Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-06-20 - ramówka, emisje

2018-06-20 Pokaż dziś

06:00

Australijscy weterynarze, odc. 3

James Carroll i Anthony Bennett wracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

Godziny emisji Australijscy weterynarze

06:30

Projekt AKWARIUM: Wielkie akwarium dla wielkiego sportowca

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Szwajcarska rodzinna niespodzianka

Pete jedzie do Michigan by pomóc mężowi zrobić niespodziankę żonie z okazji rocznicy ślubu. Ekipa stworzy domek na drzewie inspirowany filmem "Szwajcarska rodzina Robinsonów".

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Zwierzaki śmiechu warte: Przezabawne zwierzaki domowe

Najzabawniejsze filmy ze zwierzakami domowymi wszelkiej maści: od pociesznych chomików po bezczelne kakadu. Dowiemy się także jak nauczyć wiewiórkę jazdy na nartach wodnych.

Godziny emisji Zwierzaki śmiechu warte

09:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Kraina wulkanów

W Indonezji jest więcej aktywnych wulkanów niż w jakimkolwiek innym kraju na Ziemi. Jak tutejsza przyroda przystosowała się do specyficznych warunków życia w takim miejscu?

Godziny emisji Najdziksze wyspy Indonezji

Reklama
10:00

Safari w Parku Krugera, odc. 11

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

11:00

Obcy wewnątrz nas: Zabójca pod samym nosem

Tajemnicza przypadłość sprawia, że nastolatkowi przestają działać płuca. Dziwne schorzenie atakuje układ nerwowy trenera osobistego. Pasożyt żywi się krwią zdrowego robotnika.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Premiera Ed Stafford poza cywilizacją: Tajlandia

Ed Stafford walczy o przeżycie w północnej Tajlandii. Nie ma przy sobie wody, jedzenia, ani nawet noża. Jak poradzi sobie przez 10 dni w tak trudnych warunkach?

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Wszystko o psach: Rzadkie rasy

Poznaj puli, tajskiego ridgebacka, lagotto romagnolo, nagiego psa peruwiańskiego, śpiewającego psa z Nowej Gwinei i karelskiego psa na niedźwiedzie.

Godziny emisji Wszystko o psach

14:00

Kot z piekła rodem: Demoniczny kot

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Podwójny kłopot

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Zdrowa dawka pracy

Wayde i Brett wykonują zamówienie na akwarium w kształcie strzykawki. Następnie muszą wybudować akwarium dla siebie, ponieważ ich firma ATM przenosi się w inne miejsce.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Początkowe trudności

Para z małym dzieckiem prosi Lucasa o przebudowę starego basenu, tak aby był bezpieczny dla ich syna. Jak zakończy się ten projekt?

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy Teksasu: Zew krwi

Zaczyna się sezon polowań na jelenie. Strażnicy kontrolują myśliwych polujących w lasach Teksasu, tropią złodziei okradających ambony strzeleckie i ratują trzy pisklęta jastrzębia.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

19:00

Z życia weterynarzy: W czasie deszczu tygrysy się nudzą

Program opowiada o życiu trzech weterynarzy, którzy wraz z rodzinami zamieszkali w Houston i tu zaczęli nową pracę. Wielka przeprowadzka to wielkie zmiany i wielkie wyzwania...

Godziny emisji Z życia weterynarzy

Reklama
20:00

Szerszenie zabójcy

Olbrzymie azjatyckie szerszenie są sto razy większe niż pszczoły, a ich użądlenie powoduje martwicę i śmierć. Czy odważnej grupie myśliwych uda się powstrzymać rój?

Godziny emisji Szerszenie zabójcy

21:00

Cztery kąty, cztery łapy: Superodlotowy pałac dla papug

Antonio pomaga parze, która prowadzi w domu azyl dla papug. Ekipa buduje w ogrodzie ptaszarnię, dzięki której 23 odratowane ptaki będą mogły swobodnie latać.

Godziny emisji Cztery kąty, cztery łapy

22:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Drugi ratownik

Okolicy zagraża lej krasowy. Tia łączy siły z ekspertem od kotów, Jacksonem Galaxy, aby uratować dziesiątki kotów.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

23:00

Górskie potwory: Latający smok z hrabstwa Preston

Zespół jedzie do hrabstwa Preston, aby sprawdzić doniesienia o dziwnym uskrzydlonym drapieżniku. Wkroczenie na jego terytorium wiąże się z dużym ryzykiem.

Godziny emisji Górskie potwory

00:00

Strażnicy przyrody: Ratownicy

Czas ucieka. Strażnicy muszą uratować turystę, który został ranny na szlaku Appalachów. Natomiast strażnik McKenny poszukuje nastolatka, który uciekł z domu.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

01:00

Cztery kąty, cztery łapy: Superodlotowy pałac dla papug

Antonio pomaga parze, która prowadzi w domu azyl dla papug. Ekipa buduje w ogrodzie ptaszarnię, dzięki której 23 odratowane ptaki będą mogły swobodnie latać.

Godziny emisji Cztery kąty, cztery łapy

02:00

Wojny o wieloryby: Szalony Ivan

Małe łodzie muszą powrócić na statek MV Steve Irwin. Aby przeprowadzić taką operację, Paul powinien zastosować niebezpieczną taktykę wojskową.

Godziny emisji Wojny o wieloryby

03:00

Strażnicy przyrody: Leśne poszukiwania

Strażnicy z Maine poszukują nielegalnych upraw marihuany ukrytych w głębi lasu. Okazuje się też, że poszukiwania ofiary wypadku podczas polowania prowadzią do szokującego odkrycia.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Konie rasy Appaloosa

Charles Jantzen ratuje konie, które były głodzone przez właścicieli. Jedna z klaczy ma źrebięta, których nie jest w stanie wykarmić.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Kot na drzewie: Na ratunek kociakom

Shaun udaje się na samotną nocną misję, aby uratować kota, który zaginął trzy tygodnie temu. Tom i Shaun podejmą także próbę uratowania dzikiego kota w Bonney Lake.

Godziny emisji Kot na drzewie

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Jukon

Tym razem celem wyprawy Beara Gryllsa jest najzimniejszy rejon Ameryki Północnej - Jukon. Jednym z najtrudniejszych zadań jest pokonanie skutego lodem polodowcowego pustkowia.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-06-20. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-06-20 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info