Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-14 Pokaź dziś

06:00

Ekstremalny off-road: Góra Godziny emisji

Gary Humphrey i Bill Wu razem ze swoim samochodem zostają zrzuceni w sam środek południowoamerykańskich gór. Kto tym razem wygra walkę ze skalnymi ścianami i głazami?

07:00

Traktory na start, odc. 4 Godziny emisji

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

08:00

Morze złota: Jak sobie pościelesz... Godziny emisji

W Bluff ekipa Shawna kończy niepowodzeniem próby wydobycia złota. Zeke przybywa na miejsce przywożąc „Smoka": bardzo szybką, podwodną dragę. Emily, z trudnościami, bada nowy teren.

09:00

Gorączka złota: Śmierć marzeń Godziny emisji

Parker zatrudnia kolejnego górnika z ekipy Hoffmanów, a Todd działa w coraz większej desperacji. W końcu dwie ekipy natrafiają na żyłę złota, a trzecia musi zakończyć ten sezon.

10:00

Gorączka złota: Wskrzeszenie Godziny emisji

Po 150 dniach Todd ma tylko kilka diamentów i ani kawałka złota. Czy czeka go eksmisja? Parker przygotowuje swoje maszyny do nowego sezonu, który ma mu przynieść ogromne zyski.

11:00

Gorączka złota: W krainie fantazji Godziny emisji

Właściciel działki Todda wprowadza zmiany w górniczym planie. Tymczasem Parkera odwiedza dziadek i poddaje pomysł, który ekipa uważa za czystą fantazję.

12:00

Gorączka złota: Ewakuacja rannych Godziny emisji

Todd musi ewakuować samolotem swojego poważnie rannego pracownika. Tony jest wściekły, kiedy odkrywa, że Todd przeniósł się na działkę za strumieniem.

13:00

Gorączka złota: Człowiek na linie Godziny emisji

Jack niszczy płukarkę i zmusza Dave'a do znalezienia nowej metody oczyszczania przeszukiwanej ziemi. Dustin bierze udział w niebezpiecznej operacji.

14:00

Złomowisko PL 5, odc. 6 Godziny emisji

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

15:00

Operacja: lot, odc. 1 Godziny emisji

Airbus A380 linii Emirates na lotnisku w Warszawie. Jak wygląda obsługa takiego giganta? W odcinku zobaczymy też kłopoty z pasażerami oraz lifting samolotu.

16:00

Biznes na kółkach, odc. 2 Godziny emisji

Zmarnowane jedzenie i pusta kasa to wystarczające motywy do złości dla Patryka. Zlot food trucków w Tarnowskich Górach świeci pustkami. Czy "Fit&Fat" uda się uratować sytuację?

17:00

Premiera Na podbój Alaski: Nadchodzi zima Godziny emisji

Robi się coraz zimniej. Ekipa Danny'ego musi obrobić 25 drewnianych bali, zanim zapadną ciemności. Ludzie Grega znajdują się na plaży, gdzie zagrażają im głodne niedźwiedzie.

18:00

Superpociągi: USA: wagony Schnabel Godziny emisji

Zespół najwyższej klasy fachowców transportuje największe i najbardziej skomplikowane wagony towarowe na świecie z elektrowni atomowej Vogtle do portu w Savannah.

19:00

Klan z Alaski, odc. 29 Godziny emisji

Głęboko w alaskańskiej głuszy mieszkają Brownowie: rodzina, która postanowiła żyć z dala od cywilizacji. Rodzice i siedmioro dzieci muszą polegać na sobie nawzajem, aby przetrwać.

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 7 Godziny emisji

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

21:00

Premiera Niechciani w Gas Monkey: Lśniący Sunliner Godziny emisji

Sprawy zaczynają iść w dobrą stronę: mechanicy znajdują rzadkiego Forda Sunlinera z 1965 r. Później Thomas stara się zdobyć Ferrari 400i z silnikiem V12.

22:00

Kraksa TV, odc. 1 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

22:30

Kraksa TV, odc. 2 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

23:00

Fani czterech kółek: Cadillac V8 z 1916 r. Godziny emisji

Mike i Edd, doświadczeni sprzedawcy samochodów, podróżują po Stanach Zjednoczonych, wyszukując zniszczone, klasyczne samochody, które potem restaurują, aby odsprzedać je z zyskiem.

00:00

Gorączka złomu: Sprzedaż superauta Godziny emisji

Andy ma okazję zarobić sprzedając jedno ze swoich najbardziej wartościowych aut. Jednak zanim się to uda musi je naprawić, co okazuje się być trudniejsze niż przypuszczał.

01:00

Złomowisko PL 5, odc. 7 Godziny emisji

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

02:00

Kodeks gangstera: Burquenos Godziny emisji

W Alberquerque Lou Ferrante spotyka członków więziennego gangu Burquenos. Jak przebiega rekrutacja nowych członków i kto jest największym rywalem tego gangu?

02:48

Wielki połów: Na ratunek Godziny emisji

W Bristol Bay sezon połowów łososia zbliża się do końca. Załogi kutrów już są wyraźnie zmęczone pracą. Kapitan Luke i jego rybacy spieszą na ratunek innemu kapitanowi.

03:36

Nie do uwierzenia!: Największa cysta świata Godziny emisji

Do szpitala w Kaszmirze trafia kobieta z dotkliwymi bólami brzucha. Lekarze decydują się przeprowadzić operację, podczas której odkrywają największą na świecie cystę jajnikową.

04:24

Porzucone konstrukcje: Statki - widma Godziny emisji

Niegdyś były triumfem inżynierii morskiej. Dziś, rdzewieją a teren cmentarzyska statków w Maryland przejęła przyroda. Zobaczymy m.in. wnętrze łodzi podwodnej z czasów Zimnej Wojny.

05:12

Królowie asfaltu: Tęsknota za odległymi miejscami Godziny emisji

Uwe transportuje mrożonki do Bawarii. A to oznacza, że stale musi monitorować temperaturę panującą w naczepie chłodni.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info