Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-01-22 Pokaż dziś

06:00

Złomowisko PL 5, odc. 4

Ekipa Stalowego musi uprzątnąć podwórko ze złomu i wraków samochodów. Przed Orłami spore wyzwanie. Manewrowanie niejeżdzącymi samochodami to spora logistyka.

Godziny emisji Złomowisko PL

07:00

Fani czterech kółek: BMW 840

To jeden z najmodniejszych samochodów lat 90. Mike cieszy się jak dziecko. Edd nie podziela entuzjazmu kolegi, kiedy z bliska przygląda się autu.

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Pogłębiarka kontra przesiewarka

Todd nareszcie trafia na obiecującą ziemię, jednak jest ona kosztowna. Parker ma problemy z osiągnięciem zamierzonego celu. Przesiewarka Big Red sprawia kłopoty.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Niebezpieczna rzeka

Głodny niedźwiedź zjada kilka psów Stana. Tymczasem lody topnieją i woda wzbiera w rzece Jukon. Mieszkańcy osady muszą się ewakuować w wyżej położone rejony.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Obumarły las

Jeremy walczy z rosnącym poziomem wody w rzekach, starając się zdobyć drewno dla Neila. W kopalni Neil ryzykuje wykopanie nowego wejścia. Jenny przygotowuje się na wielkie zmiany.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy, odc. 14

Opowieści o śmiałkach, którzy w lasach koło swoich domów pędzą nielegalnie alkohol, wykorzystując dobrze zakamuflowany sprzęt. Czy i tym razem uda się im nie wpaść w ręce policji?

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Rumunia

Program z wykorzystaniem mediów społecznościowych, pełen tweetów i faktoidów. Ed Stafford zrzucony w samym sercu Karpat musi przetrwać samotnie 10 dni.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Wielkie ryzyko

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Drapieżniki i ofiara

Niedźwiedzie i wilki przypominają Kilcherom, że człowiek nie jest najsilniejszym drapieżnikiem w osadzie i musi liczyć się z niebezpieczeństwami czyhającymi o każdej porze.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 2, odc. 3

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Lowrider Oldsmobile Cutlass, część 1

Richard kupuje Oldmobile Cutlass z 1978 roku i chce, aby Aaron zbudował pierwszego lowridera w historii warsztatu. Niestety Aaron nigdy nie robił hydrauliki na zamówienie.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Sabotaż

Sabotażysta chce popsuć szyki rybakom z kutra Cape Caution. Kapitanowie z kutra Cornelia Marie, Josh Harris i Casey McManus, próbują odzyskać kontrolę nad swoją załogą.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Górnicy PL, odc. 1

Pierwsza seria dokumentalna o pracy górników. Ekstremalne warunki, maksymalna wilgotność, nieznośna temperatura, litry potu i ciągłe zagrożenie. Witamy w piekle.

Godziny emisji Górnicy PL

19:00

Gorączka złota: Marzenia o El Dorado

Poszukiwacze złota z Klondike rozpoczynają nowy sezon! Hoffmanowie próbują naprawić swoją reputację. Parker musi nadrobić stracony czas. Czy rodzina Beetsów znowu stanie na nogach?

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 3, odc. 6

W Boss Stalu wybucha awantura pomiędzy Kasią i Dafikiem. Dziewczyna postanawia odejść z pracy. Krzysztof wie, że nie poradzi sobie bez niej. Jak zakończy się ten konflikt?

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Nagi instynkt przetrwania: Klątwa bagien

Dawny mistrz sztuki przetrwania powraca na osławione bagna w stanie Luizjana. Dołącza do niego pełen determinacji weteran lotnictwa wojskowego.

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

22:00

Premiera Ekstremalna Alaska: Dzień, w którym wybuchły płomienie

Robi się gorąco: ogień w kominie grozi zniszczeniem chaty Ottona. Tymczasem Atz Lee i Jane wyruszają na niebezpieczną wyprawę rybacką.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

23:00

Fani czterech kółek: Toyota Supra

Mike ma nadzieję, że dzięki powszechnej tęsknocie za latami 80. sprzeda z zyskiem Toyotę Suprę z 1982. Czy Ant wprowadzi to auto w nowe stulecie z zachowaniem jego oryginalności?

Godziny emisji Fani czterech kółek

00:00

Fani czterech kółek: Porsche Boxster

Mike kupuje zatęchłego Porsche Boxstera bez hamulców, z całą gamą innych usterek za jedyne 1000 funtów. Czy po remoncie Edda uda się sprzedać samochód z zyskiem?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Ciężarówka Ford F100

Aaron nie jest zachwycony samochodem Ford Pantera z 1972 roku, który do remontu przekazał mu Richard. Tymczasem zdezelowana ciężarówka Ford F100 odzyskuje dawny blask.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Ekstremalny off-road: Wybrzeże piratów

Na "wybrzeżu piratów" w Meksyku Bill i Gary jadą w kierunku latarni morskiej, do której nikt jeszcze nie dotarł samochodem. Czy ta niebezpieczna wyprawa zakończy się sukcesem?

Godziny emisji Ekstremalny off-road

02:48

Alaska: ostatni przystanek: Zimowe ciemności

W środku zimy Alaskańczycy przemierzają mroźną arktykę. Haimo nadal musi upolować łosia a Seldenów czeka dalszy ciąg wyprawy.

Godziny emisji Alaska

03:36

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 5

Ostatnie dni na wyspie. Uczestnicy są coraz słabsi, do akcji musi wkroczyć ekipa medyczna. Aran i Jacqui stają przed ostatecznym sprawdzianem: muszą zdobyć pożywienie.

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 6

Opowieści z życia kierowców ogromnych ciężarówek, którzy prowadzą największe i najmniej zwrotne pojazdy po najtrudniejszych i najbardziej nieprzyjaznych drogach Australii.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Aukcja w ciemno, odc. 2

Brandon i Lori jadą na aukcję w Van Nuys, gdzie pod młotek trafia mnóstwo przedziwnych i mało praktycznych przedmiotów. Czy tam razem zakupione rzeczy przyniosą oczekiwany zysk?

Godziny emisji Aukcja w ciemno

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 7

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info