Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-09-28 Pokaź dziś

06:00

Byli sobie wynalazcy: Leonardo da Vinci Godziny emisji

program historyczny Czas: 26min.

W tym odcinku serii „Byli sobie wynalazcy“ o geniuszu Leonardo da Vinci. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

06:30

Mily Pytalska: To nie moja wina Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Lola pocięła mamie sukienkę, ale nie dostała kary, bo jest za mała. Mily zastanawia się, dlaczego to się zmienia wraz z wiekiem. Lola pocięła mamie sukienkę, jednak nie dostała za to kary. Jest mała, a więc nie jest odpowiedzialna. Mily zastanawia się, dlaczego z wiekiem mamy coraz więcej obowiązków.

06:40

Magija: Magia kieszonkowa Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay i Bridget sięgają głęboko do kieszeni po opętańczo dzikie triki. Jay i Bridget sięgają głęboko do kieszeni po opętańczo dzikie triki.

07:00

Kuchmistrzostwo: Sos pomidorowy Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link gotuje sos pomidorowy idealny do lasagni, pizzy i spaghetti! Gdy doprowadza go do wrzenia, sos zaczyna bulgotać jak wulkan. Link gotuje sos pomidorowy idealny do lasagni, pizzy i spaghetti! Gdy doprowadza go do wrzenia, sos zaczyna bulgotać jak wulkan. Tajny Agent przybywa na ratunek i wręcza Linkowi odpowiedni sprzęt kuchenny.

07:15

Kuchmistrzostwo: Naleśniki Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link smaży owsiane naleśniki z jabłkiem, na bazie proszku do pieczenia. Dowiemy się, dlaczego dzięki proszkowi są puszyste. Link smaży owsiane naleśniki z jabłkiem, na bazie proszku do pieczenia. Gastro Bob pokazuje mu, jak działa ów proszek, a nasz kucharz-detektyw bada tajemnicę oklapniętych naleśników.

07:30

Sportowe laboratorium: Krykiet Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Darius D’Souza, gwiazda krykieta, uczy parę przyjaciół, zafascynowanych tą dyscypliną. Dr Heather analizuje mocarny zamach Dariusa. Darius D’Souza, gwiazda krykieta, jest mentorem dla Abrahama i Delaine, przyjaciół zafascynowanych tą dyscypliną. Dr Heather analizuje mocarny zamach Dariusa, a dzieciaki wracają na boisko z przydatną wiedzą na temat przepływu powietrza.

07:45

Sportowe laboratorium: Tenis Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Dzięki radom zawodowego tenisty Daniela oraz naukowym uwagom dr Heather w laboratorium, młoda Chloe będzie nie do zatrzymania na korcie. Nykeem gra w debla z Chloe, młodą miłośniczką tenisa, która chce poprawić swój topspin. Dzięki radom Daniela, naszego gościa i zawodowego gracza, oraz naukowym uwagom dr Heather w laboratorium, Chloe będzie nie do zatrzymania na korcie.

08:00

Historia sztuki: Epoka namiętności: barok, XVII wiek Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

W XVII w. pojawił się nowy nurt w architekturze, malarstwie i sztuce deokracyjnej. Barok uderzał w renesansowe gusta. W XVII w. pojawił się nowy nurt w architekturze, malarstwie i sztuce deokracyjnej. Barok pochodził od słowa „barocco”, opisującego perłę o nieregularnym kształcie. Ówcześni zwolennicy klasycyzmu uważali świat za doskonały, a barokowa wizja przyrody obrażała ich gusta.

08:30

W zwierciadle nauki: Pod jakim kątem? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza dowiaduje się, jak ważne są kąty – zarówno w budowlach, jak i w sporcie. Hamza buduje Koci Zamek dla Super Kota, ale nie radzi sobie z kątami. Dowiaduje się przy okazji, jak ważne są kąty – zarówno w budowlach, jak i w sporcie. Czy zdoła postawić Koci Zamek do pionu?

09:00

Wymyśl to!: Wodnochody Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Kirsten, 13-letnia świetna pływaczka, próbuje jako pierwsza osoba w historii przejść suchą stopą po zatoce Auckland. 13-letnia Kirsten próbuje jako pierwsza osoba w historii przejść suchą stopą po zatoce Auckland. Uzbrojona w długie wodnochody pływaczka mierzy się z wiatrem o sile 30 węzłów.

09:30

Nauka na maksa: Samolocik z papieru Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil spróbuje puścić olbrzymi samolot z papieru. Ponadto: prędkość graniczna i tornada pod dachem! Najpierw nauczymy się robić samolot z papieru, który pobije rekord długości lotu. Potem Phil spróbuje puścić olbrzymi samolot. To wbrew pozorom wcale nie takie łatwe. Ponadto: prędkość graniczna i tornada pod dachem!

10:00

Zręczne pomysły: Ramki na zdjęcia Godziny emisji

program o sztuce Czas: 14min.

Jak podarować komuś prezent, w którym kryje się straszny sekret, i jak zrobić ramki na zdjęcia ze starych pudełek na płyty! Jak podarować komuś prezent, w którym kryje się straszny sekret, i jak zrobić ramki na zdjęcia ze starych pudełek na płyty!

10:20

Zręczne pomysły: Zasłona prysznicowa Godziny emisji

program o sztuce Czas: 14min.

Jak zrobić puzderko na świecidełka, jak wykonać stylową, nadmorską zasłonę prysznicową i jak stworzyć jadalną biżuterię na czasie! Jak zrobić puzderko na świecidełka, jak wykonać stylową, nadmorską zasłonę prysznicową i jak stworzyć jadalną biżuterię na czasie!

10:40

Mily Pytalska: To sen Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Gdy Mily przyśnił się zmyślony przyjaciel Loli, Pan Mydełko, nasza bohaterka zaczyna się zastanawiać: skąd się biorą sny? Lola ma zmyślonego przyjaciela, Pana Mydełko. Jest dla niej bardzo ważny i Mily czuje się ignorowana. Kiedy Mily zaczyna śnić o Panie Mydełko, zaczyna się zastanawiać: skąd się biorą sny?

10:55

Artzooka: Trójwymiarowe kartki z życzeniami Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi trójwymiarowe kartki z życzeniami, tworzy efekty specjalne i ujawnia nowe zastosowanie suszarki do sałaty. Jeremie robi trójwymiarowe kartki z życzeniami, tworzy efekty specjalne poruszając kamerą oraz ujawnia nietypowe zastosowanie suszarki do sałaty.

11:25

Wszystko dla małych: Czas nauki i babeczki zoochini Godziny emisji

program o sztuce Czas: 25min.

Jameson i timer, Madi i wiszący ogród zielny, Christian i sortownik papieru, Lindsay i babeczki "zoochini". Jameson buduje timer z butelek i piasku, Madi szykuje wiszący ogród zielny z plastiku z recyklingu, Christian projektuje sortownik papieru na imprezę, a Lindsay piecze babeczki "zoochini".

12:00

Obłędne zwierzaki: Niedźwiedzie himalajskie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Co łączy niedźwiedzia z pluszowym misiem? Poznaj odpowiedź na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Co łączy niedźwiedzie himalajskie z pluszowymi misiami? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

12:20

Mati, Dada i sztuka: Hokusai Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Ekscentryczny japoński malarz Hokusai opowiada o swojej olśniewającej serii obrazów „36 widoków na górę Fidżi”. Mati i Dada poznają ekscentrycznego japońskiego malarza imieniem Hokusai. Uczy ich niezwykłej techniki druku i opowiada o swojej olśniewającej serii obrazów „36 widoków na górę Fidżi”.

12:30

Marvi Hammer: Kosmos i wzloty Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Już od czterdziestu lat astronauci latają w kosmos. W dzisiejszym odcinku o początkach lotnictwa, a także o locie zabytkową maszyną z Anglii do Australii. Już od czterdziestu lat astronauci latają w kosmos. W dzisiejszym odcinku o początkach lotnictwa, a także o locie zabytkową maszyną z Anglii do Australii.

13:00

Byli sobie wynalazcy: Lekarze Godziny emisji

program historyczny Czas: 26min.

W tym odcinku serii „Byli sobie wynalazcy“ lekarze. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

13:30

Mily Pytalska: Znajdź błąd Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily i Juliette bawią się latawcami, kiedy latawiec Mily zostaje zniszczony. Mily oskarża przyjaciółkę. Czy za szybko dokonała osądu? Mily i Juliette bawią się latawcami, kiedy latawiec Mily zostaje zniszczony. Mily oskarża przyjaciółkę. Czy za szybko dokonała osądu?

13:40

Magija: Zaklęcia Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay mówi "hokus pokus" i "abrakadabra", po czym prezentuje pełnię swoich magicznych możliwości! Jay mówi "hokus pokus" i "abrakadabra", po czym prezentuje pełnię swoich magicznych możliwości!

14:00

Kuchmistrzostwo: Chleb Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link chce dowieść, że drożdże mają dość siły, aby unieść resztę składników chleba. Eksperyment udaje się aż za dobrze. Chleb równie fajnie robić, co zjadać. Link i Gastro Bob chcą dowieść, że drożdże mają dość siły, aby unieść resztę składników. Udaje im się do tego stopnia, że Bob zawisa w powietrzu!

14:15

Kuchmistrzostwo: Jajka faszerowane Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link odkrywa, że ugotowane przez niego jajko ma wokół żółtka zieloną obwódkę: oto kulinarna zagadka dla detektywa. Jajka faszerowane zostały ugotowane na twardo, a żółtka zmieszano z majonezem i przyprawami. Link odkrywa, że jego jajko ma wokół żółtka zieloną obwódkę: oto kulinarna zagadka dla detektywa.

14:30

Sportowe laboratorium: Ujeżdżanie Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Nykeem spotyka Tai-Lee i jej konia Geralda, aby odkryć naukowe podstawy ujeżdżania. Kluczowa jest biomechanika, o której opowie dr Heather. Nykeem spotyka się z Tai-Lee i jej koniem Geraldem, aby odkryć naukowe podstawy ujeżdżania. Kluczowa jest biomechanika. Dr Heather opowie o niej na przykładzie jazdy Olivii i jej klaczy Zeezee.

14:45

Sportowe laboratorium: Tenis stołowy Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Bliźnięta uczą się jeszcze lepiej grać w pingponga od zawodowca. Dr Heather tłumaczy im, na czym polega pamięć mięśni. Bliźnięta Antong i Anda chc grać jeszcze lepiej w pingponga. Uczy je zawodowiec, czyli nasz gość Jimmy. Nykeem i dzieciaki prężą muskuły, gdy dr Heather tłumaczy im, na czym polega pamięć mięśni.

15:00

Obłędne zwierzaki: Jaszczurki domowe Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 15min.

Co powinien wiedzieć każdy właściciel jaszczurki? Poznaj odpowiedź na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Co powinien wiedzieć każdy właściciel jaszczurki? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

15:20

Mati, Dada i sztuka: Henri Rousseau Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Henri Rousseau ani razu nie widział prawdziwej dżungli, jednak ją malował. Mati i Dada odwiedzają go w Paryżu. Henri Rousseau ani razu nie opuścił ojczystej Francji i nie widział prawdziwej dżungli, ale malował prawie tylko tę drugą. Mati i Dada odwiedzają malarza w Paryżu, gdzie poznają prawdę na temat Henriego i jego prac.

15:30

Marvi Hammer: Alaska i morski dom Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

W dzisiejszym odcinku panują wyjątkowo niesprzyjające warunki. Marvi odwiedzi mroźną laskę i dno morza. W dzisiejszym odcinku panują wyjątkowo niesprzyjające warunki. Marvi odwiedzi mroźną laskę i dno morza.

16:00

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Tajemnica Lasu Piratów i Prawo grawitacji Murphy'ego Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Dzieciaki są pewne, że w sklepie z antykami znalazła się skrzynia skarbów. Muszą też zgłębić temat grawitacji, żeby pomóc swojemu gościowi. Wuj Angie, Tadeusz, i JD są przekonani , że w miejscowym sklepie z antykami znalazła się zaginiona skrzynia ze skarbami. Dzieciaki muszą jak najwięcej dowiedzieć się o grawitacji i satelitach, żeby przekonać do powrotu uciekającego gościa – Zookerbooma.

16:30

Artzooka: Portretowy misz-masz Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi portret kuzynki ze zdjęć jej przyjadiół, uczy jak wykonać stopę z masy papierowej oraz ozdabia sznurowadła. Jeremie robi portret kuzynki ze zdjęć jej przyjadiół, uczy jak wykonać z masy papierowej stopę wychodzącą ze ściany oraz ozdabia sznurowadła.

17:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Dźwięk Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to dźwięk! Dowiecie się, dlaczego ludzie nie znoszą odgłosu paznokci rysujących tablicę. Dzisiejszy temat to dźwięk! Dowiecie się, dlaczego ludzie nie znoszą odgłosu paznokci rysujących tablicę. Gośćmi Harrisona są raper, pies i śpiewaczka operowa. Każde z nich pomoże nam poznać delikatną maszynerię, dzięki której słyszymy.

17:30

Mati, Dada i sztuka: Canaletto Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Mati i Dada biorą udział w niezwykłej przygodzie w Wenecji. Trafiają w końcu do gondoli ze słynnym Canalettem. Mati i Dada biorą udział w niezwykłej przygodzie w Wenecji. Trafiają w końcu do gondoli ze słynnym Canalettem.

17:45

Nauka na maksa: Elastyczność i energia Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil zaczyna od katapulty z patyka po lodzie. Ponadto: wypasiony statek o napędzie kołowym i rekonstrukcja średniowiecznej katapulty. Phil zaczyna od katapulty z patyka po lodzie. Następnie dzięki wiedzy o elastyczności konstruuje machinę, która miota dynie! Ponadto: wypasiony statek o napędzie kołowym i rekonstrukcja średniowiecznej katapulty.

18:10

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Potwór nie spod łóżka i Superwóz Deluxe Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Dzieci pomniejszają się, żeby udowodnić, że pod łóżkiem nie ma potworów. Gdy Kent jedzie na przejażdżkę nowym autem… pojawia się problem. Dzieciaki pomniejszają się, żeby udowodnić, że pod łóżkiem nie mieszkają potwory. Nie wzięły jednak pod uwagę całej masy mikroskopijnych stworzeń. Zespół modyfikuje nowe samoprowadzące się auto. Gdy Kent wybiera się na przejażdżkę... pojawia się problem.

18:40

Co wy wiecie o zabawkach?: Kolejka Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Pociągi pojawiły się przed torami. Stały się inspiracją dla powstania modelarstwa kolejowego. Poznaj drogę do sławy zabawkowej kolejki. Pociągi pojawiły się przed torami. Stały się inspiracją dla powstania modelarstwa kolejowego, biznesu wartego miliony. Na tym pomyśle oparto wiele filmów, musicali i kreskówek. W tym odcinku poznasz początki, historię i drogę do sławy zabawowej kolejki.

18:50

Co wy wiecie o zabawkach?: Deskorolka Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Dla wielu deska na kółkach okazała się przedmiotem kultowym. Czym są „ollie”, „flip” i „grind”? Co łączy jazdę na deskorolce z surfingiem? To zaskakujące, że zwykła deska na kółkach okazała się przedmiotem kultowym dla milionów miłośników sportów ekstremalnych na całym świecie. Czym są „ollie”, „flip” i „grind”? Co łączy jazdę na deskorolce z surfingiem? To i wiele więcej w tym odcinku!

19:00

Wymyśl to!: Robokoń Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

9-letnia Emily, miłośniczka koni, wymyśliła mechanicznego kucyka, który potrafi rżeć, a nawet robić kupę. 9-letnia Emily, miłośniczka koni, wpadła na pomysł zbudowania mechanicznego kucyka. Model powstał dzięki projektowi holenderskiego artysty, Theo Jansena. Robot jest tak realistyczny, że potrafi rżeć, a nawet robić kupę.

19:30

Nauka na maksa: Proste maszyny Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil za pomocą prostych maszyn przesuwa olbrzyma, którego nie mógł ruszyć. Jak podnieść się na jednym palcu i jak jaskiniowcy odkryli koło? Jak zyskać nadludzką siłę? Taka nauka nie jest nudna! Phil wykorzystuje moc zwykłych maszyn, aby przesunąć, podnieść i przepchać olbrzyma, którego sam nie był w stanie ruszyć. Ponadto: jak podnieść siebie na jednym palcu oraz jak jaskiniowcy odkryli koło.

20:00

Maszyny, które ukształtowały świat: Maszyny, które ukształtowały świat Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 59min.

Stephen Fry przedstawia biografię pierwszego magnata medialnego, Johanna Gutenberga, oraz odsłania kulisy wynalezienia prasy drukarskiej. Stephen Fry przedstawia biografię pierwszego magnata medialnego, Johanna Gutenberga, oraz odsłania kulisy wynalezienia prasy drukarskiej. Program łączy analizę historyczną z rekonstrukcją scen z życia bohatera.

21:20

Oto cywilizacja: Uczucia Godziny emisji

program o sztuce Czas: 48min.

Matthew Colligns poszukuje źródeł ustawienia człowieka w centrum sztuki – od włoskiego renesansu po Rewolucję Francuską. Gdy w centrum sztuki zamiast Boga znalazł się człowiek, było to radykalne zerwanie z przeszłością. Matthew Collings poszukuje źródeł tej zmiany – od renesansowych Włoch w rozkwicie po Paryż czasów gwałtownej Rewolucji Francuskiej.

22:30

Twarz: Przemodelowanie Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 26min.

W programie „Kwant” o zmianach, jakie może przejść ludzka twarz. Ludzie od dawna marzą o doskonałych rysach. Programiści komputerowi, chirurdzy plastyczni i psychologowie tworzą nowe metody modelowania ludzkiej twarzy. W programie „Kwant” o zmianach, jakie może przejść ludzka twarz.

23:15

e² Design: Bogota: miasto zrównoważone Godziny emisji

program o sztuce Czas: 25min.

Enrique Peñalosa zmienił Bogotę, jedno z najbardziej chaotycznych miast świata, w modelowo przyjazne i ekologiczne założenie przestrzenne. Enrique Peñalosa, były burmistrz kolumbijskiej Bogoty, zmienił jedno z najbardziej chaotycznych miast świata w modelowo przyjazne i ekologiczne założenie przestrzenne.

00:00

Rewolucja Robotów: Rewolucja Robotów Godziny emisji

program technologiczny Czas: 53min.

Czołowy specjalista od AI i robotyki udoskonala pierwszego wchodzącego w prawdziwą interakcję społeczną humanoidalnego robota. Zapraszamy na nowoczesny film dokumentalny o hybrydowej formule, który opowiada o czołowym specjaliście od sztucznej inteligencji i robotyki. Pokażemy, jak stara się udoskonalić pierwszego wchodzącego w prawdziwą interakcję społeczną humanoidalnego robota.

01:00

Niesamowity świat hormonów: Niesamowity świat hormonów Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 57min.

Hormony regulują wszystko, od rozwoju po samopoczucie, i czynią nas ludźmi. Odegrały ważną rolę w historii medycyny. Hormony regulują wszystko, od rozwoju po samopoczucie. Stanowią ważny element tego, co czyni nas ludźmi. "Niesamowity świat hormonów" wraca do wzlotów i upadków w historii medycyny – od stworzenia eliksiru życia z jąder po wynalezienie lekarstwa na cukrzycę.

02:00

Płótno Hubble'a: Oko patrzącego i rozkwitający wszechświat Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Śmiała akcja ratuje teleskop Hubble'a, a jego zdjęcia mgławic pomagają astronomom zrozumieć, jak rodzą się i umierają gwiazdy. Teleskop Hubble'a umieszczono wysoko, aby jego działania nie zakłócała ziemska atmosfera. Plan mógł się nie powieść przez defekt aparatu. Monet malował lilie, Hubble robi zdjęcia mgławicom planetarnym. Pomogły ony astronomom zrozumieć, jak rodzą się i umierają gwiazdy.

02:30

Super nauka: Klonowanie: Seul Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Jak koreańscy naukowcy sklonowali po raz pierwszy psa? Jakich innych cudów dokonano w tym kraju, stosując techniki klonowania? Jak koreańscy naukowcy sklonowali po raz pierwszy psa? Jakich innych cudów dokonano w tym kraju, stosując techniki klonowania?

03:00

Mechaniczne cuda: nakręcane marzenia: Mechaniczne cuda: nakręcane marzenia Godziny emisji

program technologiczny Czas: 59min.

Opowieść o przedziwnych automatach – cudach techniki sprzed rewolucji przemysłowej, naśladujących istoty żywe. Oto, jak „ożywały”. Cofamy się w czasie, do epoki przedziwnych automatów – cudów techniki sprzed rewolucji przemysłowej, naśladujących istoty żywe. Piękne, choć niepokojące, niemal naturalne, a zarazem mechaniczne. Gdy wprawiane są w ruch – to jakby ożywały.

04:00

Oto cywilizacja: O bogowie! Godziny emisji

program o sztuce Czas: 48min.

Pierwszy odcinek dotyczy religii i tego, jak chrześcijaństwo, islam i pogańska kultura starożytnej Grecji wzajemnie oddziaływały na siebie. Pierwszy odcinek omawia, co zawdzięczamy religii. To historia, w której splatają się dzieje trzech wielkich cywilizacji – chrześcijaństwa, islamu i pogańskiej kultury starożytnej Grecji. Oddziaływały one na siebie wzajemnie i do dziś wpływają na kształt świata.

05:00

Twarz: Komunikacja Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 26min.

W programie „Kwant” o tym, jaką rolę odgrywa twarz w komunikacji międzyludzkiej. Ludzka twarz komunikuje wiele: tożsamość, piękno, atrakcyjność, emocje. Bez niej nie moglibyśmy domyślić się, co zajmuje umysły ludzi. W programie „Kwant” o tym, jaką rolę odgrywa twarz w komunikacji międzyludzkiej.

05:30

e² Design: Zielona administracja federalna Godziny emisji

program o sztuce Czas: 25min.

Thom Mayne zaprojektował Federal Building w San Francisco, budynek będący prototypem miejsca pracy przyszłości. Budynki rządowe nie kojarzą się z wydajnością czy piękną architekturą. Tymczasem wykonanie projektu Federal Building w San Francisco, prototypu miejsca pracy przyszłości, zlecono Thomowi Mayne'owi, laureatowi nagrody Pritzkera.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info