Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-08-13 Pokaź dziś

06:00

Kuchmistrzostwo: Pizza Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Domową pizzę można przybrać dowolnymi składnikami. Link ma jednak problem: wyjęte z lodówki ciasto nie daje się rozwałkować. Domowa pizza smakuje wszystkim, tym bardziej, że można ją przybrać dowolnymi składnikami. Link ma jednak problem: wyjęte z lodówki ciasto nie daje się rozwałkować.

06:15

Kuchmistrzostwo: Sałata Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link testuje na sałacie trzy sosy: vinaigrette, vinaigrette sojowy i kremowy ranczerski. Część liści zwiędła: winna była oliwa. Link testuje na sałacie trzy sosy: vinaigrette, vinaigrette sojowy i kremowy ranczerski. Liście w vinaigrette szybko zwiędły: nauka podpowiada, że winna była oliwa.

06:30

Sportowe laboratorium: Bejsbol Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Dr Heather odkrywa, że Bryce, zawodowy bejsbolista, dzięki łańcuchowi kinetycznemu mocniej odbija piłki. Młody Porter jest pod wrażeniem. Dr Heather odkrywa, że Bryce, zawodowy bejsbolista, dzięki łańcuchowi kinetycznemu wybija piłki ze zdwojoną siłą. Porter, jego młodszy brat, staje z kolei naprzeciw miotacza – naszego gospodarza, Nykeema.

06:45

Sportowe laboratorium: Krykiet Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Darius D’Souza, gwiazda krykieta, uczy parę przyjaciół, zafascynowanych tą dyscypliną. Dr Heather analizuje mocarny zamach Dariusa. Darius D’Souza, gwiazda krykieta, jest mentorem dla Abrahama i Delaine, przyjaciół zafascynowanych tą dyscypliną. Dr Heather analizuje mocarny zamach Dariusa, a dzieciaki wracają na boisko z przydatną wiedzą na temat przepływu powietrza.

07:00

Obłędne zwierzaki: Węże domowe Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Co powinien wiedzieć każdy właściciel węża? Poznaj odpowiedź na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Co powinien wiedzieć każdy właściciel węża? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

07:15

Obłędne zwierzaki: Wydra - malarka Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Czy wydry potrafią malować? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Czy wydry potrafią malować? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

07:30

Marvi Hammer: Nietoperze wampiry Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku m.in. o nietoperzach wampirach i o niedźwiedziach, które chętnie zbliżają się do siedzib ludzkich. W dzisiejszym odcinku m.in. o nietoperzach wampirach i o niedźwiedziach, które chętnie zbliżają się do siedzib ludzkich.

08:00

W zwierciadle nauki: Wymiary Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dlaczego płaskie obrazy mogą wydawać się trójwymiarowe? Hamza zbada dziś fascynujący świat wysokości, szerokości i głębokości. Zastanawialiście się, dlaczego płaskie obrazy mogą wydawać się trójwymiarowe? Hamza zbada dziś fascynujący świat wysokości, szerokości i głębokości. Dowiecie się, jak filmy 3D oszukują wasze zmysły i zobaczycie, jak budujemy robota w 3D.

08:25

SciQ: Kto pojedzie najszybciej? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Wskakujemy na szalone rowery, ścigamy się z Izaakiem Newtonem i bijemy rekord prędkości na odrzutowej deskorolce. Wskakujemy na szalone rowery, ścigamy się z Izaakiem Newtonem i bijemy rekord prędkości na odrzutowej deskorolce.

08:55

Mati, Dada i sztuka: Antoni Gaudì Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Hola, Barcelona! Mati i Dada zostają „porwani” przez tajemniczą salamandrę, która zostawia ich w fascynującym świecie Antoniego Gaudìego. Hola, Barcelona! Mati i Dada zostają „porwani” przez tajemniczą salamandrę, która zostawia ich w fascynującym świecie Antoniego Gaudìego.

09:05

Mati, Dada i sztuka: Rafael Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Talia, muza Rafaela ucieka z jego Parnasu. Mati i Dada muszą sprowadzić ją z powrotem. Talia, muza Rafaela ucieka z jego Parnasu. Mati i Dada muszą sprowadzić ją z powrotem.

09:15

Naukowe dowody: Dźwięk Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Mnichowi Thi Yain Da z Birmy w trakcie medytacji często przeszkadza hałas. W tym odcinku dowiaduje się, skąd pochodzi dźwięk. Mnichowi Thi Yain Da z Birmy w trakcie medytacji często przeszkadza hałas. W tym odcinku dowiaduje się, skąd pochodzi dźwięk, oraz dlaczego potrafimy go usłyszeć i zobaczyć.

09:30

Naukowe dowody: Matematyka i kształty Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Idil ze Stambułu uwielbia meczet, który stoi niedaleko jej domu. W tym odcinku dowie się, że piękno tej budowli ma związek z matematyką. Idil ze Stambułu uwielbia meczet, który stoi niedaleko jej domu. W tym odcinku dowie się, że piękno tej budowli ma ścisły związek z matematyką. Oraz że za pomocą wzorów i figur geometrycznych może sama tworzyć piękne rzeczy.

09:45

Historia sztuki: Zwycięstwo modernizmu: sztuka w XX wieku Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

W XX w. uznanie zdobywały różne nurty sztuki współczesnej. Absurd pierwszej wojny światowej doprowadził do powstania dadaizmu i surrealizmu. W XX wieku nurty sztuki współczesnej kolejno zyskiwały uznanie. Każdemu przyświecały inne idee. Pierwsza wojna światowa odcisnęła swoje piętno także na artystach. Absurd wojny doprowadził do powstania dadaizmu i surrealizmu.

10:10

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Gady Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Harrison pragnie dowiedzieć się, skąd wzięły się legendy o smokach, dlatego poszukuje żyjącego gada, który go przypomina. Harrison pragnie dowiedzieć się, skąd wzięły się legendy o smokach, dlatego poszukuje żyjącego gada, który najbardziej je przypomina.

10:35

Wszystko dla małych: Deszcz pod dachem i kredowi kumple Godziny emisji

program o sztuce Czas: 25min.

Jameson i deszcz pod dachem, Christian i ciało obrysowane kredą, Madi i komunikacja świetlna w ogrodzie, Lindsay i alfabetyczny poncz. Jameson wytwarza deszcz w mieszkaniu, niczego przy tym nie mocząc, Christian rysuje kredą kształty na ścieżce, Madi stawia roślinną komunikację świetlną w ogrodzie, Lindsay podaje pyszny alfabetyczny poncz.

11:05

Wymyśl to!: Kopiący but Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Dwunastoletni Carlos próbuje pobić rekord świata w wykopie piłki do rugby z pomocą specjalnego wybuchowego buta. Dwunastoletni Carlos próbuje pobić rekord świata w wykopie piłki do rugby z pomocą specjalnego wybuchowego buta. Po słabym występie w szkolnym meczu chłopak postanowił wspomóc się odrobiną materiałów wybuchowych.

11:30

Przedziwna nauka: Plastik Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Zbadajmy dzieje tworzyw sztucznych oraz następny niezwykły przełom w tej dziedzinie wiedzy. Czy wiecie, że plastik wynaleziono przypadkiem, przy okazji produkcji kul bilardowych? Zbadajmy dzieje tworzyw sztucznych oraz następny niezwykły przełom w tej dziedzinie wiedzy.

12:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Galileusz – zwycięstwo rozumu nad zdrowym rozsądkiem Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Galileusz opowiada o tym, jak doszedł do genialnego odkrycia, dotyczącego Ziemi i Słońca oraz o gnębiącej go Inkwizycji. Za namową Betty, Galileusz opowiada o o tym, jak doszedł do genialnego odkrycia, dotyczącego Ziemi i Słońca. Nagle mdleje na scenie, a my poznajemy lepiej jego dramatyczną epokę, w której Inkwizycja, w imię fałszywie rozumianego zdrowego rozsądku, walczyła z rozumem.

12:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Narzędzia Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to narzędzia! Harrison składa proste mechanizmy ze zwykłej kartki papieru. Dzisiejszy temat to narzędzia! Antropolog i znawca prehistorycznych narzędzi nauczy Harrisona strugać noże, jakimi posługiwał się neandertalczyk, oraz malować jak jaskiniowiec. Dołączcie do niego, aby nauczyć się składać proste mechanizmy ze zwykłej kartki papieru.

12:55

Co wy wiecie o zabawkach?: Lalka Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Co było pierwsze: lalka czy homo sapiens? Które lalki czczono jako bożki? Czy lalki-roboty wyznaczają początek ery sztucznej inteligencji? To najstarsza znana zabawka na świecie! Co było pierwsze: lalka czy homo sapiens? Które lalki czczono jako bożki? Które budziły w ludziach strach? Czy lalki-roboty wyznaczają początek ery sztucznej inteligencji? To wszystko i wiele więcej w tym odcinku!

13:05

Co wy wiecie o zabawkach?: Kreda Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Czym są rysunki chodnikowe? Czemu pałeczki kredy rzadko kiedy zawierają główny składnik kredy? Co łączy malowidła skalne i freski? Czym są rysunki chodnikowe? Czemu pałeczki kredy rzadko kiedy zawierają węglan wapnia, główny składnik kredy? Co wybrać do rysowania: pastele czy sangwiny? Co łączy malowidła skalne i freski? To wszystko i wiele więcej w tym odcinku!

13:15

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Maskotka mutant i Von Wyrzutek Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

By cofnąć mutację świnki morskiej, dzieciaki odwołują się do genetyki. Von Śruba opuszcza ekipę i popada w poważne tarapaty. Gdy świnka morska przeobraża się w wielkiego puszystego potwora, dzieciaki odnajdują sposób na cofnięcie mutacji dzięki genetyce. Von Śruba czuje się niedoceniany i zbytnio eksploatowany. Opuszcza ekipę Sekretnego Laboratorium i popada w poważne tarapaty.

13:40

SciQ: Jak wysoko skoczę? Jak szybko pobiegnę? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Jakie granice wytrzymałości mają ludzie? Testujemy nowoczesne przyrządy do ćwiczeń, a potem ścigamy się z najszybszym człowiekiem świata. Jakie granice wytrzymałości mają ludzie? Prowadzący odwiedzają prestiżowe centrum treningowe i testują nowoczesne przyrządy do ćwiczeń, aby przystąpić w Battle Mountain do wyścigu z najszybszym człowiekiem świata.

14:10

Wymyśl to!: Robot dachowiec Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Dziesięcioletni Sam wynalazł zdalnie sterowanego robota, który wspina się na dach i zbiera zagubione przedmioty wielkim szponem. Dziesięcioletni Sam wynalazł zdalnie sterowanego robota, który wspina się na dach. Obraz z zamontowanej na nim kamerki wyświetlany jest na pilocie. Robot zbiera wyposażonym w szpon ramieniem zagubione przedmioty.

14:35

Artzooka: Mleczny wieloryb Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi wieloryba z kartonu po mleku, rysuje śpiącego niedźwiedzia i przerabia zdjęcia przyjaciół. Jeremie robi wieloryba z kartonu po mleku, rysuje śpiącego niedźwiedzia i przerabia zdjęcia przyjaciół.

15:00

Gra z głową : Percepcja wzrokowa Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Za tym, co widzisz, może ukrywać się coś innego. Pierwsze wrażenie jest podobno ważne, ale czasem bywa zwodnicze! Jak działa zmysł wzroku? Skąd wiemy, że nasze oczy nas nie oszukują? Za tym, co widzisz, może ukrywać się coś innego. Pierwsze wrażenie jest podobno ważne, ale czasem bywa zwodnicze!

15:30

Artzooka: Kocia śnieżna kula Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi zwariowaną śnieżną kulę i flipbooka oraz uczy rysowania cieni. Jeremie robi ze słoika śnieżną kulę z głową kota, tworzy flipbooka i uczy rysowania cieni, które dodają obrazom głębi.

16:00

Kuchmistrzostwo: Jajka faszerowane Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link odkrywa, że ugotowane przez niego jajko ma wokół żółtka zieloną obwódkę: oto kulinarna zagadka dla detektywa. Jajka faszerowane zostały ugotowane na twardo, a żółtka zmieszano z majonezem i przyprawami. Link odkrywa, że jego jajko ma wokół żółtka zieloną obwódkę: oto kulinarna zagadka dla detektywa.

16:15

Artzooka: Skrzelodyszny kosmita Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi skrzelodysznych kosmitów, podwodny film i obrazki z liter. Jeremie robi z masy papierowej maski dla całej rodziny, kręci podwodny film z efektami specjalnymi i tworzy obrazki z liter.

16:45

Kuchmistrzostwo: Paluszki z kurczaka Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link przedstawia podstawy kuchennej higieny, piekąc paluszki z kurczaka. W surowych produktach mogą ukrywać się bakterie salmonelli. Link przedstawia podstawy kuchennej higieny, piekąc chrupkie paluszki z kurczaka. Najważniejsze to umyć ręce przed i po tym, jak dotykało się surowych jajek i mięsa. W surowych produktach mogą ukrywać się groźne dla nas bakterie salmonelli.

17:00

Artzooka: Podpórki na książki Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie tworzy podpórki w kształcie stóp, animację z plasteliny i kilka obrazków z jednego kleksa farby. Jeremie robi podpórki na książki w kształcie stóp, uczy animacji z plasteliny i otrzymuje kilka różnych obrazków z jednego kleksa farby.

17:30

Kuchmistrzostwo: Sushi Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Sushi to popularna potrawa: glon owinięty wokół ryżu i np. surowych warzyw. Dowiemy się, dlaczego ryż musi być lepki i krótkoziarnisty. Sushi to popularna potrawa: glon owinięty np. wokół ryżu lub surowych warzyw. Link dowie się, dlaczego musi zastosować lepką, krótkoziarnistą odmianę ryżu.

17:45

Artzooka: Scenka podwodna Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi podwodną scenkę, zdradza tajniki efektów specjalnych i tworzy świecącą głowę robota! Jeremie robi podwodną scenkę z plasteliny domowej roboty. Tworzy kosmiczny film z efektami specjalnymi oraz głowę robota z kartonu po mleku.

18:10

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Choroba Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to choroba! Dowiedzcie się, jak i dlaczego leci wam z nosa. Dzisiejszy temat to choroba! Dowiedzcie się, jak i dlaczego leci wam z nosa. Znajomy mikrobiolog pokazuje Harrisonowi niewidoczny gołym okiem świat i wyjaśnia, jak uchronić się przed niebezpieczeństwem ze strony wirusów.

18:35

Wszystko dla małych: Naukowa magia i makaranowy pałac Godziny emisji

program o sztuce Czas: 25min.

Madi i ogrodowe podarunki, Jameson i magiczne eksperymenty, Christian i mapa skarbu do składania, Lindsay i makaronowy pałac. Madi daje swojej mamie wspaniałe podarunki z ogrodu, Jameson prezentuje magiczne eksperymenty, posiadające naukowe wyjaśnienie, Christian ukrywa skarb, a mapę zmienia w układankę, zaś Lindsay serwuje piękny i pyszny makaronowy pałac królewski.

19:05

Wymyśl to!: Finał Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Jurorzy wybierają zwycięzcę spośród dziewięciu najlepszych wynalazków. Który sprytny młody konstruktor dostanie patent i 10 000 dolarów? Jurorzy, w tym prawnik patentowy, organizacja Icehouse Business Incubator i śmiały przedsiębiorca Mad Butcher, wybierają zwycięzcę spośród dziewięciu najlepszych wynalazków. Który sprytny młody konstruktor dostanie patent i 10 000 dolarów?

19:30

Przedziwna nauka: Internet Godziny emisji

program historyczny Czas: 25min.

Zbadajmy dzieje Internetu i rzućmy okiem w przyszłość sieci. Czy wiecie, że Internet wynaleziono podczas zimnej wojny i uruchomiono w 1969 r.? Zbadajmy dzieje Internetu i rzućmy okiem w przyszłość sieci.

20:00

Historia kobiet: Cywilizacja Godziny emisji

program historyczny Czas: 58min.

Amanda bada pierwsze prawa, które służyły kontrolowaniu kobiet. Odkrywa wyjątkowe kobiety, które same utorowały sobie drogę do władzy. Amanda bada pierwsze kodeksy z Mezopotamii, zawierające prawa, które służyły kontrolowaniu statusu i zachowania kobiet. W tym pierwszy nakaz zasłaniania twarzy z 1350 r. p.n.e. Na Bliskim Wschodzie odkrywamy wyjątkowe kobiety, które same utorowały sobie drogę do władzy.

21:00

Księżycowe marzenia: Księżycowe marzenia Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 54min.

Dzieje amerykańskich lotów na Księżyc. Od olbrzymiego skoku po tragiczne wypadki: oto filmowy hołd dla wspaniałej epoki podboju kosmosu. Prawdziwa historia lotów na Księżyc organizowanych przez agencję NASA, po raz pierwszy ilustrowana autentycznymi nagraniami, wykonanymi przez samych astronautów. Od olbrzymiego skoku po tragiczne wypadki: zapraszamy na filmowy hołd dla wspaniałej epoki podboju kosmosu.

22:00

Wielcy marzyciele: Archimedes. Mistrz liczb Godziny emisji

program historyczny Czas: 42min.

Pewien historyk próbuje odkryć tajemnicę żywota Archimedesa i udaje się do wdowy po słynnym Greku. Czy ta zdradzi mu swoje sekrety? Pewien historyk próbuje odkryć tajemnicę, która spowija żywot Archimedesa. W tym celu udaje się do Telesilli, wdowy po słynnym Greku. Czy ta zdradzi mu swoje sekrety?

22:40

Futuris: Obraz ciała Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 9min.

Wirtualna fizjologia i obrazowanie 3D stały się elementami europejskiej chirurgii, co pozwala nam przewidywać rezultaty operacji. Wirtualna fizjologia i obrazowanie 3D stały się elementami europejskiej chirurgii. Zamiast rozwiązywać potencjalne problemy metodą analityczną, lekarze przeprowadzają eksperymenty na trójwymiarowych modelach narządów, co pozwala im przewidywać rezultaty operacji.

23:00

Szyfr: Kształty Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 57min.

Szyfr, który decyduje o pozornie przypadkowych kształtach w przyrodzie. Czy skorzystali z niego też Pollock i twórcy filmów animowanych? Marcus odkrywa tajniki szyfru, który decyduje o, pozornie przypadkowym, kształcie gór, chmur i drzew. Być może ten sam kod pomógł odnieść sukces Jakcsonowi Pollockowi i stał za triumfami filmów animowanych.

00:00

Muzeum życia - Muzeum Historii Naturalnej w Wiedniu: Muzeum życia - Muzeum Historii Naturalnej w Wiedniu Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 49min.

Poznaj dzieje Muzeum Historii Naturalnej w Wiedniu i jego wkład w postępy nauki na całym świecie! Film dokumentalny na temat Muzeum Historii Naturalnej w Wiedniu i wkładu tej instytucji w postępy nauki na świecie.

00:50

Futuris: Bezpieczny samolot Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 8min.

W Europie awionetki są o wiele bardziej niebezpieczne od samolotów pasażerskich. Naukowcy testują więc automatyczny układ sterowania. W Europie awionetki są o wiele bardziej niebezpieczne od samolotów pasażerskich. Awionetka ulega wypadkowi średnio raz na 10 000 godzin w powietrzu. Naukowcy testują więc automatyczny układ sterowania, w którym trasę lotu wytyczają sygnały elektroniczne i komputery.

01:00

Zorza doskonała: Zorza doskonała Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 50min.

Program podąża śladami Bena Longmiera i jego zespołu. Pragną oni zrewolucjonizować badania kosmosu dzięki okiełznaniu energii plazmy. Program podąża śladami Bena Longmiera i jego zespołu. Na surowej i dzikiej Alasce planują oni zbudować nowy rodzaj silnika rakietowego, który ma zrewolucjonizować podróże kosmiczne i badania kosmosu dzięki okiełznaniu energii plazmy, tworzącej czwarty stan skupienia.

01:50

Futuris: Chemia ratuje ludzi Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 8min.

Pod Barceloną Europejscy naukowcy i ratownicy testują prototypowy detektor, który po trzęsieniu ziemi odszuka ludzi uwięzionych pod gruzami. Na poligonie strażackim pod Barceloną grupa naukowców i ratowników z całej Europy pracuje nad niezwykłym projektem badawczym. Testują prototypowy detektor, który znajduje ludzi uwięzionych pod gruzami wskutek trzęsienia ziemi lub zawalenia się budynku.

02:00

Tajemnice inżynierii: Supersamochód Godziny emisji

program technologiczny Czas: 58min.

Zobacz, jak zespół Formuły 1 McLaren konstruuje samochód z wykorzystaniem wyścigowych technologii. Dzięki zaproszeniu do jednego z najtajniejszych zakładów w kraju, pokażemy w programie, jak zespół Formuły 1 McLaren konstruuje samochód z wykorzystaniem wyścigowych technologii.

03:00

Detektywi skamielin: Anglia Wschodnia Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 28min.

W trakcie przygody na południowym wybrzeżu dowiecie się, dlaczego w tym rejonie Anglii warto zapolować na dinozaury! W trakcie przygody na południowym wybrzeżu dowiecie się, dlaczego w tym rejonie Anglii warto zapolować na dinozaury!

03:30

Naukowa chata: Papierowe, a jednak lata Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Naukowej chaty” naukowiec Adam Hart-Davis buduje latający statek z papieru. Są pewne granice związane z rozmiarami samolotów. Jeżeli są one za duże, to nie mogą latać – obojętna jest tu ich forma. Da Vinci Learning przedstawia “Naukową chatę” (Science Shack) - w tym odcinku słynny naukowiec Adam Hart- Davis zajmuje się sztuką wprowadzenia w ruch dużych ciał. W tym celu buduje łatający statek z papieru, który miąłby go unieść. To wydaje mu się dość...

04:00

Historia kobiet: Cywilizacja Godziny emisji

program historyczny Czas: 58min.

Amanda bada pierwsze prawa, które służyły kontrolowaniu kobiet. Odkrywa wyjątkowe kobiety, które same utorowały sobie drogę do władzy. Amanda bada pierwsze kodeksy z Mezopotamii, zawierające prawa, które służyły kontrolowaniu statusu i zachowania kobiet. W tym pierwszy nakaz zasłaniania twarzy z 1350 r. p.n.e. Na Bliskim Wschodzie odkrywamy wyjątkowe kobiety, które same utorowały sobie drogę do władzy.

05:00

Księżycowe marzenia: Księżycowe marzenia Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 54min.

Dzieje amerykańskich lotów na Księżyc. Od olbrzymiego skoku po tragiczne wypadki: oto filmowy hołd dla wspaniałej epoki podboju kosmosu. Prawdziwa historia lotów na Księżyc organizowanych przez agencję NASA, po raz pierwszy ilustrowana autentycznymi nagraniami, wykonanymi przez samych astronautów. Od olbrzymiego skoku po tragiczne wypadki: zapraszamy na filmowy hołd dla wspaniałej epoki podboju kosmosu.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info