Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-09-30 Pokaź dziś

06:00

Ocalić dom: Przynęta na niedźwiedzie Godziny emisji

Rodziny, które decydują się żyć z dala od cywilizacji, muszą się bardzo szybko uczyć. W celu ocalenia swoich domostw, proszą o pomoc ekspertów w sztuce przetrwania.

07:00

Traktory na start, odc. 2 Godziny emisji

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

08:00

Morze złota: Do diabła z podręcznikiem! Godziny emisji

Shawn wykupuje sprzęt Kellych — i trafia na bogate złoże. W Hastings Creek lód zaczyna pękać, zmuszając Zeke'a do zmiany miejsca poszukiwań.

09:00

Gorączka złota: Droga do odkupienia Godziny emisji

Niefortunny wypadek wyłącza Freda z pracy i Dustin jest zmuszony sam przeszukać jaskinię. Dziadek Parkera ma nadzieję, że jego wnuczek już wkrótce trafi na żyłę złota.

10:00

Gorączka złota: Żyła złota Godziny emisji

Hoffmanowie rozpoczynają rozmrażanie bogatego złoża złota. Dustin w poszukiwaniu kruszcu nurkuje w lodowatej wodzie. Parker kończy prace na działce Big Nugget.

11:00

Gorączka złota: Krzywa postępów w nauce Godziny emisji

Todd ze złością odkrywa, że jego działka była już wcześniej eksploatowana przez poszukiwaczy. Parker ignoruje rady Tony'ego Beetsa, ale mimo to udaje mu się znaleźć złoto.

12:00

Gorączka złota: Wroga dżungla Godziny emisji

Ekipa Hoffmanów transportuje niezbędny sprzęt i maszyny górnicze przez dziką i nieprzyjazną dżunglę. Tymczasem Parker wkracza na wojenną ścieżkę z nowym członkiem swojego zespołu.

13:00

Gorączka złota: Piekielna droga Godziny emisji

Ekipa Hoffmanów zabiera się za budowę oczyszczalni kamieni i żwiru, ale przyroda okazuje się silniejsza. Górnicy Dakoty natrafiają na swoje pierwsze złoto w podłożu skalnym.

14:00

Złomowisko PL 5, odc. 4 Godziny emisji

Ekipa Stalowego musi uprzątnąć podwórko ze złomu i wraków samochodów. Przed Orłami spore wyzwanie. Manewrowanie niejeżdzącymi samochodami to spora logistyka.

15:00

Biznes na kółkach, odc. 3 Godziny emisji

Po raz pierwszy Vijay sam sprawuje kontrolę nad pracą food trucka „Mumbai". Niespodziewana awaria utrudnia mu zadanie. Czy mimo to, uda się nie zawieźć swojego wspólnika Damiana?

16:00

Przystanek Bieszczady, odc. 6 Godziny emisji

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

17:00

Premiera Na podbój Alaski: Zatrzymani przez zimę Godziny emisji

Zbliżająca się zima uniemożliwia dalsze działania. Wypadek z piłą łańcuchową sprawia, że Danny nie może dalej budować. Jim transportuje przez las duże ilości drewna.

18:00

Superpociągi: Australia: pociąg z trzciną cukrową Godziny emisji

W australijskim stanie Queensland świeżo zebrana trzcina cukrowa transportowana jest do cukrowni siecią kolejową zbudowaną sto lat temu. Poznaj tajniki tej produkcji.

19:00

Klan z Alaski: Siła w grupie Godziny emisji

Po diagnozie Ami, rodzina przygotowuje się na opuszczenie Browntown. W międzyczasie, Bear, Bird i Rain porzucają kalifornijskie upały i wracają na Alaskę.

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 5 Godziny emisji

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę.

21:00

Niechciani w Gas Monkey: Ford A z 1932 r. - zdążyć na czas Godziny emisji

Thomas znajduje rzadkiego, oryginalnego Forda Tudora z 1932. Po odnowie, będzie stanowił istną perełkę! Ponadto, by wypromować biznes, warsztat będzie sponsorował ujeżdżacza byków.

22:00

Warsztat-reaktywacja: Blue Ribbon Automotive Godziny emisji

Richard Rawlings zjawia się w Blue Ribbon Automotive. Ma 6 dni aby postawić ten warsztat na nogi i pomóc właścicielowi znaleźć nowe sposoby zarabiania pieniędzy.

23:00

Fani czterech kółek: Lotus Elise Godziny emisji

Mike ostrzy zęby na lotusa elise. Ale jak zwiększyć wartość auta, które już jest rewelacyjne? Czy Edd zrobi z niego prawdziwego demona prędkości?

00:00

Gorączka złomu: Zawsze wiatr w oczy Godziny emisji

Andy wymyślił sposób na łatwe zarabianie kasy - sprzedaż kolegom taty zmodyfikowanych wózków golfowych. Okazuje się jednak, że zbudowanie takich cacek jest trudniejsze niż myślał.

01:00

Triki ludzkiej psychiki: Kłamcy i kochankowie Godziny emisji

Co się stanie, kiedy podczas oświadczyn pierścionek trafi wprost do kanału? Jak zareagujemy, kiedy obca osoba usiądzie nam na kolanach? Czy lalka wudu ma tajemną moc?

01:30

Triki ludzkiej psychiki: Najeźdźcy kosmosu Godziny emisji

Co się stanie, kiedy kierowca kaskader wyruszy na jazdę próbną w przebraniu? Jak zareagujemy, kiedy obca osoba naruszy naszą prywatną przestrzeń?

02:00

Kodeks gangstera: Osiemnasta Ulica Godziny emisji

W Salwadorze Lou Ferrante spotyka się z gangsterami zaciekle walczących ze sobą gangów MS-13 i 18th Street, które działają zarówno w więzieniach, jak i na ulicach miasta.

02:48

Wielki połów: Szczyt sezonu Godziny emisji

W Bristol Bay rybacy wiedzą, że sezon połowów łososia to jedyna okazja zarobienia dobrych pieniędzy. W Egegik załoga Jimmy'ego Jeffa może narzekać na brak szczęścia.

03:36

Nie do uwierzenia!: Guz na twarzy bogini Godziny emisji

Historie o ludziach z całego świata, którzy cierpią na niezwykle rzadkie i tajemnicze schorzenia. Niektórzy mimo skomplikowanych operacji, mają minimalne szanse na przeżycie.

04:24

Porzucone konstrukcje: Misja kosmos Godziny emisji

Witajcie w przedziwnym świecie porzuconych programów kosmicznych. Co stało się z ogromną armatą z projektu HARP na Barbados, oraz z górskim obserwatorium Barcroft w Kalifornii?

05:12

Królowie asfaltu: Zawsze coś się znajdzie Godziny emisji

Thorsten prowadzi ciężarówkę na mało uczęszczanej trasie w górach Rhön, gdzie na leśnej drodze ma odebrać swój pierwszy ładunek. Czy wszystko przebiegnie zgodnie z planem?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info