Logo Nowa TV Program TV Nowa TV - ramówka, emisje

2017-11-14 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Dział Śledczy: Agent CBŚ, sez. 2, odc. 7

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 52min.

Kazimierz Sender pada ofiarą oszustwa na wnuczka. Prosi Basię o pomoc w imieniu innych mieszkańców. Alicja odrzuca jednak pomysł napisania artykułu poświęconego tej tematyce. Dziewczyna, za radą Marka, postanawia wydrukować ulotki skierowane do starszych ludzi. W pewnej chwili spostrzega kobietę, która wyrzuca do kosza rozwieszone na osiedlu ostrzeżenia. Wtedy dowiaduje się o rzekomej akcji CBŚ, która budzi jej podejrzenia. Dziennikarze postanawiają zamontować kamery w mieszkaniu pani Janiny....

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

07:00

24 godziny online.pl, odc. 370

program informacyjny ( Polska 2017 )

Reporterzy z całej Polski prezentują aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Każdego dnia widzowie otrzymają zestaw informacji, które mają lub mogą mieć wpływ na ich życie. Najważniejszy punkt odniesienia w serwisie stanowi człowiek. Reporterzy skupiają się głównie na tematach, których brakuje obecnie w serwisach informacyjnych. Program przygotowują znani dziennikarze, m.in. Beata Tadla i Jarosław Kulczycki.

Godziny emisji 24 godziny online.pl

07:30

Jak to jest robione, sez. 1, odc. 6

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2008 )

Ekipa programu odwiedza Liuyang - miasto, gdzie znajdują się największe fabryki fajerwerków na świecie. To tutaj stale udoskonala się liczącą tysiące lat sztukę pirotechniki. Robert Llewellyn dowiaduje się, że aby zminimalizować ryzyko wybuchu, sztucznie ognie wyrabiane są ręcznie. Ze względów bezpieczeństwa pracownicy fabryki fajerwerków nie mogą nosić żadnych ubrań, nawet bielizny, wykonanych z tworzyw sztucznych. Następnie Robert udaje się do największego w Wielkiej Brytanii kamieniołomu...

Godziny emisji Jak to jest robione

08:00

Kryptonim szef, sez. 2, odc. 5

serial dokumentalny ( USA 2010 )

Uczestnikiem odcinka jest Steve Phelps, szef działu marketingu dużej firmy sportowej NASCAR, organizującej wyścigi samochodowe. Mężczyzna otrzymuje ważne zadanie. Ma przeprowadzić skomplikowane badania rynku. W tym celu zatrudnia się jako szeregowy pracownik jednej z filii przedsiębiorstwa, w którym pełnił dotychczas funkcję zarządzającą. Próbuje dotrzymać tempa nowym kolegom podczas przygotowania ważnych imprez sportowych, w tym wyścigu na torze Daytona International Speedway.

Godziny emisji Kryptonim szef

09:00

Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Elita, z gościnnym udziałem Czołówka Piekła i Kabaretu Inaczej, odc. 9

program rozrywkowy ( Polska 2016 ) Czas: 60min.

Każdy zna kultowe piosenki napisane i wykonywane przez wrocławski Kabaret Elita. Wśród nich można znaleźć takie przeboje jak "Do serca przytul psa", "Nie odlecimy do ciepłych krajów", "Czego się boisz głupia" czy "Warto było czekać". Podczas wyjątkowego występu przygotowanego specjalnie dla stacji Nowa TV Elicie gościnnie towarzyszą panowie z kabaretu Inaczej oraz wielokrotnie nagradzany Kabaret Czołówka Piekła.

Godziny emisji Nowa Rewia Kabaretowa

10:00

Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2014 )

Rick walczy z czasem podczas renowacji elektrycznej tablicy wyników. Urządzenie pochodzi z lat 40. XX wieku i powstało na potrzeby pewnej szkoły. Mechaników czeka wytężona praca. Kolejne zlecenie dotyczy wykrywacza uranów. To skomplikowane i unikatowe urządzenie nie będzie wcale łatwe do naprawy.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

10:30

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2012 )

W dzisiejszym odcinku do warsztatu Ricka trafia zabytkowy trójkołowy wózek tajemniczego pochodzenia. Aby go odremontować, trzeba najpierw dojść, co to właściwie jest i do czego służy. Przekonamy się, czy Dale'owi i jego ekipie uda się rozwiązać zagadkę tego intrygującego przedmiotu. Kolejny klient oddaje do renowacji olbrzymi piec z lat dwudziestych ubiegłego wieku. Rozmiary i waga urządzenia utrudniają zadanie pracownikom warsztatu.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

11:00

Trinny i Susannah ubierają Norwegię, sez. 3, odc. 20

program rozrywkowy ( Wielka Brytania 2012 )

Brytyjskie ekspertki stylu Trinny Woodall i Susannah Constantine podróżują po całym świecie, pomagając zaniedbanym kobietom przeobrazić się w ikony stylu. Bardzo bezpośrednie i nieowijające w bawełnę guru kobiecej mody uczą panie, jak dobrze wyglądać. Ich misją jest wpojenie zasad dobrego stylu i rozsądnego podążania za modą. W tej serii Trinny i Susannah oceniają styl Norweżek. W każdym odcinku spotykają się z kobietami o różnych modowych upodobaniach oraz gustach. Doradzają im oraz pomagają...

Godziny emisji Trinny i Susannah ubierają Norwegię

12:00

Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 1

reality show ( USA 2011 )

Do Whittier zbliża się burza. W licytacji pośród ulewy biorą udział tylko najwytrwalsi handlarze. Tym razem Jarrod i Brandi natrafiają na kolekcję sprzętu sportowego, stary fortepian oraz zbiór zabytkowych mebli. Tymczasem Darrel w upatrzonym przez siebie magazynie znajduje niezwykły skarb - bardzo cenną chłodziarkę do lodów. Dave też nie traci czasu, tego dnia udaje mu się kupić zabytkowe kije golfowe.

Godziny emisji Wojny magazynowe

12:30

Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 2

reality show ( USA 2011 )

W zachodnich stanach USA licytacje potrafią być naprawdę gorące, zwłaszcza podczas pustynnych upałów. W kupionym przez siebie magazynie Darell Sheets natrafia na makabryczne znalezisko. Tymczasem wśród zlicytowanych rzeczy Dave Hester odkrywa niesamowicie starą zabawkę. On i Barry Weiss z prośbą o wycenę tego wyjątkowego zabytku zwracają się do swojego kolegi, a zarazem członka znanego zespołu Aerosmith.

Godziny emisji Wojny magazynowe

13:00

Jej Szerokość Afrodyta, sez. 2, odc. 5

serial komediowy ( USA 2010 ) Czas: 60min.

Elaine, matka Jane, zostaje aresztowana pod zarzutem napaści na stróżów prawa i obnażania się w miejscu publicznym. Sędzia decydująca w jej sprawie okazuje się wyjątkowo wyrozumiała i Elaine wychodzi na wolność. Jane, która wie niewiele o swojej przeszłości, dopiero teraz odkrywa, że jej matka ma bogatą policyjną kartotekę. Zaczyna zastanawiać się, czy zawsze była ona taką ekscentryczką, czy może powodem jej dziwnego zachowania jest zupełnie co innego. By rozwiązać tę zagadkę Jane składa...

Reżyseria: Rick Rosenthal

Obsada: Brooke Elliott , Margaret Cho , Jackson Hurst , Kate Levering

Godziny emisji Jej Szerokość Afrodyta

13:55

Jak to jest robione, sez. 1, odc. 7

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2008 )

Każdego roku wytwarzanych jest ponad sześć miliardów ołówków. Używają ich wszyscy - od dzieci po astronautów. Proces produkcyjny ołówków rozpoczyna się głęboko pod ziemią - w kopalni grafitu. Robert Llewellyn gości również w Akademii Morskiej w angielskim Southampton. Tutaj szkolą się kapitanowie żeglug wielkiej i piloci morscy, którzy pływają na największych statkach na świecie. Na koniec prowadzący program prezentuje, z czego i jak są produkowane współczesne piłki do golfa.

Godziny emisji Jak to jest robione

14:25

Sekrety luksusowych hoteli: Wenecja, odc. 6

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 60min.

Podróż Richarda E. Granta dobiega końca w Wenecji. Najpierw prowadzący odwiedza majestatyczny i pełen przepychu hotel Daniel. Z Francescą Bortolloto Possati, obecną właścicielką Hotelu Bauer, porozmawia o wyzwaniach, jakie wiążą się z prowadzeniem tego rodzaju biznesu. Richard zajrzy również do Excelsiora, kojarzonego przede wszystkim z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym w Wenecji, oraz do The Gritti Palace - podobno ulubionego hotelu Ernesta Hemingwaya.

Obsada: Richard E. Grant

Godziny emisji Sekrety luksusowych hoteli

15:25

Kryptonim szef, sez. 2, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2010 )

Uczestnikiem odcinka jest Fernando Aguirre. Zajmuje on wysokie stanowisko w Chiquita Brands International, przedsiębiorstwie zajmującym się dystrybucją warzyw i owoców . Jako pierwszy Latynos w historii programu Aguirre zastanawia się, czy będzie mu łatwo dostać pracę na szeregowym stanowisku w swoim przedsiębiorstwie. Niebawem wychodzi na jaw, że obowiązki zatrudnionych przy produkcji wcale nie należą do łatwych, a ludziom niezwykle trudno konkurować z maszynami. Ponadto niedawne cięcia...

Godziny emisji Kryptonim szef

16:25

Jej Szerokość Afrodyta, sez. 2, odc. 6

serial komediowy ( USA 2010 ) Czas: 60min.

Jane i Grayson zostają obrońcami piosenkarki Tiny Orlando z duetu Confetti. Ona i jej siostra są oskarżone o zabójstwo swojego menedżera, Chrisa Fabrikanta. Grayson szybko ulega urokowi atrakcyjnej celebrytki. Nie ułatwia mu to koncentracji nad sprawą. Tymczasem Kim i Preston znów przychodzą razem do pracy, co wywołuje lawinę plotek i spekulacji. Oboje zajmują się sprawą właścicielki hotelu, któremu grozi bankructwo. Wszystko przez niepochlebne opinie o jej pensjonacie, które pojawiają się...

Reżyseria: Michael Lange

Obsada: Brooke Elliott , Margaret Cho , Jackson Hurst , Kate Levering

Godziny emisji Jej Szerokość Afrodyta

17:25

Akcja renowacja USA, sez. 5, odc. 7

serial dokumentalny ( USA 2014 )

Do warsztatu zostaje dostarczona chłodziarka do napojów. Pochodzące z lat 50. urządzenie jest w złym stanie technicznym. Rick jest podekscytowany nowym zleceniem. Renowacji wymaga także odkurzacz Rexair z lat 40. Mechanizm do warsztatu trafia w kawałkach.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

17:50

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 7

serial dokumentalny ( USA 2012 )

Tym razem Ricka i jego pracowników czeka prawdziwe wyzwanie. Do warsztatu trafia bowiem trójkołowy motocykl z 1972 roku - klasyczna honda ATC. Dowiemy się, jakie problemy sprawi remont tego zabytkowego pojazdu. Tymczasem z Rona i Tylera nie ma wielkiego pożytku, ponieważ obaj są pochłonięci planowaniem szczegółów wieczoru kawalerskiego Ricka. Mają naprawdę szalone pomysły na imprezę. Przekonamy się, czy rzeczywiście wcielą je w życie.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

18:30

Premiera 24 godziny online.pl, odc. 371

program informacyjny ( Polska 2017 )

Reporterzy z całej Polski prezentują aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Każdego dnia widzowie otrzymają zestaw informacji, które mają lub mogą mieć wpływ na ich życie. Najważniejszy punkt odniesienia w serwisie stanowi człowiek. Reporterzy skupiają się głównie na tematach, których brakuje obecnie w serwisach informacyjnych. Program przygotowują znani dziennikarze, m.in. Beata Tadla i Jarosław Kulczycki.

Godziny emisji 24 godziny online.pl

18:55

Premiera Prognoza pogody, odc. 258

program informacyjny

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

19:00

Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 3

reality show ( USA 2011 )

Dan Dotson jest chory i nie może iść do pracy. Nie poddaje się jednak i na licytację wysyła swoją żonę, Laurę. Przed nowicjuszką trudne zadanie - będzie musiała zmierzyć się z tłumem handlarzy. Mimo czyhających na nią przeciwieństw losu zdeterminowana kobieta pokaże, na co ją stać, i zrobi wszystko, by nie zawieść pokładanych w niej nadziei. Podczas licytacji Darell Sheets natrafia na klasyczny rekwizyt filmowy.

Godziny emisji Wojny magazynowe

19:30

Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 4

reality show ( USA 2011 )

W Santa Ana kupujący znajdują bardzo zaniedbane magazyny. Doświadczeni handlarzy wiedzą jednak, że niski czynsz zazwyczaj przyciąga sprytnych klientów, którzy w swoich skrytkach mogą trzymać prawdziwe skarby. Darrell i Dave zaciekle rywalizują o zabytki warte trzy tysiące dolarów. Barry Weiss próbuje znaleźć odpowiednią latarkę. Licytujący walczą o ekskluzywny sprzęt sportowy: kajaki i kije golfowe.

Godziny emisji Wojny magazynowe

20:00

Krwawa gra

film sensacyjny ( Kolumbia 2015 ) Czas: 97min.

John (Ryan Kwanten) przemierza kraje Ameryki Południowej po drodze organizując nietypowe walki. W każdym pojedynku bierze udział dwoje uczestników. Oboje są ubrani w kamizelki kuloodporne, na dany znak zaczynają do siebie strzelać. Zwycięża ten, kto dłużej utrzyma się na nogach i nie przekroczy wcześniej wyznaczonej linii. Choć kamizelki chronią ich przed ranami postrzałowymi, siła uderzenia pocisku jest tak duża, że może spowodować poważne obrażenia wewnętrzne. Ta niebezpieczna gra jest...

Reżyseria: Ken Sanzel

Obsada: Mickey Rourke , Freida Pinto , Ryan Kwanten , Jason Gibson

Godziny emisji Krwawa gra

22:00

Poza prawem

film sensacyjny ( USA 1992 ) Czas: 108min.

Młody policjant Daniel Saxon (Charlie Sheen) po kłótni ze skorumpowanymi przełożonymi oddaje policyjną odznakę. Niespodziewanie odwiedza go agent FBI, który proponuje mu udział w tajnej operacji. Daniel ma przeniknąć do środowiska "Szakali" - gangu motocyklistów, którzy oprócz bójek zajmują się handlem bronią i narkotykami. Po brutalnych próbach policjant zostaje przyjęty w szeregi gangu. Szybko też zaprzyjaźnia się z szefem grupy - Bloodem (Michael Madsen), a lojalność wobec gangu...

Reżyseria: Larry Ferguson

Obsada: Charlie Sheen , Michael Madsen , Linda Fiorentino , Lyndsay Riddell

Godziny emisji Poza prawem

00:05

24 godziny online.pl, odc. 371

program informacyjny ( Polska 2017 )

Reporterzy z całej Polski prezentują aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Każdego dnia widzowie otrzymają zestaw informacji, które mają lub mogą mieć wpływ na ich życie. Najważniejszy punkt odniesienia w serwisie stanowi człowiek. Reporterzy skupiają się głównie na tematach, których brakuje obecnie w serwisach informacyjnych. Program przygotowują znani dziennikarze, m.in. Beata Tadla i Jarosław Kulczycki.

Godziny emisji 24 godziny online.pl

00:30

Prognoza pogody, odc. 258

program informacyjny

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

00:50

Hell on Wheels - Witaj w piekle, sez. 1, odc. 9

serial obyczajowy ( Kanada, Wielka Brytania 2011 )

Indianie przegrywają w starciu z Griggsem i Cullenem. Joseph ściga swojego brata, Pawnee Killer, który ucieka do lasu i zostaje śmiertelnie ugodzony strzałą. Po skończonej walce triumfujący Elam ściąga kilka indiańskich skalpów. Z powrotem w Hell on Wheels mężczyźni donoszą Lily, że mordercy jej męża już nie żyją. Ruth próbuje pocieszyć Josepha, który musiał zabić własnego brata. Bracia McGinnes rozpoczynają nowe pokazy. Oferują Cullenowi 100 dolarów za pozbycie się Swede'a. Ten nie chce...

Obsada: Anson Mount , Colm Meaney , Common , Dominique McElligott

Godziny emisji Hell on Wheels - Witaj w piekle

01:45

Nowa Ja!: Jak odzyskać zaufanie do mężczyzn?, sez. 2, odc. 2

program poradnikowy ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Bohaterką odcinka jest 34-letnia Małgosia z Bładnic Dolnych, niewielkiej miejscowości koło Skoczowa. Kobieta pracuje w stolarni i wychowuje samotnie 14-letnią Nikolę, przez co nie miała do tej pory czasu, aby zająć się sobą. Jak się okazuje, przebojowa, towarzyska i pozytywnie nastawiona do życia w przeszłości została też oszukana przez swoją wielką miłość, wypierając tym samym wszystkie własne potrzeby. To przykre doświadczenie spowodowało, że do dziś boi się zaufać mężczyznom. Małgosia...

Godziny emisji Nowa Ja!

02:15

Redakcja: Dział Śledczy: Śmiertelne nadgodziny, sez. 2, odc. 30

serial paradokumentalny ( Polska 2016 )

Alicja jest niezadowolona z dziennikarzy, którzy nie mogą ostatnio znaleźć nowego tematu. By wykazać się inicjatywą, Basia podejmuje temat samobójstwa młodej kobiety. Według byłego chłopaka Natalii, zmarła stała się ofiarą wiecznej pogoni za awansem. W wyniku stresu zaczęła pić i brać amfetaminę. Sekcja zwłok ujawnia, że dziewczyna była na skraju wyczerpania. Basia podejrzewa Marlenę Darską, przełożoną samobójczyni, o mobbing. Dziennikarka zostaje stażystką w firmie Regoeko i w ten sposób...

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

03:10

77 słoni - Indie: Indyjskie pociągi, odc. 17

serial dokumentalny ( Polska 2015 )

W programie będzie mowa m.in. o jackfruicie - największym owocu świata, tuk-tukach, czyli moto-rikszach, oraz betele, jednej z najpopularniejszych używek. Oprócz tego w odcinku pojawią się porady dla podróżników, zwłaszcza tych, którzy w trakcie wojaży zgubili swój paszport.

Godziny emisji 77 słoni - Indie

03:50

Pod lupą: Wykrywacz kłamstw, fabryka butów, drukarka 3D, sez. 3, odc. 2

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2016 )

Kuba Marcinowicz, zagorzały pasjonat wszelkich nowinek technologicznych, pokaże, jak działają wielkie przedsiębiorstwa i instytucje, a także jak wygląda proces wytwarzania najróżniejszych przedmiotów, tworzyw czy produktów spożywczych. Dociekliwy prowadzący jak zwykle zbada każdy temat i zaspokoi ciekawość nawet najbardziej wnikliwych obserwatorów świata. Odwiedzi z kamerą m.in. fabrykę broni pod Radomiem, gdzie dowie się, jak krok po kroku powstaje karabin Beryl. Zobaczy też cały proces...

Obsada: Kuba Marcinowicz

Godziny emisji Pod lupą

04:20

Pod lupą: Hologram, płyty winylowe, segregacja odpadów, sez. 3, odc. 3

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2016 )

Kuba Marcinowicz, zagorzały pasjonat wszelkich nowinek technologicznych, pokaże, jak działają wielkie przedsiębiorstwa i instytucje, a także jak wygląda proces wytwarzania najróżniejszych przedmiotów, tworzyw czy produktów spożywczych. Dociekliwy prowadzący jak zwykle zbada każdy temat i zaspokoi ciekawość nawet najbardziej wnikliwych obserwatorów świata. Odwiedzi z kamerą m.in. fabrykę broni pod Radomiem, gdzie dowie się, jak krok po kroku powstaje karabin Beryl. Zobaczy też cały proces...

Obsada: Kuba Marcinowicz

Godziny emisji Pod lupą

04:50

Pod lupą: Tunel aerodynamiczny, fabryka chipsów, animacja filmowa, sez. 3, odc. 4

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2016 )

Kuba Marcinowicz, zagorzały pasjonat wszelkich nowinek technologicznych, pokaże, jak działają wielkie przedsiębiorstwa i instytucje, a także jak wygląda proces wytwarzania najróżniejszych przedmiotów, tworzyw czy produktów spożywczych. Dociekliwy prowadzący jak zwykle zbada każdy temat i zaspokoi ciekawość nawet najbardziej wnikliwych obserwatorów świata. Odwiedzi z kamerą m.in. fabrykę broni pod Radomiem, gdzie dowie się, jak krok po kroku powstaje karabin Beryl. Zobaczy też cały proces...

Obsada: Kuba Marcinowicz

Godziny emisji Pod lupą

05:15

Videomix, odc. 13

program muzyczny ( Polska 2012 )

Twórcy programu przypominają najlepsze niezapomniane utwory należące do gatunku disco. Obok hitów sprzed lat pojawiają się najnowsze nagrania z kraju i ze świata, które obecnie królują w klubach i dyskotekach oraz na listach przebojów. Prowadzący Marek Sierocki chętnie opowiada widzom nie tylko o najważniejszych wydarzeniach muzycznych, ale także o zawodowych planach gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.

Godziny emisji Videomix

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Nowa TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Nowa TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Nowa TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Nowa TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Nowa TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info