Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-10-31 Pokaź dziś

06:00

Byli sobie podróżnicy: Jak powstało potężne imperium Dżyngis–chana. Godziny emisji

program historyczny Czas: 25min.

W tym odcinku serii „Byli sobie podróżnicy“ o powstaniu potężnego imperium Dżyngis-chana. Serial animowany, poświęcony historii odkryć oraz ludziom, którzy wyruszyli w wiekopomne podróże. Poznajcie sylwetki największych odkrywców w dziejach – od Czyngis-chana po Jamesa Cooka.

06:30

Mily Pytalska: Dziwne zwierzę Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Suczka broniąca małych zaatakowała Mily. Zwierzę działało instynktownie i Mily zastanawia się: czy ludzie też mają zwierzęce instynkty? Mily została zaatakowana przez suczkę, która właśnie urodziła szczeniaki. Tata wyjaśnia, że zwierzę kierowało się instynktem i Mily zastanawia się: czy ludzie też mają zwierzęce instynkty?

06:40

Magija: Niesforna kostka Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay uczy Bridget niezwykłych sztuczek z wykorzystaniem zwykłej kostki! Jay uczy Bridget niezwykłych sztuczek z wykorzystaniem zwykłej kostki do gry!

07:00

Kuchmistrzostwo: Makaron z serem Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Podstawą makaronu z serem jest sos. Zadziwiające, ile można się dowiedzieć na podstawie takiej prostej, kleistej mazi. Link gotuje roux, czyli połączenie masła i mąki, podstawę sosu, którym polejemy pyszny makaron. Zadziwiające, ile można się dowiedzieć na podstawie takiej prostej, kleistej mazi.

07:15

Kuchmistrzostwo: Pizza Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Domową pizzę można przybrać dowolnymi składnikami. Link ma jednak problem: wyjęte z lodówki ciasto nie daje się rozwałkować. Domowa pizza smakuje wszystkim, tym bardziej, że można ją przybrać dowolnymi składnikami. Link ma jednak problem: wyjęte z lodówki ciasto nie daje się rozwałkować.

07:30

Sportowe laboratorium: Skok wzwyż Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Nykeem i Jaden, młoda gwiazda lekkoatletyki, udoskonalają technikę skoku wzwyż. Dr Heather tłumaczy jej naukowe podstawy. Nykeem i Jaden, młoda gwiazda lekkoatletyki, ćwiczą skok wzwyż. Dr Heather tłumaczy naukowe podstawy techniki zwanej Fosbury flop. Jillian, zawodowa sportsmenka, pomoże Jaden wskoczyć na wyższy poziom.

07:45

Sportowe laboratorium: Narty wodne Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Dr Heather i Charlie, dzisiejszy zawodowiec, uzmysławiają naszej ekipie, że dzięki sile dośrodkowej można pędzić szybciej niż motorówka. Nykeema czeka szalona jazda na nartach wodnych z młodym pasjonatem tej dyscypliny, Russellem. Dr Heather i Charlie Newlands, dzisiejszy zawodowiec, uzmysławiają naszej parze, że dzięki sile dośrodkowej mogą pędzić szybciej niż motorówka.

08:00

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 2 Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

08:30

Nauka na maksa: Proste maszyny Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil za pomocą prostych maszyn przesuwa olbrzyma, którego nie mógł ruszyć. Jak podnieść się na jednym palcu i jak jaskiniowcy odkryli koło? Jak zyskać nadludzką siłę? Taka nauka nie jest nudna! Phil wykorzystuje moc zwykłych maszyn, aby przesunąć, podnieść i przepchać olbrzyma, którego sam nie był w stanie ruszyć. Ponadto: jak podnieść siebie na jednym palcu oraz jak jaskiniowcy odkryli koło.

09:00

Mily Pytalska: Wielki konkurs Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Tim prosi przyjaciół o zaprojektowanie nowej pary kaloszy. Jakich strategii mogą użyć, aby przekonać resztę do swoich pomysłów? Tim prosi przyjaciół o zaprojektowanie nowej pary kaloszy. Zaczyna się konkurs: kto wygra? I jakich strategii przyjaciele potrzebują, aby przekonać resztę do swoich pomysłów?

09:10

Przedziwna nauka: Konserwy Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Zbadajmy dzieje konserw i nadchodzące niezwykłe odkrycie w tej dziedzinie. Czy wiecie, że pomysł na puszkowanie pożywienia powstał przy okazji konkursu na najlepszą metodę konserwacji żywności, który w 1809r. zorganizował Napoleon Bonaparte? Poznajmy dzieje konserw i nadchodzące niezwykłe odkrycie w tej dziedzinie.

09:40

Naukowe dowody: Sól Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Masajka Joy mieszka niedaleko słonego jeziora w Kenii. W tym odcinku zrobi z soli naszyjnik i pyszne lody kokosowe. Masajka Joy mieszka niedaleko słonego jeziora w Kenii. W tym odcinku dowie się, jak fajna potrafi być sól: zrobi z niej naszyjnik i pyszne lody kokosowe.

10:00

Wszystko dla małych: Wesołe jabłka i wirujące wiatraczki Godziny emisji

program o sztuce Czas: 25min.

Christian i katapulty z klipsów do prania, Madi i wirujące wiatraczki, Jameson i wesołe jabłka, Lindsay i bananowy chleb. Christian buduje katapulty z klipsów do prania, wyrzucające w powietrze papierowe kulki, Madi upiększa swój ogród wirującymi wiatraczkami, Jameson z pomocą nauki i historii serwuje wesołe jabłka, a Lindsay piecze pyszny bananowy chleb.

10:30

W zwierciadle nauki: Kształty w sporcie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza próbuje żonglować piłką do nogi, do bejsbola i krążkiem hokejowym; z marnym skutkiem. Dlaczego mają tak różne kształty? Hamza próbuje żonglować piłką do nogi, do bejsbola i krążkiem hokejowym; z marnym skutkiem. Dlaczego są tak różne? Poznajemy człowieka kulę armatnią, rzucamy frisbee i oglądamy triatlon.

11:00

Zręczne pomysły: Najwierniejszy kibic Godziny emisji

program o sztuce Czas: 16min.

Jak zrobić tablicę wyników prawdziwego kibica, zasadzić tropikalny raj i urządzić fantastyczne podwodne przyjęcie? Jak zrobić tablicę wyników prawdziwego kibica, zasadzić tropikalny raj i urządzić fantastyczne podwodne przyjęcie?

11:20

Artzooka: Rzymski hełm Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi rzymski hełm z filcu, świecące pudełko bez dna i lwa origami. Jeremie robi rzymski hełm z filcu, świecące pudełko bez dna i lwa origami.

11:50

Co wy wiecie o zabawkach?: Puzzle Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

W czym tkwi sekret najpopularniejszej układanki świata? Puzzle tekturowe czy drewniane? Kto je wymyślił? I co mają do tego lekcje geografii? W czym tkwi sekret najpopularniejszej układanki świata? Co lepsze - puzzle tekturowe czy drewniane? Kto je wymyślił? I co mają do tego lekcje geografii? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

12:00

Obłędne zwierzaki: Byk w studio Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Czy jeden byk mógłby zdemolować całe studio? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Czy jeden byk mógłby zdemolować całe studio? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

12:20

Co wy wiecie o zabawkach?: Bilbokiet Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

W co grali Indianie? Jak wspinano się po drabinie społecznej we Francji za czasów Ludwika XV? Co Tołstoj napisał w „Wojnie i pokoju”? W co grali Indianie? Jak można było wspiąć się po drabinie społecznej we Francji pod panowaniem Ludwika XV? Co Lew Tołstoj napisał w „Wojnie i pokoju”? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

12:30

Marvi Hammer: Lamparty i finwale Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

W dzisiejszym odcinku m.in. o lampartach, finwalach i żyrafach lasu deszczowego Kongo. W dzisiejszym odcinku m.in. o lampartach, finwalach i żyrafach lasu deszczowego Kongo.

13:00

Byli sobie podróżnicy: Śladami Marco Polo Godziny emisji

program historyczny Czas: 25min.

W tym odcinku serii „Byli sobie podróżnicy“ o podróżach Marco Polo. Serial animowany, poświęcony historii odkryć oraz ludziom, którzy wyruszyli w wiekopomne podróże. Poznajcie sylwetki największych odkrywców w dziejach – od Czyngis-chana po Jamesa Cooka.

13:30

Mily Pytalska: Biedna Mily Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily chce nową torbę plażową, ale mama mówi, że nie jest jej potrzebna. Mily robi wyprzedaż garażową, żeby zarobić na torbę. Mily chce nową torbę plażową, ale mama mówi, że nie jest jej potrzebna. Mily postanawia zrobić wyprzedaż garażową, żeby zarobić na torbę.

13:40

Magija: Szalone cienie na ścianie Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Zręczny Jay czaruje za pomocą samych dłoni… Zręczny Jay czaruje za pomocą samych dłoni…

14:00

Kuchmistrzostwo: Sałata Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link testuje na sałacie trzy sosy: vinaigrette, vinaigrette sojowy i kremowy ranczerski. Część liści zwiędła: winna była oliwa. Link testuje na sałacie trzy sosy: vinaigrette, vinaigrette sojowy i kremowy ranczerski. Liście w vinaigrette szybko zwiędły: nauka podpowiada, że winna była oliwa.

14:15

Kuchmistrzostwo: Torcik truskawkowy Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link połączy biszkopciki, zmiksowane truskawki i bitą śmietanę. Efekt: torcik truskawkowy. Potrzebne są schłodzone narzędzia. Link upiekł biszkopciki, do których postanowił dodać warstwy zmiksowanych truskawek i bitej śmietany. Efekt: torcik truskawkowy. Do odpowiedniego ubicia potrzebne są schłodzone narzędzia.

14:30

Sportowe laboratorium: Piłka nożna Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Legendarny Dwayne De Rosario pokazuje, jak kopać piłkę. Dr Heather opisuje energię kinetyczną, dzięki której Dwayne kopie tak mocno. Legendarny zawodowiec Dwayne De Rosario pokazuje jak kopać piłkę Sophie, jedenastoletniej miłośniczce futbolu. Dr Heather objaśnia, czym jest energia kinetyczna, dzięki której Dwayne kopie tak mocno.

14:45

Sportowe laboratorium: Lekkoatletyka Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Młoda sprinterka Anjelina chce szybciej ruszać z bloków. Dr Heather opowiada o środku ciężkości i nagle bieganie staje się lżejsze! Anjelina to młoda sprinterka, która chce szybciej ruszać z bloków. Ashlea, zawodowa lekkoatletka, ma dla niej kilka świetnych rad, a dr Heather opowiada o środku ciężkości. Dzięki tej wiedzy bieganie staje się nagle lżejsze!

15:00

Obłędne zwierzaki: Sowa na rowerze Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Czy sowy potrafią jeździć na rowerze? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Czy sowy potrafią jeździć na rowerze? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

15:20

Co wy wiecie o zabawkach?: Plastelina Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

W czym rzeźby podobne są do kitu, którym uszczelniamy okna? Jaką rolę w sztukach pięknych odgrywa plastelina? Jakie twierdzenie łączyło wszystkie starożytne cywilizacje? W czym rzeźby podobne są do kitu, którym uszczelniamy okna? Jaką rolę w sztukach pięknych odgrywa plastelina? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

15:30

Marvi Hammer: Węże i słonica Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

W dzisiejszym odcinku: latające węże, czarna wdowa i słonica, która przewodzi stadu bawołów. W dzisiejszym odcinku: latające węże, czarna wdowa i słonica, która przewodzi stadu bawołów.

16:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Thomas Edison kontra Nikola Tesla – konkurencja motorem postępu Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Na dworze szaleje burza, a w teatrze wysiada prąd. Betty sugeruje, żeby o pomoc poprosić wynalazcę żarówki: Thomasa Edisona. Na dworze szaleje burza, a w teatrze wysiada prąd. Betty sugeruje, żeby o pomoc poprosić wynalazcę żarówki. I proszę: Thomas Edison oczarowuje widzów swoją kolekcją wynalazków. Jednak nawet on nie daje rady niespodziewanemu gościowi.

16:30

Gra z głową : Nastroje, natchnienie i umysł Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Może ci się zdawać, że wiesz, co powoduje twoje reakcje. Często się jednak zmieniamy, tym samym zmianie ulega nasz obraz samych siebie. Może ci się zdawać, że panujesz nad swoim zachowaniem, bo wiesz, co je spowodowało. Im dłużej żyjemy, tym więcej informacji na nasz temat zbiera mózg. W międzyczasie często się zmieniamy, a tym samym zmianie ulega nasz obraz samych siebie.

17:00

Artzooka: Wąż z krawata Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi węża z krawata, styropianową szachownicę oraz rzeźbi konia z kleju i kartonu. Jeremie robi węża z krawata, styropianową szachownicę oraz rzeźbi konia z kleju i kartonu.

17:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Zwierzęta domowe Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Harrison oferuje usługi jako opiekun do zwierząt. Obowiązki zaczynają go przerastać, gdy jeden ze zwierzaków okazuje się zaskakująco dziki. Harrison oferuje usługi jako opiekun do zwierząt. Liczne obowiązki wkrótce zaczynają go przerastać – zwłaszcza gdy jeden ze zwierzaków okazuje się zaskakująco dziki. Na szczęście pomaga mu zaprzyjaźniony właściciel zoo.

18:00

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 2 Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

18:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Słabe zauroczenie i Powierzchowna uroda Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Kent staje się żywym magnesem. Ponadto: Von Bolt za sprawą sztucznej skóry wygląda jak model, gotowy na podbój wybiegów! Kent został porażony przez cewkę elektromagnesu i staje się żywym magnesem. Ponadto: Von Bolt za sprawą sztucznej skóry wygląda jak model, gotowy na podbój wybiegów!

19:00

Co wy wiecie o zabawkach?: Kostka Rubika Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Ta łamigłówka to najlepiej sprzedająca się zabawka XX wieku. Jak stała się światową marką? Jak rozwiązać ją w 5 sekund? Ta łamigłówka to najlepiej sprzedająca się zabawka XX wieku. Jak to się stało, że z prostego pomysłu narodziła się światowa marka? Czym jest „boski algorytm”? Jak rozwiązać łamigłówkę w 5 sekund? To wszystko i wiele więcej w tym odcinku!

19:10

Co wy wiecie o zabawkach?: Kolejka Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Pociągi pojawiły się przed torami. Stały się inspiracją dla powstania modelarstwa kolejowego. Poznaj drogę do sławy zabawkowej kolejki. Pociągi pojawiły się przed torami. Stały się inspiracją dla powstania modelarstwa kolejowego, biznesu wartego miliony. Na tym pomyśle oparto wiele filmów, musicali i kreskówek. W tym odcinku poznasz początki, historię i drogę do sławy zabawowej kolejki.

19:20

GEOlino: Szkoła polarna dzieci nomadów Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 13min.

Śmigłowiec zabiera 600 dzieci pasterzy-nomadów do szkoły z internatem. Pięcioletnia Katj pierwszy raz rozstanie się z rodzicami. Co roku w sierpniu na Półwyspie Jamalskim 600 dzieci nomadów, wypasających renifery, czeka na śmigłowiec, który po wakacjach zabierze je do szkoły z internatem. Pięcioletnią Katję czeka pierwsza w życiu rozłąka z rodzicami.

19:40

GEOlino: Psy ratownicze znad jeziora Garda Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 13min.

Ester ma 17 lat, wraz z suczką Mią ratuje ludzi nad jeziorem Garda. Nowofundlandy nie boją się wody i sprawnie wyciągają z niej tonących. Ester ma 17 lat, wraz ze swoją suczką Mią ratuje ludzi nad jeziorem Garda we Włoszech. Utonięcia, to druga po wypadkach drogowych, przyczyna nagłej śmierci na świecie. Nowofundlandy nie boją się wody i dzięki swojej masie wyciągają z niej tonących.

20:00

Misja: zerowa emisja – Fabryka Jutra: Misja: zerowa emisja – Fabryka Jutra Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 43min.

Czy zbudowanie fabryki nie emitującej zanieczyszczeń jest możliwe? Zakład produkcyjny jutra już dziś pracuje pełną parą! Czy fabryki nie emitujące zanieczyszczeń to czyste science fiction? Przedstawiamy fascynujące pomysły ekologów i inżynierów, którzy wspólnie próbują zbudować fabrykę przyszłości.

21:00

Gruźlica - biała śmierć: Gruźlica - biała śmierć Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 42min.

Opowieść o historycznym rozwoju gruźlicy, jej śmiertelnym żniwie i naukowej analizie groźnej bakterii. Opowieść o historycznym rozwoju gruźlicy, jej śmiertelnym żniwie i naukowej analizie groźnego prątka. W ramach śledztwa, wzbogaconego o filmową rekonstrukcję badań Roberta Kocha, pokażemy zagrożenia dla świata, jakie niesie ze sobą ta choroba.

22:00

Surowa nauka: Wiedza o świętowaniu Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej nauki” badacze chcą przy pomocy najprostszych środków urządzić wspaniałą imprezę. Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej nauki” badacze chcą przy pomocy najprostszych środków urządzić wspaniałą imprezę.

22:50

Szyfr: Przewidywanie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 56min.

Marcus bada dziwny świat przeczuć i prognoz, odkrywając, że sens życia, kosmosu i rzeczywistości nie kryje się w liczbie 42, tylko 1,15. Marcus bada dziwny świat przeczuć i prognoz. W drodze do oświecenia unika zmiażdżenia, pokazuje, jak złapać seryjnego mordercę i odkrywa, że sens życia, kosmosu i w ogóle wszystkiego nie kryje się w liczbie 42 lecz w 1,15.

00:00

Tajemnice materii: W głąb atomu Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 55min.

Glenn Seaborg uzyskuje w laboratorium pluton, pierwiastek, który na zawsze zmieni świat: uwolni niszczycielską potęgę bomby atomowej. Trwa walka o to, kto pierwszy pozna budowę atomu. Harry Moseley stosuje w tym celu wynalezione niedawno promieniowanie rentgenowskie. Glenn Seaborg uzyskuje w laboratorium pluton, pierwiastek, który na zawsze zmieni świat: uwolni niszczycielską potęgę bomby atomowej.

01:00

Ada Lovelace: hrabina programowania: Ada Lovelace – hrabina programowania Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 58min.

Film dokumentalny na temat Ady Lovelace – uznawanej za pierwszego programistę w dziejach, prorokinię dzisiejszej ery cyfrowej. Film dokumentalny przedstawia ekscentryczną i fascynującą biografię Ady Lovelace – uznawanej za pierwszą programistkę w dziejach. Pokażemy, jak za sprawą wyjątkowego połączenia wielkiej wyobraźni, racjonalizmu i logiki stała się prorokinią dzisiejszej ery cyfrowej.

02:05

W pogoni za snem: Demistyfikacja snu Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 22min.

Co to jest normalny sen? Dlaczego niedobór snu to proszenie się o śmierć? Ile należy spać? Adrian poddaje się badaniu snu i neuroobrazowaniu, zaś dwaj uznani eksperci od snu przedstawiają podstawy wiedzy ze swojej dziedziny. Co to jest normalny sen? Dlaczego niedobór snu to proszenie się o śmierć? Ile należy spać?

02:30

e² Energia: Jak okiełznać wiatr? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 25min.

W Minnesocie wiatr stanowi ważne źródło energii, które przynosi dochody miejscowym farmerom. Czy reszta Stanów podchwyci ten pomysł? Choć energia pozyskiwana z wiatru odnotowuje coraz większy wzrost, w Ameryce nie cieszy się dużą popularnością. Wyjątkiem jest Minnesota, gdzie wiatr stanowi ważne źródło energii i przynosi dochody miejscowym farmerom. Czy reszta Stanów podchwyci ten pomysł?

03:00

Ewolucja rozszyfrowana: Ewolucja rozszyfrowana Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 38min.

Allan Wilson zrewolucjonizował ewolucję za pomocą ilościowej metody biochemicznej. Program przedstawia kamienie milowe w jego karierze. Allan Wilson, wybitny i kontrowersyjny uczony, zrewolucjonizował naukę za pomocą ilościowego biochemicznego podejścia do ewolucji. Program przedstawia kamienie milowe w jego karierze: od cząsteczkowej filogenetyki molekularnej do ewolucji organizmów.

03:35

Futuris: Smacznego Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 12min.

W tym odcinku odwiedzimy eksperymentalną farmę, która wydobywa wysokiej jakości proteiny z takich roślin jak komosa czy szarłat. W tym odcinku odwiedzimy eksperymentalną farmę, która wydobywa wysokiej jakości proteiny z takich roślin jak komosa czy szarłat. Czy da się przyspieszyć przejście z białek zwierzęcych na roślinne? Dlaczego jest to istotne?

04:00

Historia kobiet: Rewolucja Godziny emisji

program historyczny Czas: 58min.

Amanda przygląda się roli kobiet w rewolucjach, które przekształciły świat: od przewrotów politycznych po walkę o prawa reprodukcyjne. Amanda przygląda się roli kobiet w rewolucjach, które przekształciły współczesny świat. Od przewrotów politycznych po walkę o prawa reprodukcyjne. Od rewolucjonistek we Francji, przez zwolenniczki rewolucji bolszewickiej, po amerykańskie i afrykańskie aktywistki.

05:00

Surowa nauka: Słońce i morze Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vicnic Learning zaprasza na „Surową Naukę“ – w tym odcinku zespół naukowców ma w ciągu nocy zbadać ocean. W tym odcinku Da Vinci Learning z serii „Surowa nauka“ (Rough Science) zespół naukowców ma przebadać świat podwodny oceanu, wykorzystując do tego energię z otoczenia, w którym się znajdują. Jedyną pomocą, jaką mają do dyspozycji, to stara bateria samochodowa. Nie jest to jednak aż tak wielka pomoc, bowiem bateria potrzebuje najpierw wody destylacyjnej, zanim będzie można z niej...

05:30

Tajemnice kolorów: Niebieski Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 21min.

W dzisiejszym odcinku serii Da Vinci Learning zajmiemy się znaczeniem i odcieniami koloru niebieskiego. W dzisiejszym odcinku serii Da Vinci Learning zajmiemy się znaczeniem i odcieniami koloru niebieskiego.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info