Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-19 Pokaż dziś

06:00

Nagi instynkt przetrwania: Ogród zła

Weterynarz i zawodowa żołnierka próbują przetrwać w nieprzyjaznym zakątku Cayo Venado w Meksyku. Czy tydzień lodowatych deszczy nie zmusi tych śmiałków do powrotu do domu?

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

07:00

Fani czterech kółek: Renault Alpine

We Francji Mike poluje na niezwykle rzadki model Renault Alpine 310. W końcu znajduje wspaniały samochód, ale Eddie podczas pracy i tak odkrywa kilka niemiłych niespodzianek.

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Statek wikingów

Todd musi sprzedać swoje złoto, aby sfinansować zakup sprzętu górniczego. Parker zmienia miejsce swojej wypłukiwarki. Tony do swojej pogłębiarki dociera drogą powietrzną.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Krew na ich rękach

Już od pokoleń mieszkańcy osady Tanana na Alasce muszą nie tylko stawiać czoła niskim temperaturom i grasującym wilkom, ale cały czas martwić się, by ich spiżarnie były pełne.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: W krainie głodu

Ekstremalna pogoda nie sprzyja mieszkańcom, którzy wyruszają w skutą mrozem dzicz, by upolować grubą zwierzynę. Właściciel ziemski decyduje się udostępnić swoje prywatne tereny.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Wojna bimbrowników

Tickle potajemnie jedzie do Kentucky, aby sprawdzić, czym zajmuje się Chico. Josh i Bill wspólnie wyruszają na festiwal muzyczny, aby upłynnić trochę swojego bimbru.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

10 dni, by przeżyć: Laos: Góry Annamskie

W Laosie Ed musi zmierzyć się z jednym z najtrudniejszych terenów w życiu. Okolica jest przepiękna, ale wszędzie można trafić na miny z czasów wojen indochińskich.

Godziny emisji 10 dni, by przeżyć

13:00

Klan z Alaski: Wszystko, co ważne

Nad wyspę Chichagof nadciąga sztorm - oznacza to duże niebezpieczeństwo dla Brownów. Matt, najstarszy z braci, wraca, aby zacząć wszystko od nowa.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Krew, pot i piwo

Otto i Eivin próbują wykorzystać dziką przyrodę jako źródło pożywienia. Tymczasem Atz senior zmaga się z trudnościami atmosferycznymi na końcu zatoki.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 4, odc. 4

Stalowy kupuje 15 samochodów. Czy to kaprys, czy kolejny świetny biznes właściciela Piotro-Stalu? Poznajcie ekipę Olmetu, największego gracza na Śląsku.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Jak pantera

Richard zapala się do planu Aarona: chcą zbudować pierwszy w historii samochód De Tomaso Pantera z 1972 r. z turbodoładowanym silnikiem Ford EcoBoost V6.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Najtrudniejsze chwile

Nadchodzi kolejny silny sztorm. Niedoświadczony szyper Jake Anderson prosi o pomoc Siga Hansena. Josh Harris przybywa na łowisko o kilka tygodni za późno.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Górnicy PL, odc. 5

Malwina to geolog górniczy pracujący nawet kilometr pod ziemią w ekstremalnie trudnych i niebezpiecznych warunkach. Jak radzi sobie kobieta w zawodzie kojarzonym z męskim światem.

Godziny emisji Górnicy PL

19:00

Gorączka złota: Podmokła mogiła

Parker stosuje nieczyste zagranie wobec członka swojego zespołu. Tony zastaje swoją przesiewarkę w bardzo złym stanie, a Todd ma dalszy problem z maszynami.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 7

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Superciężka pomoc drogowa, odc. 2

Kolejna zima na najbardziej ruchliwej autostradzie Kanady. Śnieżne burze, przewrócone ciężarówki — ekipy pomocy drogowej dla ciężkich pojazdów muszą utrzymać przejezdność drogi.

Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

22:00

Premiera Ekstremalna Alaska: Niebezpieczny lodowiec

Atz Lee i Charlotte starają się uratować krowę, zanim będzie za późno. Otto z synem wyruszają na krewetki — wyprawa staje się niebezpieczna, kiedy muszą pokonać zdradliwy lodowiec.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

23:00

Fani czterech kółek: Ford Ranchero

W ręce Mike'a i Anta trafia Falcon Ranchero z 1964 - jeden z pierwszych pickupów. Oldschoolowy wygląd tego wozu ucierpiał przez warstwę taniej, czarnej farby.

Godziny emisji Fani czterech kółek

00:00

Fani czterech kółek: BMW Z1

Mike szuka dwumiejscowego roadstera BMW Z1, który zachwycał kiedyś swoją budową. To szybkie i zwrotne auto może przynieść spore zyski, kiedy trafi w ręce Edda.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Pontiac Trans Am, część 2

Mechanicy z Gas Monkey muszą walczyć z czasem, aby w terminie ukończyć samochód K.I.T.T. Czy po odbiór maszyny pojawi się sam David Hasselhoff?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Auto Castro: Autobus rapera i mercedes futbolisty

Will Castro, specjalista od przeróbek samochodów na zamówienie, bierze na warsztat autobus znanego rapera Busta Rhymesa. Później przerabia mercedesa futbolisty Odella Beckhama jr.

Godziny emisji Auto Castro

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Gorączka rubinów

Topnieją lody na Grenlandii i odważni łowcy fortuny wyruszają na poszukiwania złota. Jakie inne metale i minerały kryją się w dziewiczych skałach tej niezbadanej wyspy?

Godziny emisji Grenlandia - wyspa skarbów

03:36

Wyprawa po skarb Inków: Strzał w dziesiątkę

Drużyna odnajduje wskazówkę, która prowadzi do przypominających labirynt jaskiń. Ich determinacja popłaca, gdy odkrywają bezcenne artefakty.

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 13

Zagorzali kierowcy ciężarówek zabiorą nas na wyprawę po niekończących się drogach Australii. Ładunki są większe, trasy trudniejsze, a akcja bardziej intensywna niż kiedykolwiek.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 9

Dan podejmie decyzję, której może pożałować, gdy ekipa wpadnie do Milton Keynes. Nat pozwoli, by serce wzięło górę nad rozumem. Na koniec, pewna aukcja przyniesie spory zysk.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

05:36

Zgubione - sprzedane, odc. 6

Lou postanawia zaryzykować i licytuje zegarek, który zdaniem innych handlarzy jest podróbką. John odkrywa skarb piratów. Kathleen walczy o skrzynię magika.

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info