Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-02-25 Pokaż dziś

06:00

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Kanada

Jakub wyrusza nad subarktyczne rzeki Kanady, aby udowodnić, że w wodach pokrytych lodem można złowić szczupaka pospolitego.

  Godziny emisji Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera

07:00

Militaria na warsztat, odc. 6

Michael Manousakis i ekipa z warsztatu Morlock Motors potrafią przerobić każdy pojazd. To prawdziwi pasjonaci, którzy zrealizowali wiele znakomitych projektów na całym świecie.

  Godziny emisji Militaria na warsztat

08:00

Rzeka diamentów: Poważna awaria

Awaria pomp staje się przyczyną ostrej kłótni pomiędzy Warrenem i Garym. Uszkodzony sprzęt stanowi zagrożenie dla życia i zdrowia górników.

  Godziny emisji Rzeka diamentów

09:00

Operacja: lot 2, odc. 1

Airbus A380 linii Emirates na lotnisku w Warszawie. Jak wygląda obsługa takiego giganta? W odcinku zobaczymy też kłopoty z pasażerami oraz lifting samolotu.

  Godziny emisji Operacja

10:00

Złomowisko PL 3, odc. 9

Kulisy programu Zlomowisko PL. W programie ciekawostki związane z produkcją serii. Przypomnimy też najbardziej zabawne wydarzenia, opatrzone specjalnym komentarzem bohaterów.

  Godziny emisji Złomowisko PL

11:00

Premiera Ninja Warrior, odc. 1

Tomasz Zimoch i Krzysztof Jankowski „Jankes" ponownie skomentują ekstremalną rywalizację na morderczym torze przeszkód. Czy tym razem ktoś zdobędzie tytuł Ninja Warrior?

  Godziny emisji Ninja Warrior

12:00

Brytyjscy truckersi, odc. 4

Przed nami zawody, na które trzeba dostarczyć stado koni do gry w polo. Dodatkowo, jeden z kierowców wyrusza trudną drogą z ładunkiem truskawek z odległego gospodarstwa.

  Godziny emisji Brytyjscy truckersi

13:00

Premiera Bimbrownicy: Czworonożny pomocnik

Mark i Digger przygotowują się do testów nowego destylatora. Chico i Sondra mają czworonożnego pomocnika, a Josh jest w Karolinie Południowej i stara się nie rzucać w oczy.

  Godziny emisji Bimbrownicy

14:00

Gorączka złota: Awaria

Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike?

  Godziny emisji Gorączka złota

15:00

Górnicy PL, odc. 6

Witamy w piekle. Zjedź z nami kilometr pod ziemię, by poznać podziemne miasta i warunki pracy które trudno sobie wyobrazić ludziom, którzy nigdy nie byli w kopalni.

  Godziny emisji Górnicy PL

16:00

Złomowisko PL 3, odc. 3

Chęć zarobku na starej maszynie rolniczej kończy się pożarem wywołanym przez Krzykacza i Edka. Kasia odnajduje na placu sprawny wózek inwalidzki i chce go oddać do domu opieki.

  Godziny emisji Złomowisko PL

17:00

Fani czterech kółek: Dodge A100 van

Mick pracuje nad bardzo zniszczonym Dodgem A-100 sportsmanem z 1965 r. Czy detale inspirowane światem surfingu wystarczą, aby zachwycić potencjalnego kupca?

  Godziny emisji Fani czterech kółek

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 3

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

  Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Polscy Truckersi 2, odc. 7

Zmienne warunki w górach i ciągle zmieniające się terminy dostaw, powodują, że z relaksująca podróż Kucharz i Miśka staje się walka o czas. Sytuacja staje się nerwowa...

  Godziny emisji Polscy Truckersi 2

20:00

Premiera Ocalić życie na Evereście: Po omacku

Sezon monsunowy. Ryan walczy z żywiołami wracając do Lukla z chorym himalaistą. Transportując rannego, Andy musi poradzić sobie ze śmiertelnie niebezpiecznym spadkiem widoczności.

  Godziny emisji Ocalić życie na Evereście

21:00

Ekstremalna Alaska: Niebezpieczny lodowiec

Atz Lee i Charlotte starają się uratować krowę, zanim będzie za późno. Otto z synem wyruszają na krewetki — wyprawa staje się niebezpieczna, kiedy muszą pokonać zdradliwy lodowiec.

  Godziny emisji Ekstremalna Alaska

22:00

Gorączka złota: Awaria

Poszukiwacze złota z Jukonu powracają: znowu stawiają wszystko na jedną kartę, mając nadzieję na zdobycie bogactwa. Kto znajdzie złoto i zostanie prawdziwym królem Klondike?

  Godziny emisji Gorączka złota

23:00

Górnicy PL, odc. 6

Witamy w piekle. Zjedź z nami kilometr pod ziemię, by poznać podziemne miasta i warunki pracy które trudno sobie wyobrazić ludziom, którzy nigdy nie byli w kopalni.

  Godziny emisji Górnicy PL

00:00

Kamil Stoch. Moja historia, odc. 3

Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, dwukrotny złoty medalista olimpijski z 2014 r. Jak rozwijała się jego kariera? Jak trenował, aby zostać mistrzem?

  Godziny emisji Kamil Stoch. Moja historia

00:30

Kamil Stoch. Moja historia, odc. 4

Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, dwukrotny złoty medalista olimpijski z 2014 r. Jak rozwijała się jego kariera? Jak trenował, aby zostać mistrzem?

  Godziny emisji Kamil Stoch. Moja historia

01:00

Stacja Alaska: Martwa strefa

Towarzyszymy ekipie inżynierów, mechaników i maszynistów, którzy robią wszystko, aby w czasie ostrej zimy zachować przejezdność liczącego 800-kilometrów odcinka kolei na Alasce.

  Godziny emisji Stacja Alaska

02:00

Domy na aukcji: Niespodzianka w piwnicy

Jest już nowa lista na aukcję w Phoenix. Scott Menaged poluje na swoją setną nieruchomość na wynajem. Ale pierwszego dnia waha się, czy licytować.

  Godziny emisji Domy na aukcji

02:24

Domy na aukcji: Lou dobija targu

Doug i Scott walczą do momentu, gdy nieoczekiwane zakłócenia zmieniają zasady gry. Tymczasem Lou nie rezygnuje. Ale czy da sobie radę?

  Godziny emisji Domy na aukcji

02:48

Militarny ranking: Wielcy dowódcy

George Patton, Gieorgij Żukow i Dwight Eisenhower to jedni z największych dowódców wojskowych XX w. doskonale rozumiejący wojnę zarówno na poziomie strategicznym jak i taktycznym.

  Godziny emisji Militarny ranking

03:36

Życie na tafli lodu: W zimowej scenerii

Na skutej lodem Północy zima nie jest porą odpoczynku. Kyle i Peyton w tradycyjny sposób marynują mięso. Molly buduje pompę wodną, aby już więcej nie przebijać się przez gruby lód.

  Godziny emisji Życie na tafli lodu

04:24

10 dni, by przeżyć: Bułgaria: Rodopy

Ed jest sam w Rodopach. Musi poradzić sobie w niezwykle trudnych warunkach, w wysokich górach, unikając zagrożenia ze strony niedźwiedzi i, co najważniejsze dotrzeć do cywilizacji.

  Godziny emisji 10 dni, by przeżyć

05:12

Od destrukcji do produkcji: Protezy rąk

Wizjonerzy recyklingu i chemicy-czarodzieje wspólnie przetwarzają stare lodówki i dają nowe możliwości ludziom w potrzebie.

  Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

05:36

Od destrukcji do produkcji: Krzesła, doniczki i obrotnice

Z plastikowych butelek można produkować krzesła, a ze starych opon - doniczki. Stalowy most otrzymuje drugie życie jako obrotnica.

  Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info