Logo Discovery Historia Program TV Discovery Historia - ramówka, emisje

2017-10-23 Pokaź dziś

06:00

Militarny ranking: Przywódcy Godziny emisji

Dzięki dostępowi do historycznych archiwów i rozmowom z wybitnymi historykami poznamy sylwetki największych przywódców wojennych w historii.

06:50

Samochody - klasyka gatunku: Jak feniks z popiołów Godziny emisji

Wayne Carini wprowadzi nas w świat największych kolekcjonerów luksusowych samochodów. Odkrywa perełki motoryzacji, które od wielu lat stoją zapomniane w garażach.

07:15

Łowcy staroci, odc. 8 Godziny emisji

Łowca staroci Drew Pritchard przeszukuje jedno z największych miejsc w swojej karierze - ogromną fabrykę włókienniczą z czasów wiktoriańskich w Bradford.

08:05

Militaria na warsztat, odc. 6 Godziny emisji

Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym samochodem. Ten pasjonat z Westerwald może pochwalić się długą listą projektów na całym świecie.

09:00

Wojenne miesiące, odc. 11 Godziny emisji

W czerwcu 1941 roku armia brytyjska, podczas operacji Battleaxe, podjęła ostateczną próbę odparcia niemieckiego natarcia na Tobruk - ostatnią brytyjską bazę w Libii.

09:30

Wojenne miesiące, odc. 12 Godziny emisji

W lipcu 1941 roku wojska niemieckie zajmowały tereny zachodniego Związku Radzieckiego. Czy Stalin rozważał decyzję o kapitulacji, podobnie jak uczyniła to Francja rok wcześniej?

10:00

Jak zmieniliśmy świat: Wieżowce Godziny emisji

Historia wielkich wynalazków i naukowych przełomów, które nadały kształt współczesnemu światu. W programie wywiady z ekspertami i celebrytami oraz nowatorski materiał filmowy.

11:00

Poszukiwacze wojennych skarbów, odc. 1 Godziny emisji

Tereny frontu wschodniego II wojny światowej wciąż kryją szczątki milionów żołnierzy i ich broni. Czterech mężczyzn wyrusza z misją odnalezienia zapomnianych pól walki.

12:00

Poszukiwacze wojennych skarbów, odc. 2 Godziny emisji

Tereny frontu wschodniego II wojny światowej wciąż kryją szczątki milionów żołnierzy i ich broni. Czterech mężczyzn wyrusza z misją odnalezienia zapomnianych pól walki.

13:00

Poszukiwacze wojennych skarbów, odc. 4 Godziny emisji

Tereny frontu wschodniego II wojny światowej wciąż kryją szczątki milionów żołnierzy i ich broni. Czterech mężczyzn wyrusza z misją odnalezienia zapomnianych pól walki.

14:00

Na tropie złotego pociągu Godziny emisji

Czy złoty pociąg istnieje? Fakty, legendy i śledztwo w sprawie odkrycia nazistowskiego pociągu ze złotem, który pod koniec II wojny światowej zaginął na Dolnym Śląsku.

15:00

Niesamowite maszyny: Siły zbrojne: Siły powietrzne Godziny emisji

Program przedstawi zaawansowaną technologię amerykańskich sił powietrznych, w tym bombowca B-2, samolot rozpoznawczy Harrier Jump Jet, oraz śmigłowca Apache i Comanche.

16:00

Militaria na warsztat, odc. 2 Godziny emisji

Chcesz mieć własną łódź podwodną? A może helikopter albo wojskowego SUV-a? Michael Manousakis i jego ekipa z firmy Morlock Motors mogą spełnić twoje marzenia.

17:00

Łowcy staroci, odc. 1 Godziny emisji

Drew Pritchard, mistrz w ratowaniu staroci, wyrusza do szkockiego zamku i siada za kierownicą historycznego samochodu wartego milion funtów.

18:00

Wyprawa po skarb Inków: Przejścia nie ma Godziny emisji

Niebezpieczne starcie naprowadza ekspedycję na trop nowej wskazówki. Brak komunikacji radiowej sprawia, że na wyspę nie dociera wiadomość o nadchodzącej burzy.

19:00

Hitler - nieznane fakty: Upadek Godziny emisji

Hitler staje w obliczu nadchodzącej klęski. Cudem udaje mu się przeżyć próbę zamachu. Jego pragnienie zemsty sprawia, że rozpoczynają się rządy terroru.

20:00

Kod Biblii: Gwoździe z krzyża Godziny emisji

Historia trwającego 5 lat śledztwa w sprawie pochodzenia i przeznaczenia dwóch, pochodzących z czasów rzymskich gwoździ, odkrytych w grobowcu arcykapłana żydowskiego Kajfasza.

21:00

Niewyjaśnione historie: Zamachowcy samobójcy Godziny emisji

Zamach na kwaterę marynarki USA w Libanie w 1983 r. otworzył nowy rozdział w historii działań wojennych. Analiza aktów terroru: od bombardowań w Bejrucie po tragedię z 11 września.

22:00

Premiera Kosmiczna mapa skarbów: Niebezpieczne wody Godziny emisji

Łowca skarbów, Darrell Miklos, próbuje rozszyfrować mapę skarbów stworzoną przez jego idola z dzieciństwa - byłego astronautę Gordona „Gordo" Coopera. Czy Darrell odkryje fortunę?

23:00

Brzegiem Nilu, odc. 4 Godziny emisji

Ostatnie 1500 km jakie ma do pokonania Lev prowadzi przez Egipt, w tym tereny będące bastionem Bractwa Muzłumańskiego. Podróżnik korzysta z gościnności rolników i mieszkańców wsi.

00:00

Okrutni ludzie: Śmiertelne żądze Godziny emisji

Dr Stone poddaje testowi swoją „skalę zła". Bada, jak w umysłach najbardziej wynaturzonych zabójców rodzi się żądza zabijania. Co ich popycha do realizacji straszliwych fantazji?

01:00

Mistrzowie oręża: Powtarzalna kusza Godziny emisji

Kusza Powtarzalna zmieniła Daleki Wschód. Mike i Chad przypominają pierwsze masowe użycie tej śmiercionośnej broni - pekińskie powstanie bokserów w 1899 roku.

02:00

Tajemnicze samochody, odc. 9 Godziny emisji

W latach 50. Ameryka wyrwała się z okowów wojennych ograniczeń gospodarczych. Nauka ukierunkowała się w stronę konsumpcjonizmu, co poskutkowało tworzeniem samochodów koncepcyjnych.

02:24

U źródeł wynalazków, odc. 18 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów. W programie historia malarstwa, fotografii i sztuki filmowej.

02:48

Łowcy staroci, odc. 10 Godziny emisji

W hrabstwie Kent łowca staroci Drew Pritchard odwiedza historyczną plantację chmielu. W plątaninie pajęczyn natrafia na ciekawe znaleziska.

03:36

Samochody - klasyka gatunku: Nawet kosiarka ma więcej koni mechanicznych! Godziny emisji

Wayne Carini oprowadzi widzów po świecie największych kolekcjonerów starych aut. Zaprezentuje perełki motoryzacji, które przez wiele lat stały zapomniane w garażach.

04:00

U źródeł wynalazków, odc. 16 Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe początki setek najbardziej przełomowych wynalazków i pomysłów w dziejach ludzkości. Jakie przełomowe odkrycia poznamy w tym odcinku?

04:24

Strefa śmierci: Wietnam: Wzgórze 875 Godziny emisji

Od kilku dni żołnierze USA atakują siły Vietcongu wokół "Wzgórza 875". Są kilkadziesiąt metrów od linii wroga. Jeśli wygrają, będzie to ostatnie zwycięstwo w wojnie w Wietnamie.

05:12

Jak powstało dzisiaj: Złoto na pierwszych stronach gazet Godziny emisji

Złoto w Kalifornii przyciągało tłumy poszukiwaczy fortuny. Wśród nich był biedny jak mysz kościelna George Hearst. Po latach trudów i mozolnej pracy jego syn przejął gazetę.

05:36

Poszukiwacze skarbów: Prehistoryczny potwór Godziny emisji

Ric Savage jest ze swoją ekipą w Mechanicsville w Wirginii. Prowadzi poszukiwania wielkiego kła prehistorycznego rekina megalodona. Jak zakończy się ta niezwykła misja?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Historia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Historia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Historia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Historia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Historia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info