Logo FilmBox Premium HD Program TV FilmBox Premium HD - ramówka, emisje

2017-08-25 Pokaź dziś

04:45

Ćwir! Godziny emisji

dramat, fantasy ( Holandia 2010 ) Czas: 76min.

Niezwykła opowieść o małej dziewczynce, Birdie, która zamiast ramion, posiada skrzydła. Gdzieś pośrodku lasu, dziewczyna została znaleziona przez Warre i Tine, którzy postanowili ją wychować. Po pewnym czasie, Birdie postanawia jednak odlecieć na południe i tu zaczyna się jej ekscytująca podróż.

Reżyseria: Ellen Smit

Obsada: Ties Dekker , Diederik Ebbinge , Kenadie Jourdin

06:05

Wojenne kwiaty Godziny emisji

dramat ( USA 2012 ) Czas: 98min.

Film opowiada historię młodej kobiety, której mąż został powołany, by walczyć z Południem w wojnie secesyjnej. Teraz kobieta musi sama martwić się o zapewnienie warunków do życia ich małej córeczce. Pewnego dnia musi ona również zdecydować o losie żołnierza Jankesów, który jest na skraju życia. Kobieta postanawia ukryć mężczyznę i zaopiekować się nim, aż dojdzie do zdrowia. Po pewnym czasie, Sarabeth dowiaduje się, że jej mąż nie żyje, a na domiar złego jej dom zostaje całkowicie spalony.

Reżyseria: Serge Rodnunsky

Obsada: Jason Gedrick , Brian Balzerini , Tom Berenger

07:45

Wojenne siostry Godziny emisji

dramat wojenny ( Australia 2010 ) Czas: 95min.

Opowieść zainspirowana prawdziwymi zdarzeniami z czasów II wojny światowej. Historia dwóch niezwykłych Australijek. Pielęgniarka Lorna Whyte i katolicka siostra zakonna Berenice Twohill dostają się do japońskiej niewoli w Papui Nowej Gwinei. Cudem uniknęły śmierci, a sprawił to biskup, który przekonał Japończyków, że był wysłannikiem Hitlera. Wkrótce jednak przychodzi groxba śmierci, głód i tortury. Obie kobiety walczą jednak o swoją wiarę i przyjaźń.

Reżyseria: Brendan Maher

Obsada: Claire van der Boom , Sarah Snook , Khan Chittenden

09:25

Gdy miłość zapłonie Godziny emisji

komedia, romans ( Francja 2010 ) Czas: 90min.

Po śmierci żony, Gerard samotnie musi wychowywać swojego 13-letniego syna, Victor’a. Sprawy układają się nie najgorzej dla młodego wdowca, który nie potrafi zaangażować się już w żaden poważny związek. W tym samym czasie, Sophie, która niedawno się rozwiodła ma 13-letnią córkę, Louise. Sophie jest urzędniczką, która od pewnego czasu żyje bez żadnych romansów. Pewnego dnia, ci samotni rodzice się poznają. Z początku zachowują się, jak zakochane nastolatki, które chcą ukryć swoje uczucia przed...

Reżyseria: Claire de la Rochefoucauld

Obsada: Emmanuelle Devos , Jean-Pierre Lorit , Eloïse Parramore

11:00

Autor widmo Godziny emisji

thriller ( Niemcy, Wielka Brytania, Francja 2010 ) Czas: 123min.

Mroczny thriller Romana Polańskiego. Pewien pisarz (Ewan McGregor) dostaje zlecenie ukończenia autobiografii Adama Langa, byłego brytyjskiego premiera (Pierce Brosnan). Oczywiście nazwisko autora-widmo nie pojawi się na okładce, ale to bardzo intratna propozycja, pisarz przyjeżdża więc do rezydencji Langa. Tu dowiaduje się, że jego poprzednik utonął w tajemniczych okolicznościach. Kluczem do tajemnicy przeszłości Langa wydaje się jego amerykańska żona (Olivia Williams)... i wiadomość...

Reżyseria: Roman Polanski

Obsada: Ewan McGregor , Pierce Brosnan , Olivia Williams

13:05

Sportowa niania Godziny emisji

komedia ( USA 2011 ) Czas: 91min.

Kiedy Helen Hazelton zatrudnia Oddmund’a, norweskiego piłkarza, aby pracował jako niania dla jej dwóch synów, w jej domu w końcu zagościł śmiech. Mężczyzna nie tylko z niewyobrażalnym zaangażowaniem poświęca się pracy z dziećmi, ale także dzieli się swoją miłością do sportu z mieszkańcami małego miasteczka Kansas.

Reżyseria: J.T. O'Neal

Obsada: Traci Lords , Håvard Lilleheie , Spencer Daniels

14:40

Wipers Times, The Godziny emisji

Wojenny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 92min.

Film produkcji BBC Two, oparty na prawdziwych wydarzeniach. Belgia, rok 1916. Kapitan brytyjskiej armii Fred Roberts odnajduje w ruinach miasta Ieper (ang. Ypres) maszynę drukarską i z pomocą byłego drukarza sierżanta Harrisa oraz swego przyjaciela Jacka Pearsona zaczyna wydawać satyryczny magazyn pt. „The Wipers Times”. Naznaczone wisielczym humorem artykuły zyskują ogromną popularność wśród zmęczonych wojną żołnierzy i stają się sposobem na podtrzymanie hartu ducha w obliczu śmierci,...

Reżyseria: Andy De Emmony

Obsada: Ben Chaplin , Patrick FitzSymons , Julian Rhind-Tutt

16:15

Weekend z królem Godziny emisji

Dramat ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 94min.

Scenariusz filmu powstał na podstawie pamiętników Margaret „Daisy” Suckley. Nowy Jork 1939 r. Daisy (Laura Linney), spokrewniona z Franklinem D. Rooseveltem (Bill Murray), zostaje zaproszona do jego posiadłości w Hyde Parku. Schorowany polityk zaczyna interesować się młodą kobietą i zachęca ją do regularnych odwiedzin, które wkrótce zamieniają się w romans. Daisy staje się powiernicą prezydenta, który obiecuje jej wspólne życie. Tymczasem król Wielkiej Brytanii Jerzy VI (Samuel West) przybywa...

Reżyseria: Roger Michell

Obsada: Bill Murray ,  Olivia Williams  ,  Laura Linney

17:50

Wojenne siostry Godziny emisji

dramat wojenny ( Australia 2010 ) Czas: 95min.

Opowieść zainspirowana prawdziwymi zdarzeniami z czasów II wojny światowej. Historia dwóch niezwykłych Australijek. Pielęgniarka Lorna Whyte i katolicka siostra zakonna Berenice Twohill dostają się do japońskiej niewoli w Papui Nowej Gwinei. Cudem uniknęły śmierci, a sprawił to biskup, który przekonał Japończyków, że był wysłannikiem Hitlera. Wkrótce jednak przychodzi groxba śmierci, głód i tortury. Obie kobiety walczą jednak o swoją wiarę i przyjaźń.

Reżyseria: Brendan Maher

Obsada: Claire van der Boom , Sarah Snook , Khan Chittenden

19:30

Zeszłej nocy Godziny emisji

romans, obyczajowy ( USA, Francja 2009 ) Czas: 88min.

Joanna i Michael Reed (Keira Knightley i Sam Worthington) są dobrze sytuowanym małżeństwem z kilkuletnim stażem. Pewnego dnia Joanna zauważa zainteresowanie męża atrakcyjną koleżanką z pracy, Laurą (Eva Mendes). Choć Michael zaprzecza zarzutom o zdradę, żoną targają sprzeczne uczucia. Gdy mąż wyjeżdża w podróż służbową w towarzystwie Laury, Joanna spotyka swoją dawną miłość, przystojnego pisarza Alexa (Guillaume Canet). Jak wiele sekretów skrywają przed sobą młodzi małżonkowie? Czy dotrzymają...

Reżyseria: Massy Tadjedin

Obsada: Keira Knightley , Eva Mendes , Sam Worthington , Griffin Dunne , Daniel Eric Gold

21:00

Kociak - odc. 7 Godziny emisji

Kryminał, Dramat, Dreszczowiec, Thriller ( USA 2015 ) Czas: 50min.

Znajomi przyjaciela Lindy – Jake’a Bolina (Ryan Cooper) – wynajmują mieszkanie przez portal Iluxa Electronic. Już następnego ranka kolega Jake’a budzi się z ranami na plecach, a jego przyjaciółka wygląda jakby była martwa. Jake liczy na pomoc oraz umiejętności Lindy w wyjaśnieniu historii przerażonych randkowiczów. Początkowo sprawa nie wydaje się powiązana z mordercą z Flirtualu. Jednak gdy ofiarą staje się Lindy, okazuje się, że opętany szaleniec nie daje o sobie zapomnieć.

Reżyseria: David Platt

Obsada: Victoria Justice , Casey Deidrick , Harvey Guillen

21:55

Kociak - odc. 8 Godziny emisji

Kryminał, Dramat, Dreszczowiec, Thriller ( USA 2015 ) Czas: 50min.

Portal Babylon jest miejscem nielegalnych transakcji. W ramach współpracy z policją do spraw cyberprzestępczości, Lindy dostaje zlecenie sprawdzenia portalu. Pomaga jej George, który przypadkiem odkrywa zdjęcie Sary. Lindy bez wahania podejmuje nielegalne działanie, które może przysporzyć jej kłopotów. Lecz dzięki włamaniu do bazy danych policji, poznaje szczegóły swojego aresztowania, a także odkrywa rolę Bena w tej sprawie. Dowiaduje się, kto ma informacje na temat zaginięcia siostry.

Reżyseria: David Platt

Obsada: Victoria Justice , Casey Deidrick , Harvey Guillen

22:50

Dziennik zakrapiany rumem Godziny emisji

komedia, dramat ( USA 2011 ) Czas: 115min.

Paul Kemp to dziennikarz, który nie stroni od alkoholu. Mężczyzna podejmuje pracę w gazecie, gdzie dostaje posadę przy tekstach turystycznych i horoskopach. Wkrótce Paul poznaje pięknąChenault, która okazuje się być córką biznesmena i narzeczoną przedsiębiorcy, który pragnie uczynić z Portoryko swój własny raj. Paul zostaje uwikłany w okrutną intrygę.

Reżyseria: Bruce Robinson

Obsada: Johnny Depp , Giovanni Ribisi , Aaron Eckhart

00:45

Sweeny Todd, mistrz brzytwy Godziny emisji

kryminał, thriller ( Wielka Brytania 2006 ) Czas: 92min.

Żyjąc w cieniu więzienia Newgate, Sweeney Todd prowadzi proste i ciche życie fryzjera. Tak się przynajmniej wydaje, bo wkrótce zaczynają ginąć ludzie. Pobliska piekarnia, prowadzona przez ukochaną Sweeneya ma do zaoferowania głodnym Londyńczykom coraz więcej mięsnych zapiekanek. Adaptacja angielskiej wiktoriańskiej opowieści grozy.

Reżyseria: David Moore

Obsada: Ray Winstone , Essie Davis , David Warner

02:20

Jake do Kwadratu Godziny emisji

Komedia, Dramat ( USA 2013 ) Czas: 97min.

Od lat związany z przemysłem filmowym Jake Klein wpada na pomysł, by wyreżyserować własne życie. Zatrudnia aktora, który ma zagrać jego samego, i organizuje wielkie przyjęcie. Wśród gości jest wielu jego znajomych, dawne miłości i współpracownicy. W pewnym momencie sprawy wymykają się spod kontroli i bliscy gospodarza okazują się inni niż się spodziewał. Na przyjęciu pojawia się zmarły ojciec Jake’a, jego matka mająca kilkadziesiąt lat mniej niż w rzeczywistości, a także sam Jake wieku 40,...

Reżyseria: Howard Goldberg

Obsada: Elias Koteas , Jennifer Jason Leigh , Virginia Madsen

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Premium HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV FilmBox Premium HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału FilmBox Premium HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Premium HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Premium HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info