Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-11 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Projekt dla magików Godziny emisji

Wayde i Brett spotykają się ze słynnymi magikami Pennem i Tellerem, którzy chcą zbudować wyjątkowe akwarium na cześć czterdziestolecia wspólnych występów.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 14 Godziny emisji

Charyzmatyczny, pełen energii lekarz weterynarii Chris Brown oraz jego zespół całymi dniami pomagają małym i dużym zwierzętom w okolicy słynnej plaży Bondi.

07:30

Kot na drzewie: Recydywista Godziny emisji

Shaun zmaga się z silnym wiatrem, próbując uratować sympatycznego kota Tiggera, który notorycznie wdrapuje się na drzewa. Tymczasem Tom udaje się na ratunek kota Frittera.

08:00

Kot z piekła rodem: Prawdziwy kot z Orange County Godziny emisji

Peggy to „prawdziwa gospodyni z Orange County". Przywykła do kocich awantur, ale tym razem draka dotyczy jej kota.

09:00

Premiera Wojownicy oceanu: Dobrzy i źli Godziny emisji

W Antarktyce statek organizacji Sea Shepherd ściera się z jednostką kłusowników. W Tanzanii dzięki udanej infiltracji ekipa znajduje handlarza nielegalnym towarem na wielką skalę.

10:00

Strażnicy Teksasu: Zwiad w Zatoce Meksykańskiej Godziny emisji

Specjalny oddział strażników spędza tydzień w pływającym domu podczas operacji przeciwko przemytnikom narkotyków.

11:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Amazonia Godziny emisji

Wyprawa wgłąb największego lasu tropikalnego. Co sprawia, że Amazonia jest domem dla prawie jednej trzeciej wszystkich gatunków światowej fauny i flory?

12:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Na południu Godziny emisji

Pewna kobieta z San Diego przybywa do Villalobos by adoptować psa. Lizzy i Marcel wyruszają za miasto w poszukiwaniu zaginionych szczeniąt.

13:00

Ratownicy psów, odc. 2 Godziny emisji

Inspektor Becky Jefferys ratuje agresywnego owczarka niemieckiego. Czy behawiorysta zwierząt Steve Hill przemieni niespokojnego czworonoga w sympatycznego zwierzaka dla rodziny?

14:00

Kot z piekła rodem: Koci tyran Godziny emisji

Koci behawiorysta pomaga parze, której kot stanął na drodze do ich szczęścia. Następnie zajmuje się pupilem, który został przygarnięty ze schroniska.

15:00

Mieszkanie na pniu: Niezwykły obóz Godziny emisji

Pete konstruuje wspaniały domek na letni obóz dla dzieci chorych na raka. Domek jest otwarty, aby umożliwić obozowiczom jak najbliższy kontakt z przyrodą.

16:00

Projekt AKWARIUM: Nigiri i NBA Godziny emisji

Wayde i Brett utworzą tymczasowy zbiornik dla gwiazdy NBA Dwyane'a Wade'a, który wprowadza na rynek nową linię obuwia. Projektują też akwarium z sushi i burgerami dla restauracji.

17:00

Szkoła przetrwania: Kraina wielkiego nieba Godziny emisji

Bear uprawia paragliding w Górach Skalistych, pokonuje ogromne wodospady i głębokie wąwozy, a także wskakuje do jadącego pociągu.

18:00

Strażnicy Teksasu: Cisza przed burzą Godziny emisji

Na terenie całego Teksasu wodne patrole przeżywają trudne chwile z powodu rekordowych burz i powodzi, a zespoły ratownicze ocalają ludzi z niebezpiecznych wód.

19:00

Kot z piekła rodem: Zdziczały szkocki kot zwisłouchy Godziny emisji

Tym razem Jackson pomaga właścicielom niesfornego kota, który zażarcie atakuje domowników. Następnie próbuje poskromić innego pupila, przysparzającego opiekunom wiele kłopotów.

20:00

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Pupile prezydentów Godziny emisji

Jak to jest być ulubieńcem Pierwszej Rodziny? Czas poznać psy, które mieszkały w Białym Domu. Udało im się skraść serca nie tylko prezydentów, ale i wszystkich Amerykanów.

20:30

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Najukochańsze Godziny emisji

Odkryj, które rasy najbardziej lubią przytulanie i wszelkie inne czułości. W programie między innymi sznaucer miniaturowy i cavalier King Charles spaniel.

21:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Apartament godny prezydenta Godziny emisji

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

22:00

Premiera Weterynarz z Gór Skalistych: Urodzeni, by biegać Godziny emisji

Dr Jeff i dr Petra łączą siły by uratować łapę pupila rasy husky. Natomiast dr Baier przeżywa chwile grozy w czasie rutynowego leczenia udomowionej świnki imieniem Strawberry.

23:00

Strażnicy Teksasu: Polowanie na kłusownika Godziny emisji

Strażnicy organizują dużą operację przeciwko nielegalnym nocnym polowaniom na drogach. Zabity strzałą jeleń okaże się tropem, który doprowadzi stróżów prawa do pewnego kłusownika.

00:00

Baseny z rozmachem: Górska oaza na Florydzie Godziny emisji

Ekipa Lucas Lagoons staje przed trudnym zadaniem. Dla rodziny mieszkającej na mokradłach na Florydzie ma zbudować lagunę rodem z Gór Skalistych.

01:00

Mieszkanie na pniu: Apartament godny prezydenta Godziny emisji

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

02:00

Szkoła przetrwania: Sahara, część 2 Godziny emisji

Bear Grylls kontynuuje swoją wyprawę przez Saharę. Tym razem w jego menu pojawiło się mięso z wielbłąda, a to oznacza obdarcie ze skóry i wypatroszenie zwierzaka.

02:48

Dzikość bez cenzury: Słoń w szoku Godziny emisji

Akcja ratunkowa słonia, który owinął trąbę wokół przewodu elektrycznego, znajdującego się pod napięciem. Następnie uwolnienie młodziutkiego niedźwiadka polarnego z groźnej pułapki.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Chlewik Godziny emisji

Zespół SPCA ratuje 50 psów i 50 innych zwierząt z miejsca, w którym panują tak okropne warunki, że zszokowani są nawet nimi najbardziej doświadczeni oficerzy śledczy.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 12 Godziny emisji

Chris jedzie do Victorii aby przyciąć kły 220-kilogramowej świni zwanej Burpy. Zajmie się także krową bez jednej nogi oraz pieskiem Bello, który miewa zawroty głowy.

05:12

Mieszkanie na pniu: Domek w Camo Godziny emisji

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info