06:00 Katedra |
dramat ( UNITED STATES OF AMERICA 2021 ) Czas: 84min.
Obsada:
Brian D'Arcy James
, Monica Barbaro
, Mark Zeisler
, Geraldine Singer
, William Bednar-Carter |
Reżyseria:
Ricky D'Ambrose
07:30 Szum |
dramat, horror ( BRAZIL 2022 ) Czas: 101min.
Obsada:
Joana De Verona
, Indira Nascimento
, Alli Willow
, Antonio Pitanga
, André Guerreiro |
Reżyseria:
Gregorio Graziosi
09:15 Joyland |
dramat ( PAKISTAN 2022 ) Czas: 122min.
Obsada:
Ali Junejo
, Rasti Farooq
, Alina Khan
, Sarwat Gilani
, Sohail Sameer |
Reżyseria:
Saim Sadiq
11:20 Drive My Car |
dramat ( JAPAN 2021 ) Czas: 171min.
Obsada:
Hidetoshi Nishijima
, Tôko Miura
, Masaki Okada
, Reika Kirishima
, Park Yu-Rim |
Reżyseria:
Ryûsuke Hamaguchi
14:15 Umberto D.
dramat ( ITALY 1952 ) Czas: 85min.
Obsada:
Carlo Battisti
, Maria Pia Casilio
, Lina Gennari
, Elena Rea
, Memmo Carotenuto
, Ileana Simova
, Alberto Albani Barbieri
, Lamberto Maggiorani
Reżyseria:
Vittorio De Sica
15:45 Plac zabaw |
dramat ( BELGIUM 2021 ) Czas: 69min.
Obsada:
Maya Vanderbeque
, Günter Duret
, Karim Leklou
, Laura Verlinden
, Simon Caudry |
Reżyseria:
Laura Wandel
17:00 Szum |
dramat, horror ( BRAZIL 2022 ) Czas: 101min.
Obsada:
Joana De Verona
, Indira Nascimento
, Alli Willow
, Antonio Pitanga
, André Guerreiro |
Reżyseria:
Gregorio Graziosi
18:45 Pięć małych wilczków |
dramat ( SPAIN 2022 ) Czas: 99min.
Obsada:
Laia Costa
, Susi Sánchez
, Ramón Barea
, Mikel Bustamante
, José Ramón Soroiz |
Reżyseria:
Alauda Ruiz De Azúa
20:30 Ul |
dramat ( KOSOVO 2021 ) Czas: 80min.
Obsada:
Yllka Gashi
, Çun Lajçi
, Aurita Agushi
, Kumrije Hoxha
, Adriana Matoshi |
Reżyseria:
Blerta Basholli
21:55 Kobieta |
dramat ( ITALY 2022 ) Czas: 114min.
Obsada:
Lina Siciliano
, Fabrizio Ferracane
, Anna Maria De Luca
, Simona Malato
, Luca Massaro |
Reżyseria:
Francesco Costabile
23:55 Egzamin
dramat ( GERMANY 2021 ) Czas: 86min.
Obsada:
Avan Jamal
, Vania Salar
, Hussein Hassan Ali
, Shwan Attoof
, Hushyar Nerwayi
, Nigar Osman
, Kawa Qadir
, Adil Abdulrahman
, Hama Rashid Haras
, Yana Twana
, Didar Bakir
, Zarya Sami
, Mohammed Wrya
, Solav Shaida
, Zheer Faraidoon
Reżyseria:
Shawkat Amin Korki
01:25 Niedźwiedzia przysługa |
dramat ( TURKEY 2022 ) Czas: 89min.
Obsada:
Merve Dizdar
, Saygın Soysal
, Erkan Bektas
, Asiye Dinçsoy
, Derya Pinar Ak |
Reżyseria:
Selcen Ergun
03:00 Utama, nasz dom |
dramat ( BOLIVIA 2022 ) Czas: 84min.
Obsada:
José Calcina
, Luisa Quispe
, Santos Choque
, Candelaria Quispe
, Placide Ali |
Reżyseria:
Alejandro Loayza Grisi
04:30 Bez głosu |
komedia ( FRANCE 2020 ) Czas: 85min.
Obsada:
Yolande Moreau
, Gustave Kervern
, François Morel
, David Salles
, Charles Schneider |
Reżyseria:
Pascal Rabaté
Na stronie stacji telewizyjnej Cinemax2 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2023-12-22. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla Cinemax2. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2023-12-22 dla kanału Cinemax2 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Cinemax2 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Cinemax2. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.