastych stworzeń od pelikanów i papug po pustułki i orły.

22:30

Dzikie z natury: Australia Godziny emisji

Na największej wyspie na świecie rozwinęła się zdumiewająca różnorodność gatunkowa zwierząt, w tym: dziwaczny dziobak, uroczy koala, podskakujący kangur i polujący dingo.

23:00

Strażnicy Teksasu, odc. 6 Godziny emisji

Strażnicy szukają aligatora, który pogryzł mężczyznę i jego 13-letniego syna. Wyniki śledztwa w sprawie porzuconego samochodu sugerują, że zaginęła pewna nastolatka.

00:00

Baseny z rozmachem: Raj w ogrodzie Godziny emisji

Lucas dostaje zlecenie stworzenia wodnego raju w przydomowym ogródku. Ekipa musi najpierw całkowicie zniszczyć ogród i stworzyć zupełnie nową przestrzeń.

01:00

Gang obrońców zwierząt: Konny koszmar Godziny emisji

Dori czeka pewna niespodzianka gdy ponownie odwiedza bezdomnego weterana, chcąc pomóc mu w sprzątaniu obozu. Ponadto, Marceline i Elle sprawdzają doniesienie o głodzonych koniach.

02:00

Szkoła przetrwania: Meksyk Godziny emisji

Bear Grylls prezentuje techniki przetrwania w ekstremalnych warunkach w kanionie Copper w Meksyku. Buduje prosty kompas, wspina się na skały i oczyszcza wodę za pomocą kaktusa.

02:48

Dzikość bez cenzury: Niedźwiedzie przypadki Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy, jak poradziły sobie pandy podczas silnego trzęsienia w Chinach. Następnie obejrzymy ratowanie baribala, który wpadł do zbiornika osadowego.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Okrutne zaniedbanie Godziny emisji

Oficer śledczy ds. okrucieństwa wobec zwierząt, Ernie Angerstein, ratuje nowo narodzone kocię, które znalazło się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 8 Godziny emisji

Gad o imieniu Harriet ma na nodze niepokojący guz, który trzeba jak najszybciej zoperować. Dziesięciotygodniowy szczeniak zostaje narażony na niebezpieczeństwo z winy nadopiekuńczego właściciela.

05:12

Mieszkanie na pniu: Domek dla narciarza Godziny emisji

Pete konstruuje domek przypominający chatkę narciarską, z ukrytą sypialnią i dwustronnym kominkiem, ogrzewającym gości zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info