Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-12-20 Pokaż dziś

06:00

Było sobie życie: Kubki smakowe i zęby

program popularnonaukowy Czas: 26min.

W tym odcinku serii „Było sobie życie“ o zębach, języku i kubkach smakowych. W tym odcinku serii „Było sobie życie“ o zębach, języku i kubkach smakowych.

Godziny emisji Było sobie życie

06:30

Mily Pytalska: Panna ciekawska

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily chce wiedzieć wszystko! Żeby zdobyć WSZYSTKIE odpowiedzi, zadaje WSZYSTKIE pytania. Czy naprawdę można wiedzieć WSZYSTKO? Mily chce wiedzieć wszystko! Żeby zdobyć WSZYSTKIE odpowiedzi, zadaje WSZYSTKIE pytania i czyta WSZYSTKIE książki. Ale, czy naprawdę można wiedzieć WSZYSTKO?

Godziny emisji Mily Pytalska

06:40

Magija: Magiczne mniam!

program o sztuce Czas: 11min.

Jay i Bridget czarują za pomocą jedzenia! Jay i Bridget czarują za pomocą jedzenia!

Godziny emisji Magija

07:00

Kuchmistrzostwo: Biszkopciki

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link ma przepis, dzięki któremu przyrządzi pyszne i lekkie biszkopciki. Sody do pieczenia lepiej nie dodawać za wiele. Link ma przepis i metody, dzięki którym przyrządzi pyszne i lekkie biszkopciki. Sody do pieczenia lepiej nie dodawać za wiele, w przeciwnym razie bułeczki nie urosną, dojdzie zaś do wybuchu w kuchni!

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

07:15

Kuchmistrzostwo: Placek z kurczakiem

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link szykuje pyszny sos i nadzienie do placka z kurczakiem. Wie też, że na środku spodu trzeba zrobić dziurę. Inaczej placek wybuchnie! Link szykuje pyszny sos i nadzienie do placka z kurczakiem: dowód na to, że nie wszystkie placki są słodkie. Uczy się też pewnego triku: na środku spodu trzeba zrobić dziurę. Inaczej placek wybuchnie!

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

07:30

Sportowe laboratorium: Snowboard

program o zdrowiu Czas: 10min.

Młody snowboardzista William próbuje opanować skok z obrotem o 360 stopni. Dr Heather wyjaśnia, że kluczem jest moment siły. Młody snowboardzista William próbuje opanować skok z obrotem o 360 stopni. Dr Heather wyjaśnia, że kluczem jest moment siły. Na pomoc Willowi wysyła na stok Coulton, prawdziwego zawodowca.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

07:45

Sportowe laboratorium: Hokej na sledgach

program o zdrowiu Czas: 10min.

Bracia Cooper i Cole uwielbiają hokeja na siedząco. Wraz z zawodowcem Jordanem dowiadują się sporo o trzeciej zasadzie dynamiki Newtona. Bracia Cooper i Cole uwielbiają hokeja na sankach. Wraz z zawodowcem Jordanem opowiadają Nykeemowi, gospodarzowi programu, o tej świetnej dyscyplinie. Przy okazji dowiadują się tego i owego o trzeciej zasadzie dynamiki Newtona.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

08:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Jang Yeong-sil – dzieje i zasady pomiaru czasu

program historyczny Czas: 24min.

Baron zaprasza eksperta ze średniowiecznej Korei. To Jang Yeong-sil, twórca urządzenia, które automatycznie odmierza upływ czasu. Baron zaprasza na scenę eksperta od czasu: to Jang Yeong-sil, gość ze średniowiecznej Korei. Gdy gwardziści koreańskiego króla zaspali i nie zadzwonili na pełną godzinę, monarcha zlecił Jangowi skonstruowanie urządzenia, które automatycznie odmierza upływ czasu.

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

08:30

Gra z głową : Codzienne złudzenia

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Umysł wypełnia luki w obrazach, które dostarczają mu oczy. Świat jest pełen magicznych wręcz iluzji, których część widujemy na co dzień. Ludzki wzrok jest niedoskonały. Nasz umysł wypełnia luki w obrazach, które dostarczają mu oczy. Świat jest pełen magicznych wręcz iluzji, których część widujemy na co dzień.

Godziny emisji Gra z głową

09:00

Projekt eksploracja: bajeczna planeta: Drapieżne mity

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W tym odcinku udajemy się na Florydę, gdzie Philippe odwiedza laboratorium antytoksyn, w którym mieszkają setki jadowitych węży. W tym odcinku dołączamy do badaczy rekinów z Uniwersytetu w Miami, żeby poznać zwyczaje tych ryb. Potem udajemy się na Florydę, gdzie Philippe odwiedza laboratorium antytoksyn, w którym mieszkają setki jadowitych węży.

Godziny emisji Projekt eksploracja: bajeczna planeta

09:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Rośliny

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Rośliny to żywe organizmy, bez których człowiek by nie przeżył. Harrison opowie, czemu kwiaty pachną tak ładnie, a owoce smakują tak słodko. Rośliny to żywe organizmy, bez których człowiek by nie przeżył. Dzięki nim mamy jedzenie, ubrania, a nawet czyste powietrze. Harrison opowie nam, czemu kwiaty pachną tak ładnie, a owoce smakują tak słodko.

Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

10:00

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 9

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

10:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Wielkie sprężyste gały i Rakietą na Księżyc

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Dzieciaki z Sekretnego Laboratorium wyhodowały gałki oczne i skaczą po mieście! Von Bolt zniszczył nową księżycową skałę w muzeum. Dzieciaki z Sekretnego Laboratorium wyhodowały fantastyczne gałki oczne i skaczą po całym mieście. Von Bolt przypadkiem zniszczył nowy fragment księżycowej skały w muzeum. Dzieciaki z muszą jakoś zastąpić kamień.

Godziny emisji Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!

11:00

Wszystko dla małych: Wielkie bańki i przepyszna wieża

program o sztuce Czas: 26min.

Lindsay i wieża z przysmaków, Madi i wodny ogród, Christian i latawiec-ryba, Jameson i wielgachne bańki. Lindsay buduje wieżę z przysmaków, po czym odwiedza najwyższą wieżę w mieście, Madi zakłada podwodny ogród dla złotej rybki, Christian projektuje w pełni sprawny latawiec w kształcie ryby, a Jameson puszcza wielgachne bańki.

Godziny emisji Wszystko dla małych

11:35

Zręczne pomysły: Dżinsowa tablica

program o sztuce Czas: 14min.

Jak zrobić tablicę ze starych dżinsów, suszone głowy z jabłek i upiec ciasto w misce? Jak zrobić tablicę ze starych dżinsów, suszone głowy z jabłek i upiec ciasto w misce?

Godziny emisji Zręczne pomysły

12:00

Artzooka: Zagadkowa kostka

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi zagadkową kostkę z klocków, dekoracje na przyjęcie oraz lalkę ze starej butelki i koszulki. Jeremie robi zagadkową kostkę z klocków, dekoracje na przyjęcie oraz lalkę ze starej butelki i koszulki.

Godziny emisji Artzooka

12:30

Wymyśl to!: Papierowe kostki

program technologiczny Czas: 21min.

Dziesięcioletni Maia wynalazł maszynę do zgniatania papieru, wypluwającą papierowe kostki, z których można zbudować wszystko. Dziesięcioletni Maia nie znosił wynoszenia zużytego papieru do śmieci. Wynalazł więc maszynę do jego zgniatania, wypluwającą poręczne papierowe kostki. Czy da się z nich zrobić fajny zestaw, z którego można zbudować prawie wszystko?

Godziny emisji Wymyśl to!

13:00

Było sobie życie: Trawienie

program popularnonaukowy Czas: 26min.

W tym odcinku serii „Było sobie życie“ o roli trawienia w naszym organiźmie. W tym odcinku serii „Było sobie życie“ o roli trawienia w naszym organiźmie.

Godziny emisji Było sobie życie

13:30

Mily Pytalska: Zdjęcie rodzinne

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Lola dziwi się, że nie ma jej na zdjęciach z Mily. Słysząc, że nie było jej na świecie, zastanawia się, gdzie jesteśmy przed narodzinami. Przeglądając album ze zdjęciami Mily, Lola dziwi się, że nie ma jej na zdjęciach przedstawiających malutką Mily. Mily wyjaśnia, że to niemożliwe, bo Loli nie było jeszcze na świecie. Lola pyta: no to gdzie jesteśmy przed narodzinami?

Godziny emisji Mily Pytalska

13:40

Magija: Stuknięte słomki

program o sztuce Czas: 11min.

Jay wyczarowuje ze zwykłych słomek do picia coś naprawdę magicznego. Jay wyczarowuje ze zwykłych słomek do picia coś naprawdę magicznego.

Godziny emisji Magija

14:00

Kuchmistrzostwo: Francuska zupa cebulowa

program o zdrowiu Czas: 11min.

Francuska zupa cebulowa składa się głównie z posiekanej i zeszklonej na patelni cebuli. Link ma łzy w oczach już po skrojeniu jednej sztuki! Francuska zupa cebulowa składa się głównie z posiekanej i zeszklonej na patelni cebuli. Link ma łzy w oczach już po skrojeniu jednej sztuki! Spryciarz wymyśla więc sposób: gogle ochronne.

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

14:15

Kuchmistrzostwo: Guacamole

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link robi guacamole z chipsami tortilla domowej roboty. Dowiaduje się, jak przyspieszyć dojrzewanie awokado: włożyć je do torby z jabłkiem. Link ma pomysł na smaczny, orzeźwiający dip: guacamole z chipsami tortilla domowej roboty. Dowiaduje się też, jak sprawić, aby awokado szybciej dojrzało: wystarczy włożyć je do torby z jabłkiem. Owoce kryją niejeden sekret!

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

14:30

Sportowe laboratorium: Paraolimpijskie narciarstwo alpejskie

program o zdrowiu Czas: 10min.

Erin, zawodowa narciarka z niepełnosprawnością ruchową, zjeżdża slalom. Dr Heather opowie, jaką rolę w zjazdach odgrywa opór powietrza. Erin, zawodowa narciarka, spotyka na trasie slalomu Nykeema i Sarah, zawziętą młodą alpejkę z niepełnosprawnością ruchową. Dr Heather tłumaczy, jaką rolę w zjazdach odgrywa opór powietrza.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

14:45

Sportowe laboratorium: Narciarstwo dowolne

program o zdrowiu Czas: 10min.

Charlie chce skoczyć jak najwyżej w half-pipe'ie. Pomoże mu narciarz Drew, przydadzą się też rady na temat przyspieszenia dośrodkowego. Nykeem spotyka na stoku Charliego, młodego adepta narciarstwa dowolnego, który chce skoczyć jak najwyżej w half-pipe'ie. Pomoże mu zawodowy narciarz Drew, w locie przydadzą się też rady dr Heather dotyczące przyspieszenia dośrodkowego.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

15:00

Artzooka: Klejący statek kosmiczny

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi statek kosmiczny z tubki po kleju, meduzę z plastikowej butelki oraz przedstawia teatrzyk cieni. Jeremie robi statek kosmiczny z tubki po kleju, meduzę z plastikowej butelki oraz przedstawia teatrzyk cieni.

Godziny emisji Artzooka

15:30

Wymyśl to!: Dmuchany skafander

program technologiczny Czas: 21min.

Dziesięcioletnia Caity wynalazła nadmuchiwany zamek, który można rozłożyć w dowolnym miejscu, żeby do woli w nim poskakać. Dziesięcioletnia Caity uwielbia dmuchane zamki. Wyobrażacie sobie, że można by go nosić w kieszeni, nadmuchać od razu i skakać w dowolnym miejscu? Przy okazji pełniłby funkcję poduszki powietrznej dla pieszych.

Godziny emisji Wymyśl to!

16:00

Migawki: Czas zbliżeń

program o sztuce Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku uczestnicy będą robić zdjęcia kolorowych kwiatów i kolczastych kaktusów. Kto wykona najlepsze zbliżenie? W dzisiejszym odcinku uczestnicy pojadą na fotosafari, by robić zdjęcia kolorowych kwiatów, kolczastych kaktusów i kwitnących pąków. Kto wykona najlepsze zbliżenie i zgarnie wyróżnienie?

Godziny emisji Migawki

16:30

W zwierciadle nauki: Wymiary

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dlaczego płaskie obrazy mogą wydawać się trójwymiarowe? Hamza zbada dziś fascynujący świat wysokości, szerokości i głębokości. Zastanawialiście się, dlaczego płaskie obrazy mogą wydawać się trójwymiarowe? Hamza zbada dziś fascynujący świat wysokości, szerokości i głębokości. Dowiecie się, jak filmy 3D oszukują wasze zmysły i zobaczycie, jak budujemy robota w 3D.

Godziny emisji W zwierciadle nauki

17:00

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 9

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

17:30

Nauka na maksa: Wyścigówka szpulowa

program technologiczny Czas: 21min.

Phil buduje wyścigówkę na szpulkę... długiego kabla. Ponadto: reakcja łańcuchowa z patyczków, pułapki na myszy i piłeczki pingpongowe. Tajemnicą działania wyścigówki na szpulkę jest przechowywanie energii. Czy Phil skonstruuje ją z wielkiego kabla? Ponadto: wielkie kostki domina, megafajna reakcja łańcuchowa z patyczków, pułapki na myszy i piłeczki pingpongowe. To będzie wybuchowy odcinek!

Godziny emisji Nauka na maksa

18:00

Zręczne pomysły: Bejsbolowy stojak

program o sztuce Czas: 14min.

Jak zrobić składane zaproszenie, pojemnik pod prysznic, bejsbolowy stojak na czapki i wiele więcej! Jak zrobić składane zaproszenie, pojemnik pod prysznic, bejsbolowy stojak na czapki i wiele więcej!

Godziny emisji Zręczne pomysły

18:20

Zręczne pomysły: Lemoniadowe igloo

program o sztuce Czas: 14min.

Jak zrobić szopę na przybory, orzechowe boisko, lemoniadowe igloo i wiele więcej! Jak zrobić szopę na przybory, orzechowe boisko, lemoniadowe igloo i wiele więcej!

Godziny emisji Zręczne pomysły

18:40

Mily Pytalska: Szpaner!

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily robi rysunek Popa, który chce sprezentować rodzicom, ale zaczyna mieć wątpliwości. Zastanawia się, co decyduje o naszej dumie. Mily robi rysunek Popa, który chce sprezentować rodzicom. Nie jest pewna, czy jej wyszedł, tymczasem Lola jest dumna ze swojego chaotycznego rysunku. Mily zastanawia się, co decyduje o byciu dumnym z pracy.

Godziny emisji Mily Pytalska

18:50

Mily Pytalska: Pośmiejemy się?

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Próbując jeździć na desce Maceo, Mily uderza w pomnik. Wszyscy się śmieją, ale Mily nie uważa, że to śmieszne. Nie ma poczucia humoru? Próbując jeździć na desce Maceo, Mily traci nad kontrolę i uderza w pomnik. Wszyscy się śmieją, ale Mily nie uważa, że to śmieszne. Nie ma poczucia humoru?

Godziny emisji Mily Pytalska

19:00

Przedziwna nauka: Chłodzenie

program historyczny Czas: 24min.

Chłodzenie to coś więcej niż luksus. W dzisiejszych czasach nie można się bez niego obejść. Zbadajmy dzieje rozwoju maszyn chłodniczych. Chłodzenie to coś więcej niż luksus. Dziś nie można się bez niego obejść, zwłaszcza przy transporcie i magazynowaniu świeżych produktów spożywczych, zanim trafią do naszych sklepów. Wyobrażacie sobie życie bez nich? Zbadajmy dzieje rozwoju maszyn chłodniczych.

Godziny emisji Przedziwna nauka

19:30

Historia sztuki: Natura i życie: sztuka realistyczna, połowa XIX wieku

program o sztuce Czas: 22min.

W latach 30. XIX wieku rozkwitało francuskie malarstwo pejzażowe. Artyści zjeżdżali np. do wioski Barbizon i malowali widoki realistycznie. W latach 30. XIX wieku rozkwitały paryskie szkoły malarstwa. Tzw. barbizończycy rozsławili francuskie malarstwo pejzażowe. Artyści zjeżdżali do wioski Barbizon i na realistyczną modłę malowali okoliczne krajobrazy.

Godziny emisji Historia sztuki

20:00

Nauka i bąbelki: Nauka i bąbelki

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Od skali mikro do makro – fizyk Helen Czerski pokazuje, że bąbelki to podstawa procesów fizycznych, chemicznych i biologicznych. Fizyk Helen Czerski wyjaśnia, dlaczego pęcherzyki powietrza to najważniejszy element szampana i jak mogą one zrewolucjonizować medycynę. Od skali mikro do makro - pokazuje, że owe "dziurki w cieczy" stanowią podstawę procesów fizycznych, chemicznych i biologicznych.

Godziny emisji Nauka i bąbelki

21:10

Potwory z Głębin: Potwory z Głębin

program popularnonaukowy Czas: 51min.

Cieśninę Lembeh zamieszkują tysiące stworzeń. Parze nurków po raz pierwszy w historii udało się sfilmować wiele niezwykłych zwierząt. Cieśninę Lembeh zamieszkują tysiące stworzeń. Para nurków spędziła kilkanaście miesięcy pod wodą filmując, po raz pierwszy w historii, wiele niezwykłych zwierząt. Mikroskopijne krewetki i śmiertelnie niebezpieczne ośmiorniczki debiutują na ekranie.

Godziny emisji Potwory z Głębin

22:15

Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej: Świat materialny

program historyczny Czas: 29min.

Da Vinci Learning przedstawia serię „Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej“. Dziś opowiemy o najważniejszych wynalazkach XIX wieku. Rewolucja Przemysłowa stworzyła wiele wielkich rzeczy, jak np. maszynę parową. Ale w tym czasie ludzie dokonywali również dalszych niezwykłych odkryć. Wynaleźli np. stetoskop i fotokopiarkę biurową. W tym odcinku serii Da Vinci Learning „Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej“ nakreślimy ten wyjątkowy czas w historii ludzkości – przy stole w brytyjskiej...

Godziny emisji Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej

23:00

Super nauka: Fajerwerki: Chiny

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Zobacz, jak powstają chińskie fajerwerki, jak ewoluowały na przestrzeni wieków i jak będą wyglądały w przyszłości! Zobacz, jak powstają chińskie fajerwerki, jak ewoluowały na przestrzeni wieków i jak będą wyglądały w przyszłości!

Godziny emisji Super nauka

23:35

Muzyka umysłu: Muzyka umysłu

program kulturoznawczy Czas: 55min.

Dźwięki mają wpływ na nasze życie od momentu poczęcia, aż do śmierci. W programie dowiemy się, jaką rolę w rozwoju mózgu odgrywa muzyka. Dźwięki mają wpływ na nasze życie od momentu poczęcia. W programie dowiemy się, jaką rolę w rozwoju ludzkiego mózgu odgrywa muzyka. Sprawdzimy jaki wpływ mają dźwięki na niemowlęta i dorastające dzieci, a także odwiedzimy szpitale, w których stosuje się muzykoterapię.

Godziny emisji Muzyka umysłu

00:35

Tajemnice materii: W głąb atomu

program popularnonaukowy Czas: 55min.

Glenn Seaborg uzyskuje w laboratorium pluton, pierwiastek, który na zawsze zmieni świat: uwolni niszczycielską potęgę bomby atomowej. Trwa walka o to, kto pierwszy pozna budowę atomu. Harry Moseley stosuje w tym celu wynalezione niedawno promieniowanie rentgenowskie. Glenn Seaborg uzyskuje w laboratorium pluton, pierwiastek, który na zawsze zmieni świat: uwolni niszczycielską potęgę bomby atomowej.

Godziny emisji Tajemnice materii

01:35

Porządek i chaos: Porządek i chaos: Informacja

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Professor Jim Al-Khalili dowodzi, że informacje na temat rzeczywistości są wpisane w samą jej strukturę. Profesor Jim Al-Khalili przedstawia dzieje informacji, od zapisów na glinianych tabliczkach po dane mknące z jednego końca planety na drugi z prędkością światła. Dowodzi też, że informacje na temat rzeczywistości są wpisane w samą jej strukturę.

Godziny emisji Porządek i chaos

02:40

Surowa nauka: Surowa nauka

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” podczas symulowanego lotu kosmicznego badacze muszą znaleźć i oczyścić wodę. Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” (Rough Science) zespół naukowców ma sprostać wyzwaniom lotu kosmicznego. Naukowcy muszą przede wszystkim zbudować pojazd, który umożliwi im badanie obcych planet. Jednym z najważniejszych zadań jest jednak znalezienie wody. Do tego zespół musi wykorzystać całą swoją wiedzę geologiczną i botaniczną.

Godziny emisji Surowa nauka

03:10

Sekrety fizyki kwantowej: I stało się życie

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Czy mechanika kwantowa wyjaśni zagadki biologii? Jim Al-Khalili zastanawia się, jak ukształtowała mechanizm doboru naturalnego. Czy mechanika kwantowa wyjaśni zagadki biologii? Jim Al-Khalili próbuje za pomocą teorii o stanie splątanym wytłumaczyć fakt, iż zwierzęta podczas migracji orientują się dzięki polu magnetycznemu Ziemi. Jak teoria kwantowa ukształtowała mechanizm doboru naturalnego?

Godziny emisji Sekrety fizyki kwantowej

04:10

Sowia Odyseja: Sowia Odyseja

program popularnonaukowy Czas: 48min.

Po zniszczeniu dotychczasowego domu, sowa płomykówka musi szukać nowego schronienia. Będziemy towarzyszyć jej w tej niezwykłej wędrówce. Po zniszczeniu dotychczasowego domu, sowa płomykówka musi szukać nowego schronienia. Podczas tej podróży zobaczymy, jak potrafi bezszelestnie latać i skutecznie polować. Poznamy także wspólną historię ludzi i sów od starożytności, po dzień dzisiejszy.

Godziny emisji Sowia Odyseja

05:00

Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej: Nowoczesna medycyna

program historyczny Czas: 29min.

Da Vinci Learning zaprasza na serię “Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej” - tematem odcinka są pionierskie postępy medyczne. W czasie rewolucji przemysłowej, w medycynie mieliśmy już chwile zwątpienia. Choroby były na porządku dziennym, a przeciętna długość życia wynosiła 36 lat. W tym odcinku Da Vinci Learning “Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej” tematem jest niesamowita historia pionierów, którzy zmienili stary porządek, tak jak np. Anglik James Lind. Odkrył, że pomarańcze i cytryny...

Godziny emisji Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej

05:30

Super nauka: Robotyka: Japonia

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Roboty są integralną częścią naszego życia... Ale czy te urocze, inteligentne twory któregoś dnia zajmą nasze miejsce? Sprawdź to z nami! Roboty są integralną częścią naszego życia... Ale czy te urocze, inteligentne twory któregoś dnia zajmą nasze miejsce? Sprawdź to z nami!

Godziny emisji Super nauka

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info