Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-09-27 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Perfekcyjny zbiornik Godziny emisji

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 4 Godziny emisji

Chris udaje się do Abu Dhabi, gdzie ma okazję odwiedzić niezwykły szpital weterynaryjny, w którym chore i ranne sokoły są traktowane jak członkowie rodziny królewskiej.

07:30

Sheila - łowczyni węży, odc. 5 Godziny emisji

Julia musi złapać niemile widzianego gościa w postaci ciekawskiego węża. Tymczasem Bonny - najnowszy członek zespołu, udaje się na szkolenie dla psów.

08:00

Kot z piekła rodem: Reese Rozpruwacz Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

09:00

Pomoc drogowa na Alasce: Śmierć w wodzie Godziny emisji

Ron's, Borealis i Lucky 7 jadą ratować kierowców, którzy chcieli wykorzystać zamarznięte rzeki jako drogi. Teraz znajdują się w niebezpieczeństwie, ponieważ lód może się załamać...

10:00

Na straży przyrody: Opór przy aresztowaniu Godziny emisji

Niedźwiedź zagrażający ludziom zostaje przetransportowany do lasu. Łódź z pasażerami grozi zatonięciem. Aresztowany sprawca przestępstw seksualnych próbuje uciekać.

11:00

Najdziksze wyspy: Zanzibar Godziny emisji

Zanzibar to dom dla żółwi olbrzymich oraz żółwi zielonych, krabów palmowych, mant i rekinów wielorybich. Dlaczego te zwierzęta znalazły na archipelagu idealne warunki bytowania?

12:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Trudności to nie koniec Godziny emisji

Tia zostaje tak poważnie kontuzjowana, że jej dzieci muszą pomóc w prowadzeniu Villalobos. Cała ekipa łączy również siły aby w środku nocy złapać trudnego do schwytania psa.

13:00

Ratownicy psów, odc. 4 Godziny emisji

W hrabstwie Essex, inspektor Matt Gough otrzymuje wezwanie do małego teriera Ediego, który znalazł się w potrzasku. Okazuje się, że niezbędna będzie pomoc strażaków.

14:00

Kot z piekła rodem: Nie ma jak w domu Godziny emisji

Jackson pomaga kotu, który nie radzi sobie w schronisku — znajduje mu tymczasową rodzinę, która być może przyjmie zwierzę na stałe.

15:00

Mieszkanie na pniu: Trójpoziomowy rekordzista Godziny emisji

Pete przyjechał do Luizjany, aby zbudować swój największy do tej pory dom na drzewie. Będzie miał 21-metrowy most i trzy piętra o powierzchni 365 metrów kwadratowych.

16:00

Projekt AKWARIUM: Znów w drodze Godziny emisji

Wayde i Brett powracają na wyspy Turks i Caicos, gdzie wybudowali niesamowite baseny. Następnie wpadają w tarapaty 4800 kilometrów od swojego warsztatu.

17:00

Na straży przyrody: Awantura na plaży Godziny emisji

Strażnicy zatrzymują człowieka, na którym ciąży kilka nakazów aresztowania, ścigają napastnika, który brał udział w awanturze na plaży, i aresztują kłusownika łowiącego łososie.

18:00

Ratownicy psów, odc. 4 Godziny emisji

W hrabstwie Essex, inspektor Matt Gough otrzymuje wezwanie do małego teriera Ediego, który znalazł się w potrzasku. Okazuje się, że niezbędna będzie pomoc strażaków.

19:00

Kot z piekła rodem: Koci areszt Godziny emisji

Jackson zostaje wezwany w sprawie kota, którego uciążliwe wybryki zmusiły właściciela do zamykania go w osobnym pomieszczeniu. Czy uda się znaleźć przyczynę złego zachowania kota?

20:00

Mieszkanie na pniu: Domek rodziny Nelsonów Godziny emisji

Pete przygotowuje wyjątkowy prezent dla swojej córki: z okazji parapetówki buduje dla niej wspaniały domek na drzewie urządzony w stylu marokańskim.

21:00

Premiera Mieszkanie na pniu, odc. 5 Godziny emisji

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

22:00

Premiera Weterynarz z Gór Skalistych, odc. 3 Godziny emisji

Dr Jeff udaje się wraz z zespołem do azylu dla dzikich zwierząt aby udzielić pomocy watasze wilków. Natomiast Dr Baier leczy kota ze zdeformowanymi łapami.

23:00

Strażnicy Teksasu: Przydrożne ukłucie Godziny emisji

Rozpoczęcie sezonu polowań na jelenie. We wschodnim Teksasie ranna sowa trafia do weterynarza. Na Zatoce Meksykańskiej strażnicy mają ręce pełne roboty przez poławiacza ostryg.

00:00

Baseny z rozmachem: Na dnie morza Godziny emisji

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

01:00

Mieszkanie na pniu, odc. 5 Godziny emisji

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

02:00

Szkoła przetrwania: Lasy deszczowe Kostaryki Godziny emisji

Bear Grylls udowodni nam, że można przetrwać w dżungli. W lasach deszczowych Kostaryki wspina się na 30-metrowe drzewa, pokonuje 40-metrowe wodospady i przeprawia się przez rzeki.

02:48

Dzikość bez cenzury: Niedźwiedzie przypadki Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy, jak poradziły sobie pandy podczas silnego trzęsienia w Chinach. Następnie obejrzymy ratowanie baribala, który wpadł do zbiornika osadowego.

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Odkrycie w ogrodzie Godziny emisji

Oficer Sadler ratuje dwa zagłodzone i skrajnie zaniedbane psy. Funkcjonariusze pomagają też kobiecie, która podczas pożaru w mieszkaniu straciła dwa koty.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 13 Godziny emisji

Chris i Tim muszą uratować węża będącego w potrzasku. Chris udziela także pomocy rannemu żółwiowi i dokonuje szokującego odkrycia związanego ze szczeniakiem Tysonem.

05:12

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe Godziny emisji

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz z zespołem budują najpiękniejsze, najdziwniejsze, najbardziej oszałamiające, spektakularne i niezwykłe domy na drzewach.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info