Logo Cinemax2 Program TV Cinemax2 - ramówka, emisje

2017-09-23 Pokaź dziś

06:00

Moos Godziny emisji

komedia ( Holandia 2016 ) Czas: 93min.

Reżyseria: Job Gosschalk

Obsada: Jip Smit , Daniel Cornelissen , Michiel Romeyn , Lineke Rijxman , Frederik Brom

07:35

Między lądem a morzem Godziny emisji

dramat ( Kolumbia 2016 ) Czas: 94min.

Reżyseria: Carlos Del Castillo

Obsada: Manolo Cruz , Vicky Hernández , Viviana Serna , Jorge Cao , Mile Vergara

09:10

Wieczność Godziny emisji

dramat ( Francja 2016 ) Czas: 111min.

Reżyseria: Tran Anh Hung

Obsada: Audrey Tautou , Bérénice Bejo , Mélanie Laurent , Jérémie Renier , Pierre Deladonchamps

11:05

Głośniej od bomb Godziny emisji

dramat ( Norwegia 2015 ) Czas: 105min.

Reżyseria: Joachim Trier

Obsada: Gabriel Byrne , Isabelle Huppert , Jesse Eisenberg , Devin Druid , Amy Ryan

12:50

Dzień po żałobie Godziny emisji

dramat ( Izrael 2016 ) Czas: 95min.

Reżyseria: Asaph Polonsky

Obsada: Shai Avivi , Evgenia Dodina , Tomer Kapon , Uri Gavriel , Sharon Alexander

14:30

Słodkie życie Godziny emisji

dramat ( Włochy 1960 ) Czas: 169min.

Reżyseria: Federico Fellini

Obsada: Marcello Mastroianni , Anita Ekberg , Anouk Aimée , Yvonne Furneaux , Magali Noël

17:20

Moos Godziny emisji

komedia ( Holandia 2016 ) Czas: 93min.

Reżyseria: Job Gosschalk

Obsada: Jip Smit , Daniel Cornelissen , Michiel Romeyn , Lineke Rijxman , Frederik Brom

18:55

Między lądem a morzem Godziny emisji

dramat ( Kolumbia 2016 ) Czas: 94min.

Reżyseria: Carlos Del Castillo

Obsada: Manolo Cruz , Vicky Hernández , Viviana Serna , Jorge Cao , Mile Vergara

20:30

Premiera Chłodny front Godziny emisji

dramat ( Rosja 2016 ) Czas: 89min.

Reżyseria: Roman Volobuev

Obsada: Svetlana Ustinova , Dasha Naishuller , Aleksandr Molochnikov , Tatyana Abramenko , Polina Askeri

22:05

Dziewczyna, która została królem Godziny emisji

dramat ( Finlandia 2015 ) Czas: 102min.

Reżyseria: Mika Kaurismäki

Obsada: Malin Buska , Sarah Gadon , Michael Nyqvist , Lucas Bryant , Laura Birn

23:50

Gattaca - szok przyszłości Godziny emisji

science fiction ( USA 1997 ) Czas: 103min.

Reżyseria: Andrew Niccol

Obsada: Ethan Hawke , Uma Thurman , Alan Arkin , Jude Law , Ernest Borgnine

01:35

Schneider kontra Bax Godziny emisji

komedia ( Holandia 2015 ) Czas: 93min.

Reżyseria: Alex Van Warmerdam

Obsada: Tom Dewispelaere , Alex Van Warmerdam , Maria Kraakman , Gene Bervoets , Annet Malherbe

03:10

Trans-Pecos Godziny emisji

thriller ( USA 2016 ) Czas: 82min.

Reżyseria: Greg Kwedar

Obsada: Johnny Simmons , Gabriel Luna , Clifton Collins Jr. , David Acord , Oscar Avila

04:35

Salomé Godziny emisji

dramat ( Hiszpania 2002 ) Czas: 83min.

Reżyseria: Carlos Saura

Obsada: Aída Gómez , Pere Arquillué , Paco Mora , Javier Toca , Carmen Villena

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Cinemax2 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Cinemax2. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Cinemax2 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Cinemax2 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Cinemax2. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info