Logo Paramount Channel Polska Program TV Paramount Channel Polska - ramówka, emisje

2018-01-21 Pokaż dziś

05:00

Angus, Thongs and Perfect Snogging

Film ( 2008 ) Czas: 220min.

W dniu 15 urodzin Georgia bierze na celownik nowego ucznia, seksownego Robbiego, basistę kapeli Stiff Dylans. Niestety, Robbie ma już dziewczynę. Największą rywalkę Georgii, blondynkę bez wad, Lindsay.

Godziny emisji Angus, Thongs and Perfect Snogging

08:40

Matylda

Film Czas: 130min.

Bystra dziewczynka urządza sobie swoje miejsce w świecie poprzez siłę, odwagę oraz wyjątkowy talent do psot.

Godziny emisji Matylda

10:50

Cała ona

Film ( 1999 ) Czas: 130min.

Licealny przystojniak zakłada się, że zrobi z szarej myszy królową balu.

Godziny emisji Cała ona

13:00

Wielkie otwarcie

Film ( 1996 ) Czas: 150min.

Wybrzeże USA, późne lata 50. Dwóch braci wywraca menu swojej włoskiej restauracji, życie i sprawy uczuciowe na lewą stronę, kiedy na kolację przychodzi legenda jazzu Louis Prima.

Godziny emisji Wielkie otwarcie

15:30

Summer Rental

Film ( 1985 ) Czas: 130min.

Zestresowany kontroler ruchu lotniczego i jego rodzina wyruszają na katastrofalne wakacje.

Godziny emisji Summer Rental

17:40

Zatańcz ze mną

Film ( 2004 ) Czas: 140min.

Komedia romantyczna o znudzonym i przepracowanym prawniku od nieruchomości, który poddaje się urokowi pięknej instruktorki i zapisuje na lekcje tańca.

Godziny emisji Zatańcz ze mną

20:00

Sublokatorka

Film Czas: 150min.

A woman advertising for a new roommate finds that something very strange is going on with the tenant who decides to move in.

Godziny emisji Sublokatorka

22:30

Szeregowiec Ryan

Film ( 1998 ) Czas: 235min.

Francja, rok 1944, krótko po inwazji w Normandii. Film opowiada o oddziale żołnierzy Armii Stanów Zjednoczonych, realizujących trudne zadanie za liniami wroga. Ryzykują życie, by uratować jednego człowieka: spadochroniarza Jamesa Ryana.

Godziny emisji Szeregowiec Ryan

02:25

Carriers

Film ( 2009 ) Czas: 155min.

Grupka nastolatków ucieka przed śmiertelnym wirusem i poszukuje bezpiecznej kryjówki. Odkrywają jednak, że sami są dla siebie większym zagrożeniem niż wirus, przed którym uciekali.

Godziny emisji Carriers

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Paramount Channel Polska umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Paramount Channel Polska. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Paramount Channel Polska można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Paramount Channel Polska umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Paramount Channel Polska. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info