Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2017-11-29 Pokaż dziś

06:00

Medium z Long Island: Sceptyczny Joe

Theresa i Larry idą na kolację ze swoim sceptycznym przyjacielem Joe. Czy Theresie uda się go nawrócić? Zdesperowani rodzice próbują nawiązać kontakt ze swoim zmarłym synem.

Godziny emisji Medium z Long Island

06:30

Mroczne sekrety małżeńskie: Idealna nieznajoma

Ryan wspina się po szczeblach kariery. W jego idealnym życiu brakuje tylko idealnej partnerki. Ale czy piękna Jodi naprawdę jest kobietą bez wad?

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

07:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Ślepa ambicja

Mieszkańcy Tuscon doznali szoku, gdy powszechnie lubiany okulista dziecięcy został zasztyletowany w drodze do swojego samochodu. Kto chciałby jego śmierci?

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

08:00

Zaginieni: Długa droga do domu

Michelle znika. Wkrótce policja odnajduje jej porzucony samochód. Czy została porwana, czy może ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości?

Godziny emisji Zaginieni

09:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Seks, śmierć i kaseta wideo

Rodzina zgłasza zaginięcie studentki Michelle Le. Cała społeczność szuka dziewczyny, bliscy wierzą w szczęśliwe zakończenie, ale policjanci mają złe wieści.

Godziny emisji Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką

10:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Alibi albo wspólnicy

Tom znika podczas pracy w fabryce papieru Green Bay i nikt z pracowników nie chce rozmawiać z detektywami. Czy to zmowa milczenia, czy może tragiczna pomyłka sądowa?

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

11:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Ostateczny rozrachunek

Horatio w Brazylii walczy z bandytami, którzy chcą go zabić w odwecie za śmierć mordercy jego żony dwa lata wcześniej. W Miami policjanci szukają Calleigh i jej porywacza.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Miami

12:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Polowanie

Dwaj pedofile zostają zamordowani tego samego dnia. Śledztwo wykazuje, że w niebezpieczeństwie może być także dziewczyna biorąca udział w internetowych czatach.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Miami

13:00

W sieci kłamstw: Na południe

Adoptowana nastolatka zawsze czuła się niedoceniona w rodzinie. Szuka akceptacji w sieci, gdzie poznaje Shawna. Wkrótce cała rodzina doświadczy tragicznej serii wypadków.

Godziny emisji W sieci kłamstw

14:00

Medium z Long Island: Po spotkaniu, część 3

Spotkania z byłymi klientami medium Theresy Caputo. Jak pomoc Theresy zmieniła życie tych ludzi, borykających się z różnymi problemami?

Godziny emisji Medium z Long Island

15:00

Morderstwo na bagnach: Dowody z bagien

Młoda matka zostaje ugodzona cztery razy nożem i pozostawiona na pewną śmierć w rzece French Broad River. Jednak żyje na tyle długo, by pozostawić śledczym cenne wskazówki.

Godziny emisji Morderstwo na bagnach

16:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Klapki na oczach

Ginie kierowca samochodu, który wpadł do dziury w ziemi. Na miejscu policjanci znajdują wykopany tunel prowadzący do obrabowanego banku i zwłoki kobiety.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Miami

17:00

Doktor G - lekarz sądowy: Śmiertelna dawka

Dr G bada dwa podejrzane zgony: młodej kobiety, która zażyła lek antyhistaminowy, oraz matki, która cierpiała na przewlekłe bóle. Czy kobieta popełniła samobójstwo?

Godziny emisji Doktor G - lekarz sądowy

18:00

Medium z Long Island: Duch na wolności

Duch sześcioletniego chłopca przychodzi do Theresy i nie chce jej zostawić. Jego obecność przeszkadza kobiecie w pracy oraz wycieńcza ją emocjonalnie. Czy Theresa pomoże chłopcu?

Godziny emisji Medium z Long Island

18:30

Medium z Long Island: Mąż na emeryturze

Theresa pomaga dwóm mężczyznom nawiązać kontakt ze zmarłym przyjacielem. Mąż Theresy, który przeszedł na emeryturę, ma dość wychodzenia z domu, aby żona mogła przyjmować klientów.

Godziny emisji Medium z Long Island

19:00

Mroczne strony pożądania: Stalker okultysta

Krystal bierze udział w telewizyjnym show o czarownicach i wpada w oko gospodarzowi programu. Jego zainteresowanie przeradza się w niebezpieczną obsesję.

Godziny emisji Mroczne strony pożądania

20:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Między młotem a kowadłem

Alexx jest w szoku: jej syn jest podejrzanym w sprawie o morderstwo skazanego dilera narkotyków. Lekarka staje przed trudnym wyborem: czy będzie musiała zrezygnować z kariery?

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Miami

21:00

Premiera Zbrodnie i kary: Pocałunek pająka

Milioner przenosi się na emeryturę na Florydę. Związek się rozpada, a jego dni są już policzone. Znany i szanowany przedstawiciel prawa wpada w sidła kłamstw.

Godziny emisji Zbrodnie i kary

22:00

Bill Cosby: kulisy skandalu

Kulisy sekretnego życia amerykańskiego komika. W programie wywiady, które odsłonią szokujące szczegóły z rodzinnego życia gwiazdy i oskarżenia, które całkowicie pogrążyły aktora.

Godziny emisji Bill Cosby

23:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Śmierć na weselu

Bogata prawniczka zostaje zamordowana podczas ślubu syna. Detektywi podejrzewają, że sprawcą zbrodni może być jeden z weselnych gości.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Czas twojej śmierci

Dowody w sprawie morderstwa hazardzisty i kobieciarza, który zginął przed kasynem po nocnych hulankach, utwierdzają detektywów w przeświadczeniu, że pozory mogą mylić.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

01:00

Doświadczyć niezwykłego, odc. 7

Naoczni świadkowie zjawisk paranormalnych i trudnych do wytłumaczenia wypadków dzielą się swoimi przeżyciami. W programie fabularyzowane rekonstrukcje nadprzyrodzonych zdarzeń.

Godziny emisji Doświadczyć niezwykłego

02:00

Mój sąsiad morderca: Zabójca z ogłoszenia

Motocyklista z Ohio, Richard Beasley to rodzinny i religijny człowiek, który lubi pomagać innym. Kiedy znika, policja namierza w sieci potwora zabijającego miejscowych mężczyzn.

Godziny emisji Mój sąsiad morderca

02:48

Zbrodnie, które wstrząsnęły światem: Fred i Rosemary West

W latach 1978-1994 małżonkowie Fred i Rosemary West zwabiali do swojego domu bezbronne młode kobiety, które następnie pozbawiali życia. W programie kulisy tych brutalnych zbrodni.

Godziny emisji Zbrodnie, które wstrząsnęły światem

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: Wołanie o pomoc

W jednym z niebezpiecznych rejonów Orlando policja znajduje nagie zwłoki mężczyzny leżące w kałuży krwi. Doktor G. próbuje ustalić przebieg tragicznych wydarzeń.

Godziny emisji Doktor G - lekarz sądowy

04:24

Plan zbrodni: Gra o wszystko

Brett i Tammy wiodą sielski żywot w Karolinie Północnej - do czasu, gdy mężczyzna wpada w nałóg hazardu, a w związku dochodzi do zdrady.

Godziny emisji Plan zbrodni

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Uzależniony od miłości

John ożenił się z Tiną, mimo że kiedyś była narkomanką. Po latach kobietę dopadły demony z przeszłości. Przykry rozwód i walka o dzieci doprowadziły do wynajęcia płatnego zabójcy.

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Ta druga

Debbie jest grubo po trzydziestce i marzy o macierzyństwie. Tymczasem jej mąż Hal coraz rzadziej bywa w domu. Kobieta podejrzewa, że ją zdradza. Wynajmuje Wolfe'a, by to sprawdzić.

Godziny emisji Detektyw do zadań specjalnych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info