Logo Polsat Viasat History Program TV Polsat Viasat History - ramówka, emisje

2017-10-18 Pokaż dziś

06:00

Słynne okręty, sez. 1, odc. 2

historia, militaria

Okręty podwodne. W tym odcinku poznamy historię podwodnego wyścigu zbrojeń. Który z krajów stworzył najskuteczniejszą broń?

Godziny emisji Słynne okręty

06:45

Odlotowe wynalazki, sez. 2, odc. 13

( 2016 )

213. Wędzony łosoś: ujawniamy najlepszy sposób wędzenia, zapewniający najlepszy smak. Napoje gazowane: naukowe wyjaśnienie bąbelków w szklance.

Godziny emisji Odlotowe wynalazki

07:15

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 12

dokumentalny ( USA 2012 )

212. Don Wildman bada samochód skonstruowany z myślą o lataniu. Ponadto, przyjrzy się okrągłej pile, która stała się śmiercionośną bronią, użytą podczas rozruchów w więzieniu.

Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

08:15

Największe oszustwa historii, sez. 1, odc. 1

Dzienniki Hitlera. W latach 80. XX w. dokonano głośnego odkrycia: odnalazły się osobiste dzienniki wodza III Rzeszy, Adolfa Hitlera.

Godziny emisji Największe oszustwa historii

09:10

Zakazana historia, sez. 4, odc. 3

historyczny program dokumentalny

Tajemnice komunistycznych morderców. Zbrodnie nazistów są wszystkim dobrze znane — natomiast o zbrodniach popełnianych w imię komunizmu wielu ludzi na świecie nie ma pojęcia.

Godziny emisji Zakazana historia

10:05

Skarby starożytnego Egiptu, sez. 1, odc. 1

dokumentalny ( UK )

Narodziny sztuki. Przyjrzyjmy się, jak sztuka starożytnego Egiptu była odzwierciedleniem ówczesnej religii i wierzeń. W programie wizyta w piramidzie Cheopsa oraz analiza rzeźb i malarstwa z okresu Starego Państwa.

Godziny emisji Skarby starożytnego Egiptu

11:15

Skarby starożytnego Egiptu, sez. 1, odc. 2

dokumentalny ( UK )

Złoty wiek. Spacer po cudach starożytnej architektury, pięknych grobowcach i zaginionym mieście. W programie psychologiczny portret bezwzględnego władcy Senusereta III i historia złotej maski Tutenchamona.

Godziny emisji Skarby starożytnego Egiptu

12:25

Skarby starożytnego Egiptu, sez. 1, odc. 3

dokumentalny ( UK )

Nowa era. Ostatnia część fascynującej opowieści o sztuce starożytnego Egiptu. Końcowy okres egipskiego imperium to czasy odrodzenia i ponownego rozkwitu sztuki.

Godziny emisji Skarby starożytnego Egiptu

13:35

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 27

dokumentalny ( USA )

227. Tym razem Don Wildman przypomina niektóre z najbardziej ekstremalnych historii z archiwów serialu.

Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

14:25

Słynne okręty, sez. 1, odc. 3

historia, militaria

Jednostki, które umożliwiły lądowanie w Normandii. Chronologiczny opis dramatycznych wydarzeń z dnia lądowania Aliantów w Normandii — szczególną uwagę poświęcimy okrętom wojennym, które to lądowanie umożliwiły.

Godziny emisji Słynne okręty

15:30

Zakazana historia, sez. 3, odc. 4

historyczny program dokumentalny ( 2015 )

Żądza krwi: prawda o wampirach. Jamie Theakston jedzie do Rumunii, aby poszukać prawdy w legendzie o słynnym wampirze. Wyposażony jest oczywiście w czosnek i krzyż.

Godziny emisji Zakazana historia

16:25

Odlotowe wynalazki, sez. 2, odc. 3

203. Kosiarka: jak technologie znane z poduszkowców pomagają strzyc trawniki. Długopis: jaki jest związek między roślinami a naszym ulubionym narzędziem do pisania. A na deser — wrotki.

Godziny emisji Odlotowe wynalazki

16:55

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 1

dokumentalny ( USA 2012 )

201. Badamy odlew pośmiertny bliźniaków syjamskich, o imionach Change i Eng, znajdujący się w zbiorach Mutter Museum w Filadelfii i czarny parasol z International Spy Museum w Waszyngtonie.

Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

17:55

Dwory królewskie: przewodnik, sez. 1, odc. 3

historia, dokument

W Wersalu. Stephen Smith odkrywa dzieje barwnego i ekstrawaganckiego dworu króla Ludwika XIV, znanego jako Król Słońce.

Godziny emisji Dwory królewskie: przewodnik

19:10

Na tropie zbrodni, sez. 1, odc. 4

historyczny fabularyzowany program dokumentalny

Morderca żon. George Smith był bigamistą, który mordował swoje żony, aby odziedziczyć ich majątek. Złapanie go okazało się bardzo trudnym zadaniem dla angielskiej policji.

Godziny emisji Na tropie zbrodni

20:10

Zakazana historia, sez. 3, odc. 5

historyczny program dokumentalny ( 2015 )

Kult szatana. Jamie poddaje wnikliwej analizie wierzenia i dogmaty religijne. Tym razem przybliży nam działalność i historię Kościoła Szatana, satanistycznej grupy wyznaniowej założonej w USA.

Godziny emisji Zakazana historia

21:00

Rzym: pierwsze supermocarstwo, sez. 1, odc. 1

101. W tym odcinku analizujemy legendę o Romulusie i Remusie, szukając historycznych pozostałości po czasach założenia Rzymu. W tym celu zapuszczamy się między innymi do kanałów ściekowych.

Godziny emisji Rzym: pierwsze supermocarstwo

22:00

Rzym: pierwsze supermocarstwo, sez. 1, odc. 2

102. Rzym prowadził agresywną ekspansję równolegle z inną potęgą tamtych czasów: Kartaginą. Badania archeologiczne u brzegów Sycylii wskazują na to, że mocarstwa walczyły także na morzu.

Godziny emisji Rzym: pierwsze supermocarstwo

22:55

Zabójcy z pradawnych czasów, sez. 1, odc. 2

dokumentalny ( UK 2016 )

Ludzie pająki Aleksandra Wielkiego. W 327 roku p.n.e. Aleksander Wielki zdecydował się rozprawić ze zbuntowanym satrapą z bastionu na niedostępnej górze. Trzystu wojowników wspięło się na skałę pod osłoną nocy i zdobyło miasto.

Godziny emisji Zabójcy z pradawnych czasów

23:55

Świadkowie masakry: rzeź Nankinu, sez. 1, odc. 2

wojna, historia, dokument

102. W drugim odcinku serii dowiemy się, jak pozostali w Nankinie cudzoziemcy starali się nagłośnić zbrodnicze działania armii japońskiej.

Godziny emisji Świadkowie masakry: rzeź Nankinu

01:05

Łowcy mitów, sez. 1, odc. 13

dokumentalny ( UK 2012 )

Poszukiwania Prawdziwego Krzyża. Od poszukiwań Świętego Graala przez nazistów, po tajemnice kopalń króla Salomona, dowiadujemy się prawdy na temat jednych z najwspanialszych i najbardziej romantycznych historii poszukiwania skarbów.

Godziny emisji Łowcy mitów

01:55

Skazani na banicję, sez. 1, odc. 3

dokumentalny ( UK 2015 )

103. Pastor Johnson błogosławi małżeństwo Elizabeth i Tommy'ego. Major Ross wciąż nie daje spokoju Kitty.

Godziny emisji Skazani na banicję

02:50

Tajemnice średniowiecznych morderstw, sez. 1, odc. 3

dokumentalny ( UK 2015 )

Amy Dudley: królowa, jej kochanek i jego żona. Amy Dudley znaleziono martwą w jej domu w Oxfordshire. Podejrzenie padło na jej męża Roberta Dudleya, kochanka królowej Elżbiety I. Jaka była prawdziwa przyczyna śmierci Amy Dudley?

Godziny emisji Tajemnice średniowiecznych morderstw

03:35

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 9

dokumentalny ( USA 2012 )

209. W Carbon County Museum w Wyoming znajduje się para męskich pantofli typu 'Oxford'. Jaką rolę miały one w jednej z najbardziej makabrycznych historii Dzikiego Zachodu?

Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

04:20

Słynne okręty, sez. 1, odc. 10

historia, militaria

Sekrety i kłamstwa. Wojna na morzu to nie tylko otwarte bitwy, ale także historia oszustw i podstępów. W tym odcinku poznamy między innymi historię niemieckiego „rajdera" Atlantis i jego brawurowej wyprawy z 1939 r.

Godziny emisji Słynne okręty

05:05

Zakazana historia, sez. 4, odc. 1

historyczny program dokumentalny

Kat Hitlera. Jamie opowiada historię Johanna Reichharta, człowieka, który przed II wojną światową był w Niemczech katem państwowym, a po wojnie kontynuował swoją „karierę" aż do chwili zniesienia kary śmierci.

Godziny emisji Zakazana historia

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat History umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat History. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat History można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat History umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat History. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info