Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-06 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Pełny zbiornik na wakacje Godziny emisji

Wayde i Brett zbudują wypasione akwarium u rzeźnika, a potem pojadą na Florydę, by wyczarować akwarium w klimacie irlandzkiego pubu.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 11 Godziny emisji

Czy trzy psy z jednego miotu dotknął ten sam, śmiertelnie groźny paraliż? Czy Timowi wymknęły się młode węże? I czy kotce o imieniu Mitsy zaszkodził źle umieszczony mikrochip?

07:30

Kot na drzewie: Promeo, Promeo! Godziny emisji

Shaun i Tom muszą sprawdzić czy kociak uwięziony na drzewie należy do osób, które wezwały ich na pomoc. Tom uratuje także kota, na którego czeka jego psi przyjaciel.

08:00

Kot z piekła rodem: Ratunku - mój kota trzyma mnie jako zakładnika Godziny emisji

Jackson jedzie do Portland, by pomóc Teresie i Lee okiełznać nieobliczalnego kota. Zwierzak dotkliwie podrapał ich syna po tym, jak ten pociągnął go za ogon.

09:00

Gang obrońców zwierząt: Konny koszmar Godziny emisji

Dori czeka pewna niespodzianka gdy ponownie odwiedza bezdomnego weterana, chcąc pomóc mu w sprzątaniu obozu. Ponadto, Marceline i Elle sprawdzają doniesienie o głodzonych koniach.

10:00

Strażnicy Teksasu: Niebezpieczna gra Godziny emisji

Strażnicy przyrody z Teksasu walczą z przestępczością i chronią zasoby naturalne. Przy granicy z Meksykiem wyciągają z rzek nielegalne sieci i ścigają przemytników narkotyków.

11:00

Najdziksze wyspy: Vancouver Godziny emisji

Vancouver jest dużą wyspą podzieloną na dwie części pasmem wysokich gór. Charakteryzują ją urozmaicona rzeźba terenu, wspaniałe krajobrazy oraz bogata fauna i flora.

12:00

Łowca potworów: Bestia z Borneo Godziny emisji

Rzeki na Borneo są ponoć domem dla Genali - "węża", który poluje na pływające dzieci. Mungo próbuje oddzielić fakty od fikcji. Czy to możliwe, że mamy do czynienia z pytonem?

13:00

Ratownicy psów, odc. 12 Godziny emisji

Alan wysyła inspektor Herchy Boal na wymianę doświadczeń z pracownikami SPCA - największej organizacji pomocy zwierzętom w Hongkongu.

14:00

Kot z piekła rodem: Koci rozrabiaka Godziny emisji

Koci behawiorysta odwiedza parę, która planuje wkrótce się pobrać, ale na przeszkodzie do ich szczęścia stanął... kot. Czy Galaxy będzie w stanie szybko okiełznać pupila?

15:00

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część III Godziny emisji

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

16:00

Projekt AKWARIUM: Gra w butelkę Godziny emisji

Wayde i Brett stworzą w sklepie spożywczym akwarium w kształcie rakiety. Zbudują też zbiornik o wyglądzie butelki dla wytwórni win. Czy projekty spodobają się klientom?

17:00

Szkoła przetrwania: Alaska Godziny emisji

W Chugach Mountains w południowej Alasce Bear Grylls musi stawić czoła nie tylko pogodzie, ale pokonać lasy zamieszkałe przez groźne niedźwiedzie brunatne.

18:00

Ratownicy psów, odc. 12 Godziny emisji

Alan wysyła inspektor Herchy Boal na wymianę doświadczeń z pracownikami SPCA - największej organizacji pomocy zwierzętom w Hongkongu.

19:00

Kot z piekła rodem: Ślepy, głuchy i gryzie Godziny emisji

Kot imieniem Burberry niedowidzi i niedosłyszy. Od pewnego czasu przestał załatwiać się do kuwety i zachowuje się niezwykle agresywnie. Czy Jackson będzie mógł pomóc?

20:00

Wszystko o psach: Westie, seter irlandzki, doberman, pinczer miniaturowy, whippet Godziny emisji

Jakiej rasy psy doskonale widzą nocą? Jaki czworonóg może wyprzedzić grizzly? O tym wszystkim dowiemy się oglądając ten program.

21:00

Baseny z rozmachem: Zielony z zazdrości Godziny emisji

Lucas tworzy mały karaibski raj w przydomowym ogrodzie. Jednak wizja projektanta znacząco różni się od wizji klienta. Jak zakończy się ten projekt?

22:00

Premiera Kot z piekła rodem: Kociakom na ratunek Godziny emisji

Koci ekspert wyrusza w drogę! By uratować życie 50 kociąt ze schroniska w Los Angeles, Jackson przetransportuje je do swojego rodzinnego Boulder w stanie Kolorado.

23:00

Strażnicy Teksasu: Zwiad w Zatoce Meksykańskiej Godziny emisji

Specjalny oddział strażników spędza tydzień w pływającym domu podczas operacji przeciwko przemytnikom narkotyków.

00:00

Baseny z rozmachem: Dla ptaków Godziny emisji

Żyjąca ekologicznie rodzina, mieszkająca w schronisku dla ptaków na Florydzie, prosi speca od basenów, Lucasa, o stworzenie basenowego raju dla ludzi oraz wodnej oazy dla ptaków.

01:00

Baseny z rozmachem: Zielony z zazdrości Godziny emisji

Lucas tworzy mały karaibski raj w przydomowym ogrodzie. Jednak wizja projektanta znacząco różni się od wizji klienta. Jak zakończy się ten projekt?

02:00

Szkoła przetrwania: Kimberley, Australia Godziny emisji

Podróżnik Bear Grylls wciela się w zagubionego turystę w Kimberley w Australii. Pokaże nam, jak uchronić się przed udarem słonecznym, znaleźć pożywienie i zbudować schronienie.

02:48

Dzikość bez cenzury: Zemsta byka Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. W tym odcinku zaskakujące zachowanie byka podczas rodeo i niewiarygodna ucieczka koni w czasie pożaru.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Gwiazdeczka Godziny emisji

Funkcjonariusze SPCA ratują młodą klacz, która jest niedożywiona i ma poważną niedowagę. Czy źle traktowany koń znajdzie nowy dom i troskliwych opiekunów?

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 7 Godziny emisji

Chris pomaga psu poranionemu przez narzędzie do strzyżenia żywopłotów. Sash zajmuje się przerażonym kormoranem.

05:12

Mieszkanie na pniu: Domek na miarę Teksasu Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info