Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-08 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Koci lifting Godziny emisji

Gruby kot o imieniu Chubbs wymaga natychmiastowej operacji twarzy. Zespół zajmie się także grzbietem labradora postrzelonego ze śrutówki.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 10 Godziny emisji

Tym razem trafiamy na Wyspy Cooka. Chris zajmuje się zwierzęciem potrąconym przez samochód, leczy wilczarza z chorymi oczyma i psotną kozę o imieniu Brownie.

07:30

Poznajcie leniwce, odc. 5 Godziny emisji

Największy uwodziciel wśród leniwców dostaje poważnej infekcji. Nowy lokator rezerwatu otrzymuje królewskie powitanie. Z kolei Becky podgląda zaloty i amory zwierzaków.

08:00

Kot z piekła rodem: Głodny jak wilk Godziny emisji

Galaxy rozpoznaje problemy kota Marleya, który nie tylko pozostawia za sobą krwawe żniwo, ale też z pasją niszczy wszystko w domu. Zobacz, jak metody Jacksona czynią cuda.

09:00

Kot z piekła rodem: Despotyczna Chloe Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

10:00

Projekt AKWARIUM: Zdrowa dawka pracy Godziny emisji

Wayde i Brett wykonują zamówienie na akwarium w kształcie strzykawki. Następnie muszą wybudować akwarium dla siebie, ponieważ ich firma ATM przenosi się w inne miejsce.

11:00

Baseny z rozmachem: Rozkołysać Rocket City Godziny emisji

Lucas tworzy basen marzeń dla pary wojskowych emerytów. Projektuje największe spa w grocie oraz najszerszy wodospad w swojej karierze.

12:00

Baseny z rozmachem: Zen i sztuka tworzenia basenów Godziny emisji

Ekipa projektantów basenów ogrodowych, z Lucasem Congdonem na czele, potrafi stworzyć istne perełki. Ich projekty są coraz większe, coraz wspanialsze i pełne niesamowitych funkcji.

13:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Na krawędzi Godziny emisji

Dr Jeff próbuje poznać prawdę o eskimoskim psie ze złamaną szczęką. Ponadto, dr Nichols i dr Jeff mają pełne ręce roboty przy niechętnych do współpracy jakach.

14:00

Łowca potworów: Bestia z Borneo Godziny emisji

Rzeki na Borneo są ponoć domem dla Genali - "węża", który poluje na pływające dzieci. Mungo próbuje oddzielić fakty od fikcji. Czy to możliwe, że mamy do czynienia z pytonem?

15:00

Ocean dźwięków Godziny emisji

Dla wielorybów, rekinów i delfinów dźwięk jest niezbędny do życia. Jednak podwodny hałas stworzony przez człowieka zagraża temu środowisku.

16:30

Sheila - łowczyni węży, odc. 10 Godziny emisji

Tajpan w toalecie czy pyton w basenie? Specjalistka Julia Baker i jej szkocki pomocnik łapią najniebezpieczniejsze gady Australii.

17:00

Kot z piekła rodem: Kociakom na ratunek Godziny emisji

Koci ekspert wyrusza w drogę! By uratować życie 50 kociąt ze schroniska w Los Angeles, Jackson przetransportuje je do swojego rodzinnego Boulder w stanie Kolorado.

18:00

Wszystko o psach: Rottweiler, boston terrier, basset hound, shar pei, bernardyn Godziny emisji

Czy pies może wąchać uszami? Jakiej rasy czworonogi potrafią przewidywać lawiny? Na te i inne równie intrygujące pytania znajdziemy odpowiedź w tym programie.

19:00

Wszystko o psach: Bokser, bichon frise, nowofunland, beagle, jamnik Godziny emisji

Informacje o psich rasach, psiej psychice oraz niesamowitych psich talentach i predyspozycjach.

20:00

Baseny z rozmachem: W gorącej wodzie Godziny emisji

Małżeństwo zamawia basen, który ma wszystkich wprawiać w osłupienie. Ekipa Lucasa buduje konstrukcję połączoną ze strumieniem i dorzuca jeszcze kilka niespodzianek.

21:00

Życie na Ziemi, odc. 1 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się rewolucyjnym odkryciom paleontologii: znakomita grafika komputerowa przybliży nam wygląd dawno wymarłych stworzeń, o który naukowcy spierali się przez lata.

22:00

Joel Lambert kontra drapieżniki: Lwy Godziny emisji

Były komandos Joel Lambert jedzie do wschodniej Zambii na poszukiwania największych drapieżników Afryki - lwów. Podziwia sprawność tych zwierząt ze swojego mobilnego laboratorium.

23:00

Wojny o wieloryby: Prawdziwy koszmar Godziny emisji

Ekolodzy z Sea Shepherds z wściekłością obserwują, jak Japończycy wyciągają martwego wieloryba na pokład Nisshin Maru. Co mogą zrobić w tej sprawie?

00:00

Policja dla zwierząt w Houston, odc. 8 Godziny emisji

Śledczy ds. okrucieństwa wobec zwierząt interweniują w sprawie ogromnej liczby kotów trzymanych przez starsze osoby w domu, którego dach może się lada chwila zawalić.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Choroba odkleszczowa Godziny emisji

Historia kobiety z Północnej Karoliny, którą od czterech lat nękają bóle, nudności i ogólne osłabienie. Lekarze początkowo mieli problem z postawieniem trafnej diagnozy.

02:00

Szkoła przetrwania: Islandia Godziny emisji

Podróżnik Bear Grylls sprawdza techniki szkoły przetrwania w ekstremalnych warunkach w Islandii. Pokaże, jak wykopać w śniegu jaskinię, gdzie znaleźć wodę i jak unikać odmrożeń.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak geparda Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. Zobaczymy atak geparda na wchodzącego do jego klatki prezentera telewizyjnego oraz rozjuszonego słonia.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Siwa babcia Godziny emisji

Pracownicy SPCA w Houston ratują z opresji sześć wygłodzonych koni, w tym niezwykle przyjazną starą klacz o imieniu Grandma.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 9 Godziny emisji

Zespół zajmie się trzydniowym kociakiem ze skręconą nogą, na którą trzeba założyć kilka szyn. Musi także doglądać jaj żółwi Karetta, z których zaczęły już wykluwać się pisklęta.

05:12

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część IV Godziny emisji

Pete odkrywa wyjątkowe projekty domków na drzewach i osiągnięcia ich konstruktorów z całego świata. Opracowuje także własną technologię naprawy domków.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info