09:00 Bezkresne, dzikie głębiny 2 odc. 1 |
dokument ( Kanada 2016 ) Czas: 48min.
Reżyseria: Dan Hughes , Rita Medynsky
10:00 Bezkresne, dzikie głębiny 2 odc. 2 |
dokument ( Kanada 2016 ) Czas: 48min.
Reżyseria: Dan Hughes , Rita Medynsky
11:00 Rośliny Karoliny odc. 6 |
produkcja ( Polska 2017 ) Czas: 24min.
11:25 Rośliny Karoliny odc. 7 |
produkcja ( Polska 2017 ) Czas: 23min.
13:05 Żołądek czy rozsądek? 10 odc. 7 |
serial ( Australia 2018 ) Czas: 21min.
Reżyseria: Beth Biederman , Leigh Redlich
13:30 Żołądek czy rozsądek? 10 odc. 8 |
serial ( Australia 2018 ) Czas: 21min.
Reżyseria: Beth Biederman , Leigh Redlich
13:55 Żołądek czy rozsądek? 10 odc. 9 |
serial ( Australia 2018 ) Czas: 21min.
Reżyseria: Beth Biederman , Leigh Redlich
15:30 Remont w 48 godzin 2 - odc.7 |
produkcja ( Polska 2014 ) Czas: 24min.
Reżyseria: Jerzy Grabowski
15:55 Remont w 48 godzin 2 - odc.8 |
produkcja ( Polska 2014 ) Czas: 24min.
Reżyseria: Jerzy Grabowski
16:35 Ugotuj mi mamo! 3 odc. 1 |
produkcja ( Polska 2016 ) Czas: 24min.
Reżyseria: Jan Belina Brzozowski
17:00 Ugotuj mi mamo! 3 odc. 2 |
produkcja ( Polska 2016 ) Czas: 24min.
Reżyseria: Jan Belina Brzozowski
18:50 Gliniarze na Gibraltarze odc. 10 |
dokument ( Wielka Brytania 2020 ) Czas: 42min.
Reżyseria: Ben Thomas , Charlotte Keel , Greg Ashcroft , Oli Sloane
20:00 Kłamczuch |
film ( Francja 2022 ) Czas: 89min.
Reżyseria: Olivier Baroux
21:45 Zabójczy Joe
film ( USA 2011 ) Czas: 98min.
Obsada:
Matthew McConaughey
, Emile Hirsch
, Thomas Haden Church
, Gina Gershon
, Juno Temple
, Marc Macaulay
, Gralen Bryant Banks
, Carol Sutton
, Danny Epper
, Jeff Galpin
, Scott A. Martin
, Gregory C. Bachaud
, Charley Vance
Reżyseria:
William Friedkin
23:40 Złombol odc. 4 |
dokument ( Polska 2019 ) Czas: 43min.
Reżyseria: Sambor Wilk
00:35 Zniknięcie Janusza Klarnera |
short ( Polska 2021 ) Czas: 11min.
Reżyseria: Franciszek Berbeka
00:45 We Have One Heart |
short ( Polska 2020 ) Czas: 11min.
Obsada:
Anastazja Bernad
, Sandra Drzymalska
, Jegr Khoshnaw
, Tymon Konopka
, Iwo Rajski
, Marianna Zydek |
Reżyseria:
Katarzyna Warzecha
00:55 Błękitna |
short ( Francja 2021 ) Czas: 19min.
Reżyseria: Ornella Pacchioni
01:15 Poza biurem |
short ( Polska 2022 ) Czas: 20min.
Reżyseria: Bartosz Nowacki
01:50 Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2 odc. 5 |
produkcja ( Polska 2020 ) Czas: 24min.
02:15 Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2 odc. 6 |
produkcja ( Polska 2020 ) Czas: 24min.
02:55 Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2 odc. 7 |
produkcja ( Polska 2020 ) Czas: 24min.
03:20 Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2 odc. 8 |
produkcja ( Polska 2020 ) Czas: 23min.
04:00 Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2 odc. 9 |
produkcja ( Polska 2020 ) Czas: 23min.
04:25 Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2 odc. 10 |
produkcja ( Polska 2020 ) Czas: 23min.
05:05 Bitwa na smaki: David vs. Matteo 3 odc. 1 |
produkcja ( Polska 2020 ) Czas: 23min.
Reżyseria: Paweł Kwiatkowski
05:25 Bitwa na smaki: David vs. Matteo 3 odc. 2 |
produkcja ( Polska 2020 ) Czas: 23min.
Reżyseria: Paweł Kwiatkowski
Na stronie stacji telewizyjnej CANAL+ FAMILY umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2024-02-10. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla CANAL+ FAMILY. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2024-02-10 dla kanału CANAL+ FAMILY można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV CANAL+ FAMILY umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji CANAL+ FAMILY. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.