Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-24 Pokaż dziś

06:00

Dom na Alasce: Lodowcowe miasto

Karie przeprowadziła się na Alaskę z Kansas. Od dziecka marzyła, aby zbudować sobie drewniany dom w górach. Teraz może urzeczywistnić swoje marzenie.

Godziny emisji Dom na Alasce

06:30

Dom na Alasce: Milionerzy z psim zaprzęgiem

Przedsiębiorcy z Alaski, Mike i Lorraine, uwielbiają psie zaprzęgi. Teraz szukają nieruchomości za milion dolarów.

Godziny emisji Dom na Alasce

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ultimatum

Josh, początkujący szyper, boi się ogromnych fal — jednak największym zagrożeniem dla jego kutra nie jest woda, lecz ogień. Na pokładzie Wizarda załoga ściera się z kapitanem.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

08:00

Syberyjska ruletka: Odwieczni wrogowie

Sean i jego ekipa drwali muszą szybko zabrać się za wycinkę drzew, jeśli chcą dotrzymać wyznaczonych terminów. Niestety jedynym rozwiązaniem jest praca 24 godziny na dobę.

Godziny emisji Syberyjska ruletka

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Sądny dzień

Podwójne morderstwo zaskakuje mieszkańców Tanany. Joey buduje tratwę, którą ma zamiar przewieźć trzytonową ciężarówkę. Charlie dostaje bardzo smutną wiadomość o swoim synu Bobie.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Walka o McCarthy

Neil Darish jest o krok od otwarcia kopalni dla turystów, jednak nie wszystko idzie po jego myśli. Jeremy Keller rozpoczyna nowe przedsięwzięcie — chce powiększyć rodzinną farmę.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Ostatnia szansa

W obliczu zimy, legendarną spółkę czeka słodko-gorzki koniec. Tim spotyka dawnego kumpla. Natomiast Patti i David kończą sezon z łodzią pełną bimbru.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Złomowisko PL 4, odc. 5

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

Godziny emisji Złomowisko PL

13:00

Klan z Alaski: Linia rodu

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Upadek

Choć pogoda i okoliczności nie oszczędzają Kilcherów, a oni sami też bywają dla siebie bezwzględni, to dalej pracują wspólnie jako rodzina, dbając o dziedzictwo swej osady.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 2, odc. 2

Zapraszamy na spotkania z ludźmi, którzy na co dzień zajmują się zbieraniem, handlem i przeróbką złomu. To dzięki nim nasze miasta są czyste, a odpadki zyskują nowe życie.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Ford Bronco, część 2

Remont Forda Bronco przedłuża się, a cierpliwość i pieniądze Richarda znacząco się wyczerpują. Na sprzedaż idzie ford z 1936 r. Czy Richard sprzeda też ulubionego Shelby Mustanga?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ptaki, kości i krew

Zimowe sztormy sprawują rządy na łowiskach krabów. Kapitan Ramblin' Rose podejmuje ryzykowną decyzję.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 4

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Polscy Truckersi, odc. 5

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

Godziny emisji Polscy Truckersi

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 7

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Polscy Truckersi 2, odc. 5

Agata, samotna matka ma ogromną motywację aby szybko dostarczyć towar. W domu czeka na nią 3.5-letnia córeczka. Czy uda jej się opuścic port w Calais bez pasażerów na gapę?

Godziny emisji Polscy Truckersi 2

22:00

Premiera Rywalizujący geniusze: Bracia Wright kontra Curtiss

Rywalizacja o to, kto stworzy pierwszy samolot była niezwykle zawzięta. By zwyciężyć, życie ryzykowali bracia Orville i Wilbur Wright oraz ich oponent, Glenn Curtiss.

Godziny emisji Rywalizujący geniusze

23:00

Złomowisko PL 5, odc. 8

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

Godziny emisji Złomowisko PL

00:00

Fani czterech kółek: Audi TT

Pod koniec 450-kilometrowej wyprawy do Kornwalii Mike'owi udaje się znaleźć niezwykle tanie Audi TT Quattro. Czy Edd naprawi skrzynię biegów i sprzeda samochód z zyskiem?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Ryzyko w genach: Ptasi móżdżek

Jonathan Goodwin postanawia sprawdzić, czy poradzi sobie w towarzystwie agresywnych ptaków. Spędza czas z głodnymi indykami i wprasza się do zagrody pełnej humorzastych strusi.

Godziny emisji Ryzyko w genach

01:30

Ryzyko w genach: Ludzka katapulta

Mistrz ucieczek Jonathan Goodwin sprawdza sam na sobie, jak działają różne wyrzutnie. Wystrzela się 20 metrów w powietrze z ogromnych rozmiarów procy.

Godziny emisji Ryzyko w genach

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Chevrolet Corvette, 1957, część 1

Thomas i Tom kupują okazyjnie Chevroleta Corvette z 1957 roku i pomagają Sue w zakupie ciężarówki Ford z 1956 roku. W warsztacie pojawia się food truck Toma i nowy mechanik.

Godziny emisji Niechciani w Gas Monkey

02:48

Kosmiczna mapa skarbów: Martwa cisza

Darrell szuka wskazówek w przeszłości Coopera. Wdowa po astronaucie wyjawia wiele sekretów, ale czy były dyrektor lotów NASA będzie równie pomocny? Darrellowi brakuje informacji.

Godziny emisji Kosmiczna mapa skarbów

03:36

Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera, odc. 3

Poszukiwacz przygód i zapalony wędkarz Jakub Vágner wyrusza w najdalsze zakątki świata, aby łowić niezwykłe ryby. Podczas wypraw czeka na niego wiele niebezpieczeństw.

Godziny emisji Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera

04:00

Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera, odc. 4

Poszukiwacz przygód i zapalony wędkarz Jakub Vágner wyrusza w najdalsze zakątki świata, aby łowić niezwykłe ryby. Podczas wypraw czeka na niego wiele niebezpieczeństw.

Godziny emisji Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 5

16 kierowców rusza w drogę liczącą niemal 2 tys. kilometrów: mają dostarczyć samochód kempingowy na Grand Prix Hiszpanii Formuły 1. Tim wiezie przez cały kraj 20 ton makulatury.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

05:12

Zgubione - sprzedane, odc. 6

Lou postanawia zaryzykować i licytuje zegarek, który zdaniem innych handlarzy jest podróbką. John odkrywa skarb piratów. Kathleen walczy o skrzynię magika.

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Szlem

Ekipa porządkowa Kraiga próbuje się przekopać przez mroczny, zawalony rupieciami garaż. Satanistyczne znalezisko wprowadza Kraiga w ponury nastrój.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info