Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-12 Pokaź dziś

06:00

Dom na Alasce: Drewniane domy Godziny emisji

Nowożeńcy Mike i Jen przeprowadzili się do Fairbanks rok temu. Teraz mają dogodny dojazd do pracy, ale ich największym marzeniem jest zamieszkanie w chacie z drewna.

06:30

Dom na Alasce: Alaskańskie przyjemności Godziny emisji

Dave i Penny z Fairbanks szukają domu nad rzeką. Chcą znaleźć takie miejsce, w którym mogliby oddawać się swoim ulubionym zajęciom - wędkarstwu i jeździe na skuterach śnieżnych.

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Córka rybaka Godziny emisji

Sig przyjmuje do załogi kutra nowego rybaka - swoją córkę. Ta ambitna osiemnastolatka dzielnie kultywuje tradycje czterech pokoleń rodziny Hansenów.

08:00

Gorączka złota: Ewakuacja rannych Godziny emisji

Todd musi ewakuować samolotem swojego poważnie rannego pracownika. Tony jest wściekły, kiedy odkrywa, że Todd przeniósł się na działkę za strumieniem.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Wyścig psów Godziny emisji

Doroczny wyścig psów to największe wydarzenie w osadzie. Czy Moore'owie obronią zeszłoroczny tytuł mistrza? Silnym przeciwnikiem jest James, który ma ochotę przejąć hodowlę psów.

10:00

Na krańcu Alaski: Wilki pod drzwiami Godziny emisji

Kiedy wataha wilków zaczyna grasować na ulicach McCarthy, mieszkańcy jednoczą siły, aby chronić siebie i swoje domy w ich starym mieście na obrzeżach cywilizacji.

11:00

Złomowisko PL 5, odc. 1 Godziny emisji

Czy myślisz, że wiesz już wszystko o złomowiskach w Polsce? Zapewniamy, że nie! Zobacz czym tym razem zaskoczą bohaterowie Złomowiska PL - kultowej serii na Discovery Channel.

12:00

W kręgu przetrwania: Mokrzy i głodni Godziny emisji

W drugiej fazie, uczestnicy są coraz bardziej wycieńczeni. Na wyspie, Adamowi nie udaje się rozpalić ognia. Konsekwencje są dla niego opłakane.

13:00

Klan z Alaski: Na terytorium niedźwiedzi Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

14:00

Ekstremalna Alaska: Krew, pot i piwo Godziny emisji

Otto i Eivin próbują wykorzystać dziką przyrodę jako źródło pożywienia. Tymczasem Atz senior zmaga się z trudnościami atmosferycznymi na końcu zatoki.

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 7 Godziny emisji

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

16:00

Auto - reaktywacja: Woodill Wildfire Godziny emisji

Dla fana motoryzacji Richarda Rawlingsa i mechanika Aarona Kaufmana stare auta to prawdziwe skarby. Żeby je znaleźć podróżują po Teksasie, przeszukując stodoły, garaże i szroty.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Starość i zdrada Godziny emisji

Jake Harris z Cornelia Marie dostaje od życia niezłą lekcję. Na kutrze Wizard dochodzi do tragedii, kiedy jeden z rybaków zaplątuje się w sieci.

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 3 Godziny emisji

Atmosfera wśród drwali z Bukowca robi się coraz bardziej napięta. Jeden z nich postanawia spróbować swoich sił w innym zawodzie. Czy mu się uda, czy wróci skruszony?

19:00

Gorączka złota: Gigantyczne złoto Godziny emisji

Poszukiwacze złota z Klondike rozpoczynają nowy sezon! Hoffmanowie próbują naprawić swoją reputację. Parker musi nadrobić stracony czas. Czy rodzina Beetsów znowu stanie na nogach?

20:00

Złomowisko PL 4, odc. 9 Godziny emisji

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

21:00

Premiera Morze złota: Jak sobie pościelesz... Godziny emisji

W Bluff ekipa Shawna kończy niepowodzeniem próby wydobycia złota. Zeke przybywa na miejsce przywożąc „Smoka": bardzo szybką, podwodną dragę. Emily, z trudnościami, bada nowy teren.

22:00

Premiera Klan z Alaski, odc. 29 Godziny emisji

Głęboko w alaskańskiej głuszy mieszkają Brownowie: rodzina, która postanowiła żyć z dala od cywilizacji. Rodzice i siedmioro dzieci muszą polegać na sobie nawzajem, aby przetrwać.

23:00

Stacja Alaska: Akcja ratunkowa Godziny emisji

Kolejarzom puszczają nerwy, kiedy pociąg ma problemy z hamulcami. Tymczasem mieszkańcom alaskańskiej dziczy udaje się zażegnać pożar, ale sami zostają bez źródła ciepła.

00:00

Fani czterech kółek: Porsche 993 Godziny emisji

Mike znajduje najtańszy egzemplarz porsche, uznawany przez wielu za ostatni, naprawdę znakomity model. Czy mechanicy przywrócą maszynie jej dawny blask?

01:00

Auto - reaktywacja: Za kierownicą Dodge'a Darta z 1967 roku, część 1 Godziny emisji

Ekipa mechaników GMG remontuje i przywraca dawny blask zardzewiałym gruchotom stojącym w garażach. Odnowione samochody trafiają na aukcję. Czy zyski zrekompensują włożoną pracę?

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Ford hot rod, 1931 i plymouth barracuda cuda, 1971 Godziny emisji

Tom i Thomas kupują ramę forda model A z 1931 roku. Samochód jest praktycznie szkieletem, więc muszą poszukać nowych drzwi i innych części.

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Zdążyć przed północą Godziny emisji

Ekipa górników wyrusza w niezbadane i niebezpieczne rejony Grenlandii w poszukiwaniu skarbów. Połowa ekipy odkrywa złoto, reszta pakuje się w tarapaty.

03:36

Premiera Rzeczne potwory: Sekrety łowieckie Godziny emisji

Jeremy Wade zdradza swoje zawodowe tajemnice - taktyki i techniki, jakie stosuje w łowieniu największych i najbardziej nieprzewidywalnych słodkowodnych drapieżników.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 5 Godziny emisji

Dział transportu kolejowego musi dostarczyć do Northamptonshire 50 tys. butelek popularnego szkockiego napoju. Jednego z kierowców czeka wyjątkowo trudny wyładunek w Birmingham.

05:12

Walka o bagaż, odc. 9 Godziny emisji

Tym razem eksperci biorą udział w aukcji o tematyce muzycznej w Nowym Jorku. Stawką jest złota płyta za album „Dark Side Of The Moon" grupy Pink Floyd oraz nagie zdjęcie Madonny.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 13 Godziny emisji

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info