Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-16 Pokaź dziś

06:00

Dom na Alasce: Jeziora i rzeki Godziny emisji

W Mat-Su Valley są rzeki i jeziora, o których Thane i Rose od dawna marzyli. Para przeprowadziła się na Alaskę z Guam i teraz prowadzi życie bez elektryczności i bieżącej wody.

06:30

Dom na Alasce: Życie na plaży Alaski Godziny emisji

Plaże Alaski pozbawione są palm oraz powiewu tropikalnej morskiej bryzy. Jednak nad brzegiem niezliczonych jezior można korzystać z plażowych uciech i przyjemności.

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Kobiety za kierownicą Godziny emisji

Spotkania z załogami kutrów rybackich Northwestern, Seabrooke, Time Bandit, Wizard, Kodiak i Ramblin' Rose, które znowu wypływają na niebezpieczne i lodowate wody Morza Beringa.

08:00

Gorączka złota: Dzień Sądu Ostatecznego Godziny emisji

Właściciel działki Todda pojawia się bez uprzedzenia, aby sporządzić bilans operacji ekipy Hoffmanów. Tymczasem Dustin wraca z gór w sam raz na czas końcowych porządków.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Wiosenne rytuały Godziny emisji

Kłótnia pomiędzy Stanem i Joeyem zamienia się w rytuał przejścia. Awantura wisi w powietrzu, kiedy okazuje się, że Bob nie wypełnia swoich obowiązków wobec Charliego.

10:00

Na krańcu Alaski: W obronie status quo Godziny emisji

Do ukrytego w górze miasta można dotrzeć, ale eksploracja będzie wymagała pomocy lokalnych mieszkańców. Jest minus 40 stopni i ranczerzy są w niebezpieczeństwie.

11:00

Złomowisko PL 5, odc. 3 Godziny emisji

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w poszukiwaniu klientów wspomógł się stroną internetową. Czy teraz pozostanie mu tylko oczekiwanie na telefony od tysięcy chętnych?

12:00

W kręgu przetrwania: Modlitwa o pomoc Godziny emisji

Trzecia faza nadal trwa i pozostający w grze zawodnicy muszą radzić sobie z trudnymi warunkami. Shon jest wygłodzony do tego stopnia, że potrzebna jest interwencja lekarza.

13:00

Klan z Alaski: Na łowy Godziny emisji

Rodzina Brownów i ich siódemka dzieci żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

14:00

Ekstremalna Alaska: Do wszystkich niedźwiedzi! Godziny emisji

Nadeszła wiosna i osada zaczyna tętnić życiem. Atz senior poluje z łukiem na dalekim wybrzeżu, aby uzupełnić kurczące się zapasy jedzenia.

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 7 Godziny emisji

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

16:00

Auto - reaktywacja: Ford Fairmont, 1978 Godziny emisji

Dla fana motoryzacji Richarda Rawlingsa i mechanika Aarona Kaufmana stare auta to prawdziwe skarby. Żeby je znaleźć podróżują po Teksasie, przeszukując stodoły, garaże i szroty.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Skrzydło i modlitwa Godziny emisji

Załogi odważnych rybaków wciąż łowią kraby na Morzu Beringa. Choć warunki są ekstremalne, walka o łup o wartości 100 milionów dolarów trwa...

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 5 Godziny emisji

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

19:00

Gorączka złota: Kapitan Monica Godziny emisji

Poszukiwacze złota z Klondike rozpoczynają nowy sezon! Hoffmanowie próbują naprawić swoją reputację. Parker musi nadrobić stracony czas. Czy rodzina Beetsów znowu stanie na nogach?

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 2 Godziny emisji

Stalowy jak zwykle nie daje wytchnienia swoim Orłom. Wszystko musi być tu i teraz. Ceny metali kolorowych poszły w górę, trzeba działać szybko. Czy się opłaci?

21:00

Premiera 10 dni, by przeżyć: Madagaskar: lasy namorzynowe Godziny emisji

Ed zaczyna swoją przygodę w lasach namorzynowych na Madagaskarze. Wody przybywa, dlatego Ed musi się śpieszyć i w ciągu 10 dni dotrzeć do rybackiej wioski.

22:00

Premiera Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 5 Godziny emisji

Ostatnie dni na wyspie. Uczestnicy są coraz słabsi, do akcji musi wkroczyć ekipa medyczna. Aran i Jacqui stają przed ostatecznym sprawdzianem: muszą zdobyć pożywienie.

23:00

Fani czterech kółek: Największe przeboje - część 2. Godziny emisji

Mike i Edd, doświadczeni sprzedawcy samochodów, podróżują po Stanach Zjednoczonych, wyszukując zniszczone, klasyczne samochody, które potem restaurują, aby odsprzedać je z zyskiem.

00:00

Fani czterech kółek: Citroen 2CV Godziny emisji

Na słonecznym południu Francji Mike znajduje 56-letniego citroena 2CV. Stare auto posiada jednak wiele usterek. Czy Edd wyremontuje silnik i przywróci maszynie dawny blask?

01:00

Auto - reaktywacja: Motocyklowy zamęt, Pakowanie packarda, część 1 Godziny emisji

Ekipa GMG remontuje znalezione w garażu zardzewiałe gruchoty. Czy mechanikom uda się przywrócić tym samochodom dawny blask przed kolejną aukcją?

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Plymouth barracuda cuda 1971 i wyścig z czasem Godziny emisji

Mechanicy kontynuują budowę plymoutha barracuda cuda z 1971 roku. Tymczasem przyszłość warsztatu Fired Up wisi na włosku.

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Zmrożony strachem Godziny emisji

W Saqqaq czas to pieniądz. Eric zmusza swoją ekipę, aby w poszukiwaniu złota przeszukała każdy zakątek. Jesse i Gator odmawiają współpracy. Americo i Eric zdobywają strome zbocze.

03:36

Premiera Rzeczne potwory: Amerykański koszmar Godziny emisji

Nie wszystkie potwory żyją w egzotycznych dżunglach. Jeremy Wade przedstawia widzom potężne i potencjalnie śmiertelne ryby, zasiedlające wiele regionów USA.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 7 Godziny emisji

Aiden, kierowca z Irlandii, bierze nocny kurs z towarem z Dublina, ale kiedy dojeżdża do Bolton, czekają go kłopoty. Mick jedzie po nowe podwozie, ale myli drogę.

05:12

Walka o bagaż: Pamiątki wojenne Godziny emisji

Podczas aukcji w Normandii na sprzedaż zostaje wystawiona jedna z największych prywatnych kolekcji pamiątek wojennych. Co tym razem uda się kupić naszym handlarzom?

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Garaż pełen zabawek Godziny emisji

Piątka dzieci zamieniła rodzinny garaż w wysypisko niepotrzebnych rzeczy. Kraig ma wątpliwości, czy tym razem sprzeda coś z zyskiem. Czy trafi na jakieś stare zabawki?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info