Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-27 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Oldskulowy boombox w Chicago

Jimmy Butler, gwiazdor drużyny Chicago Bulls, prosi Wayde'a i Bretta o zbudowanie akwarium w kształcie oldskulowego boomboxa, które ma odtwarzać muzykę i być podświetlone.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 12

Lisa zajmuje się kotem uderzonym przez samochód, Chris stosuje radykalną metodę leczenia rannego ptaka, a foka Pearl przechodzi ryzykowną operację, która ma przywrócić jej wzrok.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Słodkie dzieciństwo: Kocie rozterki

Turecka angora musi dopasować swój styl życia w salonie piękności. Relacja syberyjskich kotów wystawiona jest na próbę.

Godziny emisji Słodkie dzieciństwo

08:00

Kot z piekła rodem: Ellen i koty

Ellen od 20 lat karmi zdziczałe koty z sąsiedztwa, ale teraz nie daje sobie z nimi rady. Jackson stara się jej pomóc.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Wielki połów: Koniec sezonu

W Bristol Bay załogi kutrów rybackich szykują się do zakończenia sezonu. Kapitanowie walczą o ostatnie ryby w tym roku. Czy uda się zrealizować wyznaczone cele?

Godziny emisji Wielki połów

10:00

Strażnicy Teksasu: Świeża krew

Dwóch kadetów z teksańskiej Szkoły Strażników Łowieckich otrzymuje pierwsze zadania. We wschodnim Teksasie rozpoczynają się poszukiwania zagubionego myśliwego.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Najdziksza Europa: Alpy

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

Godziny emisji Najdziksza Europa

12:00

Mój przyjaciel Grizzly: W dziczy

Treser niedźwiedzi Jeff Watson pragnie zwrócić wolność dwóm uratowanym niedźwiedziom, Bobowi i Screetch'owi. Czy uda mu się nauczyć je wszelkich umiejętności potrzebnych w dziczy?

Godziny emisji Mój przyjaciel Grizzly

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Kolekcjoner węży

Porucznik Scott odkrywa lokal, w którym nielegalnie trzymane są węże dusiciele. Czy właściciel śmiercionośnych gadów nimi handluje? Maltretowany pies walczy o życie.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

14:00

Kot z piekła rodem: Koci horror

Rick i Laura prezentują swojego kota na wystawach od najmłodszego wieku. Jednak ostatnio Snickers nie jest tym zachwycony. Gryzie i drapie jurorów. Czy uda się go okiełznać?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Przygoda: kwatera główna

Pete i jego zespół budują domek marzeń dla pary lubiącej dreszczyk emocji: platforma łącząca trzy wielkie cedry zapewnia oszałamiający widok w każdym kierunku.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Legalny automat

Aby utrzymać wysokie morale wśród pracowników, Wayde wysyła ich na obóz integracyjny w nadziei, że razem wykonają dwa niesamowite zbiorniki słonowodne.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Szkoła przetrwania: Fan w dziczy

Bear Grylls zabiera dwójkę kompletnie niedoświadczonych widzów w sam środek kanadyjskiej dziczy. Udowodni im, że człowiek jest w stanie przetrwać w każdych warunkach.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

18:00

Strażnicy Teksasu: Nawet nie próbuj uciekać

W Teksasie rozpoczyna się sezon polowań na gołębie. W Beaumont, strażnicy przygotowują zasadzkę na myśliwych, którzy polują na jelenie przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

19:00

Kot z piekła rodem: Zwariowana Daisy

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

20:00

Wszystko o psach: Brzydkie psy

Poznamy brzydkie, ale na swój sposób urocze czworonogi. Zajrzymy też na wystawę brzydkich psów i dowiemy się, jaki czworonóg zdobył w tym roku palmę pierwszeństwa.

Godziny emisji Wszystko o psach

21:00

Baseny z rozmachem: Na dnie morza

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

22:00

Premiera Kot z piekła rodem: Zły Max

Jackson pracuje z hiperaktywnym kotem perskim. Jednak gdy kot mdleje w trakcie zabawy, problem okazuje się poważniejszy. Ponadto, czy kot Max będzie się dobrze zachowywał w domu?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

23:00

Strażnicy Teksasu: Przydrożne ukłucie

Rozpoczęcie sezonu polowań na jelenie. We wschodnim Teksasie ranna sowa trafia do weterynarza. Na Zatoce Meksykańskiej strażnicy mają ręce pełne roboty przez poławiacza ostryg.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

00:00

Baseny z rozmachem: Ukryta strefa imprezowa

Lucas podejmuje się niemalże niemożliwego zadania przemienienia malutkiego ogródka na przedmieściach w luksusową strefę z basenem, której nie powstydziłyby się ekskluzywne kurorty.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

01:00

Baseny z rozmachem: Na dnie morza

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

02:00

Szkoła przetrwania: Jukon

Tym razem celem wyprawy Beara Gryllsa jest najzimniejszy rejon Ameryki Północnej - Jukon. Jednym z najtrudniejszych zadań jest pokonanie skutego lodem polodowcowego pustkowia.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Dzikość bez cenzury: Koszmary matki natury

Opiekun aligatorów zostaje zaatakowany przez jednego ze swoich podopiecznych podczas karmienia. Zobaczymy też niesamowitą plagę myszy w Australii.

Godziny emisji Dzikość bez cenzury

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Mały źrebak

Oficerowie interweniują w sprawie trzech skrajnie zagłodzonych koni. Zdesperowane zwierzęta z głodu jadły piasek. Jeden z koni zasłabł i potrzebuje natychmiastowej pomocy.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 14

Charyzmatyczny, pełen energii lekarz weterynarii Chris Brown oraz jego zespół całymi dniami pomagają małym i dużym zwierzętom w okolicy słynnej plaży Bondi.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

05:12

Mieszkanie na pniu: Kolos na drzewie

Para z Teksasu zleca Nelsonowi wybudowanie największego jak dotąd domu na drzewie. Pete projektuje dom w stylu ranczo, osadzony na starych wiązowcach, rosnących na ich posiadłości.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info