Reklama

Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-20 Pokaż dziś

06:00

Nagi instynkt przetrwania: Król szczurów

Pracoholiczka i samotnik jednoczą siły i próbują przeżyć trzy tygodnie w Tajlandii. Walczą z małpami i szczurami o jedzenie. Czy opracują wspólną strategię przetrwania?

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

07:00

Fani czterech kółek: Porsche 914

W jednej z szop Mike znajduje Porsche 914. Pod warstwą brudu kryje się wspaniały model z lat 70. Po remoncie Mike i Eddie nie powinni mieć kłopotów ze znalezieniem kupca.

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Twarde warunki

Dave zgadza się pracować dla ekipy Hoffmanów pod nowymi warunkami. Tony o mały włos nie traci życia podczas transportu części pogłębiarki. Parker prowadzi walkę z Rickiem.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Wszyscy do dzieła

Już od pokoleń mieszkańcy osady Tanana na Alasce muszą nie tylko stawiać czoła niskim temperaturom i grasującym wilkom, ale cały czas martwić się, by ich spiżarnie były pełne.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: W obronie status quo

Do ukrytego w górze miasta można dotrzeć, ale eksploracja będzie wymagała pomocy lokalnych mieszkańców. Jest minus 40 stopni i ranczerzy są w niebezpieczeństwie.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

Reklama
11:00

Bimbrownicy: Woda ognista

Josh i Bill doświadczają przykrych skutków nielegalnego alkoholu. Jeff i Mark odkrywają, że ich konkurenci nadal prowadzą biznes. Tim postanawia prawnie zabezpieczyć swój interes.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

10 dni, by przeżyć: Boliwia: pustynia Atacama

Ed wędruje przez najwyżej położoną i najbardziej suchą pustynię na świecie na wyżynach Boliwii. Aby dojść do celu, musi pokonać niebezpieczne kaniony i potworny upał.

Godziny emisji 10 dni, by przeżyć

13:00

Klan z Alaski: Stary niedźwiedź już nie śpi

Rodzina Brownów chce za wszelką cenę ochronić swój nowy inwentarz przed poszukującymi na Chichagof Island jedzenia niedźwiedziami. Matt pokonuje przeszkody chcąc wrócić do domu.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Ogiery i cielaki

Atz i Atz Lee podejmują próbę oswojenia dzikich ogierów. Podczas wiosennego spędu bydła Otto i reszta muszą zapewnić bezpieczeństwo cielakom.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 4, odc. 5

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Jak po grudzie

W ostatniej chwili pojawia się problem z panterą z 1972 r. z silnikiem Ford EcoBoost V6. Aaron przygotowuje samochód na nową licytację prowadzoną przez dom aukcyjny Barret-Jackson.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Świeża krew, stare rany

Zaczyna się nowy sezon na kraby — kontyngent obejmuje ogromną ilość skorupiaków, więc wszyscy ruszają na morze. Każdy rybak, aby przeżyć, musi polegać na swoich kolegach.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 1

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

19:00

Gorączka złota: Nowa pogłębiarka

Warta 600 tys. $ maszyna Parkera zaczyna się psuć. Todd podejmuje coraz bardziej desperackie próby wydobycia złota.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 8

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

Godziny emisji Złomowisko PL

Reklama
21:00

Polscy Truckersi, odc. 3

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

Godziny emisji Polscy Truckersi

22:00

Supertransporty, odc. 8

Metcalfe melduje się do dwóch dużych przeprowadzek dla wojska. Trzeba będzie przewieźć 17 pojazdów opancerzonych z równiny Salisbury Plain do największej bazy brytyjskiej armii.

Godziny emisji Supertransporty

23:00

Złomowisko PL 4, odc. 9

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

Godziny emisji Złomowisko PL

00:00

Fani czterech kółek: Stary samochód

Mike i Edd odnawiają setny samochód. Do warsztatu wjeżdża Darracq Type L. Czy zdążą przed najtrudniejszą jazdą próbną - rajdem klasyków z Londynu do Brighton?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Dodge challenger, 1971, część 2

Aaron remontuje dodge'a challengera z 1971 roku i próbuje wyposażyć samochód w nowoczesne technologie z 2015 roku. Efekty tej odważnej modernizacji są zadziwiające.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Auto Castro: Limuzyna piosenkarza

Will Castro i jego Team Unique przebudowują Cadillaca Escalade z 2015 r. Samochód należy do znanego piosenkarza Jasona Derulo.

Godziny emisji Auto Castro

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Brzuch czerwonej bestii

Topnieją lody na Grenlandii i odważni łowcy fortuny wyruszają na poszukiwania złota. Jakie inne metale i minerały kryją się w dziewiczych skałach tej niezbadanej wyspy?

Godziny emisji Grenlandia - wyspa skarbów

03:36

Kosmiczna mapa skarbów: Widziane z kosmosu

Łowca skarbów Darrell Miklos zanurkuje w wodach Zatoki Meksykańskiej, by odnaleźć wraki statków, które w 1963 widział z kosmosu astronauta Gordon Cooper. Czy zrealizuje zadanie?

Godziny emisji Kosmiczna mapa skarbów

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 1

Najtwardsi australijscy kierowcy ciężarówek ruszają w drogę, aby pokazać nam, jak wygląda ich praca. Zobaczymy największe ładunki, najtrudniejsze drogi i największe odległości.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 10

Barry i Darren wyruszają do Reading w hrabstwie Berkshire. Działają na swoim terenie, więc liczą na sukces. Tymczasem Dan podejmuje nie lada ryzyko.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

Reklama
05:36

Zgubione - sprzedane, odc. 7

John i Kathleen biją się o maszynę do drukowania t-shirtów, która pewnie i tak jest zepsuta. Pudełko pełne znaczków pocztowych wprawia Robbiego w nostalgiczny nastrój.

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info