Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-01-18 Pokaż dziś

06:00

Złomowisko PL 5, odc. 2

Stalowy jak zwykle nie daje wytchnienia swoim Orłom. Wszystko musi być tu i teraz. Ceny metali kolorowych poszły w górę, trzeba działać szybko. Czy się opłaci?

Godziny emisji Złomowisko PL

07:00

Fani czterech kółek: Ford Cosworth

Mike szuka modelu Forda Sierra Cosworth, który choć jest samochodem rodzinnym, to potrafi rozwijać zawrotne prędkości. Jak zwykle może wydać tylko 5000 funtów.

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Złoty potwór

Todd musi znaleźć 100 uncji złota, aby sfinansować duży zakup. Parker wydaje spore pieniądze na nowy sprzęt. Tony próbuje usunąć sterownię.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Niebezpieczna przeprawa

Fala silnego mrozu atakuje osadę. James musi ratować swój biznes i przy okazji chce dać nauczkę synowi. Moore'owie szukają pomocy poza osadą, ale czeka ich szokująca niespodzianka.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Odwilż i ład

Plany otwarcia kopalni Motherlode dla turystów nabierają rozpędu. Ostatnie dni zimy okazują się wielkim wyzwaniem, toteż mieszkańcy McCarthy muszą znowu działać razem.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Nielegalny bimber albo klapa

Josh i Bill zaczynają handlować wodą, aby potajemnie sprzedawać swój bimber. Mark podejmuje drugą próbę dostarczenia alkoholu na pokładzie łodzi.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

10 dni, by przeżyć: Panama: przesmyk Darién

Tym razem Ed trafia na pacyficzne wybrzeże Panamy. Ma 10 dni, aby pokonać przesmyk Darién: czy poradzi sobie z wyzwaniami i niebezpieczeństwami, które skrywa dżungla?

Godziny emisji 10 dni, by przeżyć

13:00

Klan z Alaski: Podziel i podbijaj!

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Święto Dziękczynienia

Kilcherowie spotykają się, aby wspólnie cieszyć się owocami całorocznej pracy. Podczas uczty na stole pojawia się indyk, dyniowa zapiekanka i chleb Yule z pokrzywą.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 2, odc. 2

Zapraszamy na spotkania z ludźmi, którzy na co dzień zajmują się zbieraniem, handlem i przeróbką złomu. To dzięki nim nasze miasta są czyste, a odpadki zyskują nowe życie.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Droga do Barrett Jackson - część 2

Nadszedł wielki dzień aukcji Barrett-Jackson. Corvette stingray Richarda dociera na miejsce prawie w ostatniej chwili. Aaron bierze udział w imprezie NHRA w Las Vegas.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Wielka ryba

Kuter Cornelia Marie zmaga się z bałwanami o wysokości sześciu metrów. Zepsuta śruba napędowa na Time Bandit staje się przyczyną kłótni Hillstrandów.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 2

W Bieszczadach temperatury spadają do - 20 stopni Celsjusza. Mirek próbuje uruchomić swój traktor, a Fredrek i Stasio przygotowują się do sylwestra.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Gorączka złota: Złota buda Jacka

Frustracja Parkera jest tak głęboka, że sam musi zastanowić się nad własnym podejściem do pracy. W Eureka Creek Tony Beets zabiera się do naprawy starej, skrzypiącej pogłębiarki.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 3, odc. 4

Stalowy inwestuje sto tysięcy złotych w nowoczesną i ogromną maszynę do odzysku miedzi z kabli. Niestety kolos nie mieści się na hali. Czy ekipie uda się zainstalować sprzęt?

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Gorączka złota: Święty Graal

Parker ma problemy z realizacją celu: wydobyciem 5 tysięcy uncji złota. Może w tym pomóc urodzinowy prezent, jaki przygotowała dla niego rodzina. Hoffmanowie nadrabiają zaległości.

Godziny emisji Gorączka złota

22:00

Premiera Górnicy PL, odc. 1

Pierwsza seria dokumentalna o pracy górników. Ekstremalne warunki, maksymalna wilgotność, nieznośna temperatura, litry potu i ciągłe zagrożenie. Witamy w piekle.

Godziny emisji Górnicy PL

23:00

Stacja Alaska: Lodołamacz

Hugh odkrywa zepsutą zwrotnicę. Musi ją szybko naprawić, ponieważ w przeciwnym razie do osady nie dotrze transport leków. Bruce usuwa wielki sopel, który może spaść na pociąg.

Godziny emisji Stacja Alaska

00:00

Fani czterech kółek: Ford Escort MK1

Na internetowej aukcji Mike kupuje długo poszukiwanego trzydrzwiowego forda Mk1 za 4500 funtów. Czy za sprawą Edda ta legenda lat 70. znów pomknie autostradą?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Na żywo: Pełna wersja

Spotkanie z mechanikami z warsztatu Gas Monkey. Zobaczymy również filmowe nagrania, które ekipa serialu chciała ukryć przed widzami. Poznamy też zwycięzcę Bandit Trans Am.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Ekstremalny off-road: Wodospad nietoperzy

Bill i Gary jadą w kierunku świętej laguny, do której nikt wcześniej nie dotarł samochodem. W dżungli Los Tuxtla kierują się w górę rzek, których według legend strzegą duchy.

Godziny emisji Ekstremalny off-road

02:48

Alaska: ostatni przystanek: Zima tuż, tuż

Zaczyna się wyścig z czasem by przed nadejściem zimy zabezpieczyć schronienie i zapasy jedzenia. Rodzina Heimo poluje na karibu ale ich plany może pokrzyżować głodny niedźwiedz.

Godziny emisji Alaska

03:36

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 3

Obie grupy uczestników mieszkają teraz obok siebie. Kilka tygodni po przybyciu na wyspę poważnym problemem jest brak żywności. Do głosu dochodzą emocje, wszyscy robią się nerwowi.

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 4

Kierowca cysterny, Sludge próbuje uniknąć katastrofy, Steve'owi Grahamowi ziści się największy koszmar, a Macca McReady stawi czoło niebezpiecznym warunkom pogodowym.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Brytyjskie aukcje w ciemno: Lincolnshire

Ione, Barry i Darren rywalizują w Lincolnshire. Sean Kelly ujawnia ukryte skarby z kolejnych zamkniętych magazynów.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 5

Kraig Bantle i jego ekipa sprzątają i usuwają śmieci za darmo, ale jest pewien haczyk: zabierają wszystkie cenne przedmioty, aby zrekompensować koszty i być może jeszcze zarobić!

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info