Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-20 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Alaski: Dalej nie ma już nic Godziny emisji

Doktor Dee i jej mąż Ken prowadzą klinikę weterynaryjną na Alasce. W tym odcinku lekarka ratuje psa rasy akita, który cierpi od rany postrzałowej.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 11 Godziny emisji

Dr Chris udaje się do Sydney Harbour, aby zająć się kurczakami, psem wcinającym lody i szaloną kotką Zoe, która wyskoczyła z balkonu na drugim piętrze budynku.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 7 Godziny emisji

James Carroll i Anthony Bennett wracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

08:00

Pokochaj koty, odc. 10 Godziny emisji

John bada fenomen fanatycznej kotomanii w Japonii. Odwiedza kocie kawiarnie i spotyka ludzi, którzy za swojego miauczącego futrzaka oddaliby życie.

09:00

Kot z piekła rodem: Koty u medium Godziny emisji

Mike i Patricia uwielbiają swoje koty, ale niestety te pałają do siebie nieukrywaną nienawiścią. Łowca duchów Patricia sądzi, że jest to sprawka sił nieczystych.

10:00

Projekt AKWARIUM: Z miłości do gry czy dla pieniędzy? Godziny emisji

Ekipa buduje akwarium dla rekinów, które będą strzegły skarbca. Następnie, na zamówienie gwiazdy futbolu amerykańskiego NFL, tworzy dwupoziomowy staw dla karpi koi.

11:00

Gigantyczni zabójcy Godziny emisji

Na Florydzie osiedliła się największa w USA liczba inwazyjnych gatunków zwierząt. Do najgroźniejszych intruzów należą: ogromne szczury, jaszczurki, dziki i śmiercionośne pytony.

13:00

Gang obrońców zwierząt, odc. 6 Godziny emisji

Przyjrzyj się z bliska pracy niezawodnego Gangu Obrońców Zwierząt, w którego skład wchodzą tajni agenci, członkowie FBI, żołnierze Navy SEALs i Marines, a także prywatni detektywi.

14:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 5 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

15:00

Mój przyjaciel Grizzly, odc. 1 Godziny emisji

Treser niedźwiedzi Jeff Watson pragnie zwrócić wolność dwóm uratowanym niedźwiedziom, Bobowi i Screetch'owi. Czy uda mu się nauczyć je wszelkich umiejętności potrzebnych w dziczy?

16:00

Przebojowa przyroda: Steven Tyler prezentuje Godziny emisji

Czy z pomocą muzyki można zilustrować historię naturalną? W programie usłyszymy Steven'a Tylera, który własnymi kompozycjami opowie o przyrodzie.

16:30

Sheila - łowczyni węży, odc. 3 Godziny emisji

Julia i jej terier próbują wytropić śmiertelnie groźnego intruza. Ratuje także Boba przed poirytowanym pytonem i wpada na błyskotliwy pomysł marketingowy.

17:00

Życie na Ziemi, odc. 2 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się rewolucyjnym odkryciom paleontologii: znakomita grafika komputerowa przybliży nam wygląd dawno wymarłych stworzeń, o który naukowcy spierali się przez lata.

18:00

Kot z piekła rodem: Nieznośny kocur Godziny emisji

Kobieta w ciąży prowadzi nieustanną walkę ze swoim upartym kotem. Z kolei inny kot rujnuje związek swoich właścicieli. Czy Jackson jest w stanie im pomóc?

19:00

Kot z piekła rodem: Pokąsani Godziny emisji

Jackson pomaga właścicielom dwóch zwaśnionych kotów. Czy Bitten i Chompy zaczną żyć w harmonii i zgodzie?

20:00

Baseny z rozmachem: Początkowe trudności Godziny emisji

Para z małym dzieckiem prosi Lucasa o przebudowę starego basenu, tak aby był bezpieczny dla ich syna. Jak zakończy się ten projekt?

21:00

Z życia weterynarzy: Niezbyt wyluzowany motocyklista Godziny emisji

Panika zdrowotna niweczy plany Dr. Blue o jeździe na motocyklu wraz z bratem. Ponadto, Dr Ross leczy pogona, który składa zepsute jajka.

22:00

Gang obrońców zwierząt, odc. 6 Godziny emisji

Przyjrzyj się z bliska pracy niezawodnego Gangu Obrońców Zwierząt, w którego skład wchodzą tajni agenci, członkowie FBI, żołnierze Navy SEALs i Marines, a także prywatni detektywi.

23:00

Wojny o wieloryby: Kłopoty to nasza specjalność Godziny emisji

Ben i Giles nadal są przetrzymywani w niewoli na pokładzie japońskiego statku wielorybniczego. Paul zawiadamia prasę, aby nagłośnić ten incydent w mediach.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Guz Godziny emisji

Policjanci są gotowi zrobić wszystko, aby uratować życie psu z guzem na szyi. Jednak nie można rozpocząć leczenia, zanim sąd nie przyzna im opieki nad czworonogiem.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Podwójni agenci Godziny emisji

Niektóre pasożyty potrafią być jednocześnie szkodliwe i pożyteczne. W programie historia mężczyzny, który z pomocą tęgoryjców próbował leczyć swoje alergie.

02:00

Szkoła przetrwania: Dominikana Godziny emisji

W Dominikanie Bear Grylls pojawia się w sezonie huraganów. Najpierw musi poradzić sobie z brakiem wody w tropikalnych upałach, a potem ucieka przed podnoszącą się wodą w rzece.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak geparda Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. Zobaczymy atak geparda na wchodzącego do jego klatki prezentera telewizyjnego oraz rozjuszonego słonia.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Duże sprawy Godziny emisji

Wydanie specjalne programu, w którym oficerowie SPCA przedstawiają najbardziej szokujące przypadki okrucieństwa wobec zwierząt, z jakimi spotkali się w swojej pracy zawodowej.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 5 Godziny emisji

Chris otrzymuje makabryczną przesyłkę: w tekturowym pudełku znajduje się ciężko ranny kociak. Tim stara się wyciągnąć pytona dywanowego z rury kanalizacyjnej.

05:12

Mieszkanie na pniu: Specjalnie dla Charliego Godziny emisji

Pete powierza swojemu synowi Charliemu nadzór nad rozbudową rodzinnego imperium domków na drzewach, zajmującego 23 akry lasu. Buduje też domek, w którym Charlie zamieszka.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info