Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-09-27 Pokaź dziś

06:00

Domy na aukcji: Nieproszeni lokatorzy Godziny emisji

Mimo burzowo-deszczowej aury kupujący nie rezygnują z wzięcia udziału w aukcji. Zaczynają od nieruchomości, gdzie Scott robi wszystko, by zagrać Edowi na nerwach.

06:30

Domy na aukcji: Nadchodzi zmiana Godziny emisji

Dzisiejsza pierwsza nieruchomość budzi zainteresowanie dwóch rywali Scotta i Eda. Tymczasem Doug musi uporać się z nowym uczestnikiem. Czy uda mu się go pokonać?

07:00

Retroreanimacja, odc. 5 Godziny emisji

Zapraszamy na spotkania ze znakomitymi polskimi mechanikami z Łodzi, którzy potrafią zamienić nawet najbardziej wysłużonego samochodowego klasyka w motoryzacyjne cacko.

07:30

Retroreanimacja, odc. 6 Godziny emisji

Zapraszamy na spotkania ze znakomitymi polskimi mechanikami z Łodzi, którzy potrafią zamienić nawet najbardziej wysłużonego samochodowego klasyka w motoryzacyjne cacko.

08:00

Polscy Truckersi, odc. 3 Godziny emisji

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Polowanie albo głód Godziny emisji

Podczas ryzykownego manewru na rzece, Stan o mały włos nie traci całego zapasu ryb na zimę. W międzyczasie, Charlie pakuje się w poważne tarapaty podczas polowania.

10:00

Stacja Alaska: Inwazja lodu Godziny emisji

Jim i Nancy jadą do opuszczonej chaty i odkrywają, że zamieszkały w niej niedźwiedzie. Tymczasem Cathy i Larry szukają pojazdu zastępczego.

11:00

Bimbrownicy: Najczystsza whiskey Godziny emisji

Chico i Sandra chcą wrócić do interesu i zaczynają produkcję. Tymczasem może się okazać, że ogromny zbiornik Tima nie jest w stanie pomieścić zamówienia z Polski.

12:00

Złomowisko PL 2, odc. 2 Godziny emisji

Zapraszamy na spotkania z ludźmi, którzy na co dzień zajmują się zbieraniem, handlem i przeróbką złomu. To dzięki nim nasze miasta są czyste, a odpadki zyskują nowe życie.

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Elita: Ludzka zdobycz Godziny emisji

Kilkoro zawodników cierpi na gorączkę plamistą spowodowaną ugryzienami kleszczy. Lamparty otaczają obóz, natomiast frustracja zawodników doprowadza do konfliktów.

14:00

Ekstremalna Alaska: O łosiach i ludziach Godziny emisji

Atz i Atz Lee przeprawiają się razem ze swoimi końmi przez lodowate jezioro, aby dotrzeć do miejsca polowań na łosie. Wyprawę utrudnia bardzo nieprzyjazna pogoda.

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 7 Godziny emisji

Czy samochód wart 1000 złotych, może wziąć udział w rajdzie? Oczywiście, że tak! Wyścig wraków to świetna okazja do dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Jak się przygotować?

16:00

Auto - reaktywacja: Uliczne wyścigi , Przed Mega Wyścigiem, część 2 Godziny emisji

Na krótko przed wyścigiem, Aaron stara się sam ukończyć prace naprawcze przy BMW. Umiejętności kierowcy Richarda są wystawione na ciężką próbę podczas próbnej jazdy Challengerem.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: To nie Kansas Godziny emisji

Zmęczona i wykończona załoga kutra Northwestern z trudem spełnia polecenia wymagającego kapitana Siga. Rybak Jake Anderson doznaje poważnego obrażenia.

18:00

Klan z Alaski: Nie do końca dokument Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

19:00

Polscy Truckersi, odc. 1 Godziny emisji

Kierowca ciężarówki to jeden z najtrudniejszych zawodów. To nie tylko profesja, to styl życia. Zapraszamy na spotkania z kierowcami, którzy z dumą jeżdżą po polskich drogach.

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 4 Godziny emisji

Ekipa Stalowego musi uprzątnąć podwórko ze złomu i wraków samochodów. Przed Orłami spore wyzwanie. Manewrowanie niejeżdzącymi samochodami to spora logistyka.

21:00

Premiera Złomowisko PL 5, odc. 5 Godziny emisji

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę.

22:00

Premiera Warsztat-reaktywacja: Blue Ribbon Automotive Godziny emisji

Richard Rawlings zjawia się w Blue Ribbon Automotive. Ma 6 dni aby postawić ten warsztat na nogi i pomóc właścicielowi znaleźć nowe sposoby zarabiania pieniędzy.

23:00

Operacja: lot, odc. 6 Godziny emisji

Polskie Linie Lotnicze LOT od kulis. Przyjrzyjmy się, jak na co dzień działają linie lotnicze, które przewożą prawie pięć milionów pasażerów rocznie.

00:00

Fani czterech kółek: Range Rover Mk3 Godziny emisji

Za okazyjną sumę 5000 funtów Mike'owi udaje się kupić zdezelowanego range rovera Mk3. Ma zamiar go przemalować, oddać w ręce Edda, a potem sprzedać z podwójnym zyskiem.

01:00

Rytualne zdobienie ciała: Filipiny Godziny emisji

Antropolog, Lars Krutak, przedstawia widzom bogate dziedzictwo kulturowe, kryjące się w prastarej sztuce tatuażu. Poznamy plemienne obrzędy m.in. rytuały wojowników i kanibali.

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Chevrolet Chevelle 1967, część 2 Godziny emisji

Mechanicy z trudem dogadują się z właścicielem warsztatu, Richardem Rawlingsem. Czy remontując chevroleta chevelle z 1967 roku udowodnią, że są prawdziwymi fachowcami?

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Grań odkupienia Godziny emisji

Do końca pobytu na Grenlandii pozostało jedynie 10 dni. Wszyscy starają się wykorzystać swoją ostatnią szansę. Kto znajdzie najbardziej wartościowe rubiny?

03:36

Rzeczne potwory: Najgroźniejszy drapieżnik Afryki Godziny emisji

Jeremy Wade wraca do delty Okawango, aby przeprowadzić śledztwo w sprawie polujących w stadach mięsożerców, które poturbowały pasażerów wywróconej łodzi.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 2 Godziny emisji

Firma inwestuje 55 milionów funtów w 750 nowych ciężarówek. Hugh, jeden z kierowców, postanawia się odchudzić i rozpoczyna zdrową dietę.

05:12

Walka o bagaż, odc. 13 Godziny emisji

Ekipa wytrawnych handlarzy jedzie na aukcję do Nashville w Tennessee. Czy tym razem Bill będzie miał odwagę licytować skrzynię opatrzoną tajemniczymi napisami?

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 2 Godziny emisji

Kraig Bantle i jego ekipa sprzątają i usuwają śmieci za darmo, ale jest pewien haczyk: zabierają wszystkie cenne przedmioty, aby zrekompensować koszty i być może jeszcze zarobić!

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info