Reklama

Logo Paramount Channel Polska Paramount Channel Polska program TV na 2018-06-20 - ramówka, emisje

2018-06-20 Pokaż dziś

05:00

Złodziej w hotelu

Film ( 1955 ) Czas: 195min.

John Robie jest podejrzany o kradzież klejnotów w luksusowym hotelu na Francuskiej Riwierze. Chcąc oczyścić się z zarzutów, nawiązuje znajomość z rozpieszczoną dziedziczką, Frances. Postanawia wykorzystać ją i klejnoty jej matki, jako przynętę.

Godziny emisji Złodziej w hotelu

08:15

Clue

Film ( 1985 ) Czas: 130min.

Grupa osób zostaje wezwana do tajemniczej posiadłości. Na miejscu okazuje się, że wszyscy padli ofiarą szantażu. Noc upływa pod znakiem chaosu i morderstw i szukania zabójcy. Film na podstawie gry planszowej.

Godziny emisji Clue

10:25

Wojna pokus

Film ( 2003 ) Czas: 175min.

Darrin Hill, kierownik agencji reklamowej, wraca w rodzinne strony po spadek. Jednak zanim go otrzyma, musi spełnić ostatnie życzenie zmarłej ciotki.

Godziny emisji Wojna pokus

13:20

O Angliku, który wszedł na wzgórze, a zszedł z góry

Film ( 1995 ) Czas: 130min.

Gdy angielscy kartografowie informują walijską wioskę, że ich góra jest jedynie wzniesieniem, urażona społeczność zrobi wszystko, żeby to zmienić.

Godziny emisji O Angliku, który wszedł na wzgórze, a zszedł z góry

15:30

Wariaci

Film ( 1990 ) Czas: 135min.

Gdy przemęczony specjalista od reklamy proponuje klientowi kampanię opartą na prawdzie, zostaje umieszczony w szpitalu psychiatrycznym.

Godziny emisji Wariaci

Reklama
17:45

Funny About Love

Film ( 1990 ) Czas: 135min.

Opowieść o rysowniku i satyryku, Duffym Bergmanie, który podczas spotkania z fanami zakochuje się w znacznie młodszej Meg.

Godziny emisji Funny About Love

20:00

Ostra jazda

Film ( 2000 ) Czas: 135min.

Josh, student z Nowego Jorku, nagrywa swoją nocną przygodę z koleżanką z bractwa, Beth. Kilka dni później odkrywa, że jeden z kumpli przypadkowo wysłał nagranie z domowym porno jego dziewczynie, Tiffany, która jest w Austin w Teksasie.

Godziny emisji Ostra jazda

22:15

Ojczym

Film ( 2009 ) Czas: 135min.

Michael wraca do domu ze szkoły wojskowej znajdując tam matkę mieszkającą z nowym chłopakiem. Im lepiej poznaje nowego adoratora matki, tym większe budzi w nim podejrzenia. Coś jest nie tak z tym przesadnie pomocnym gościem.

Godziny emisji Ojczym

00:30

Królowa potępionych

Czas: 140min.

Godziny emisji Królowa potępionych

02:50

Czarna orchidea

Film ( 1958 ) Czas: 130min.

Anthony Quinn i Sophia Loren w rolach dwojga wdowców, którzy próbują zbliżyć się do siebie po wielu latach samotnego życia.

Godziny emisji Czarna orchidea

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Paramount Channel Polska

Na stronie stacji telewizyjnej Paramount Channel Polska umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-06-20. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Paramount Channel Polska. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-06-20 dla kanału Paramount Channel Polska można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Paramount Channel Polska umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Paramount Channel Polska. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info