Logo Polsat Viasat History Program TV Polsat Viasat History - ramówka, emisje

2017-11-13 Pokaż dziś

06:00

Odlotowe wynalazki, sez. 1, odc. 18

Folia NRC. Ta folia ogrzewa ludzi na całym świecie. Znajdziemy ją w apteczce podręcznej, wyposażeniu żołnierzy i turystów. Przyjrzyjmy się, jak NASA wpadła na pomysł tego materiału podczas programu kosmicznego.

Godziny emisji Odlotowe wynalazki

06:25

Zabójcze maszyny, sez. 1, odc. 4

104. Walka o dominację na morzach trwa — to historia wielkich zniszczeń i niezwykłych innowacji technologicznych.

Godziny emisji Zabójcze maszyny

07:20

Potęga wulkanów, sez. 1, odc. 1

nauka, środowisko

Czasy bez lata. Epidemia zagrażająca całej Europie, ślady siarki w lodach Grenlandii, tajemnicze jezioro na końcu świata: czy wszystkie te zjawiska miały coś wspólnego z wybuchem pojedynczego wulkanu? Tak!

Godziny emisji Potęga wulkanów

08:35

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 17

dokumentalny ( USA 2012 )

217. Poddajemy oględzinom niewielki szklany negatyw fotograficzny i specjalnie zmodyfikowaną limuzynę Lincoln Continental.

Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

09:30

Konspiracje, sez. 1, odc. 6

( UK 2015 )

Przybysze z kosmosu. Choć brzmi to niewiarygodnie, ale podobno w Wielkiej Brytanii miało miejsce tyle samo pojawień się UFO co w Stanach Zjednoczonych. Analiza okrytych tajemnicą oficjalnych kontaktów z kosmitami.

Godziny emisji Konspiracje

10:25

Prywatne życie Tudorów, sez. 1, odc. 1

dokumentalny ( UK 2016 )

Henryk VII i młody Henryk VIII. Jak przebiegały noce poślubne dynastii Tudorów? Uważnie przyjrzymy się ślubnemu łożu Henryka VII i poznamy ponure realia porodów w tamtych czasach.

Godziny emisji Prywatne życie Tudorów

11:25

Prywatne życie Tudorów, sez. 1, odc. 2

dokumentalny ( UK 2016 )

Król tyran i jego dwór. Wizyta na dworze Henryka VIII. Co w tamtych czasach jedli dworzanie tego władcy? Jaką rolę odgrywała medycyna? Jaka jest prawdziwa przyczyna śmierci Jane Seymour?

Godziny emisji Prywatne życie Tudorów

12:20

Prywatne życie Tudorów, sez. 1, odc. 3

dokumentalny ( UK 2016 )

Elżbieta I. Jak wyglądało codzienne życie w czasach, kiedy na tronie zasiadał Henryk VIII? Poznamy tajemnice urojonych ciąż królowej Marii I i dowiemy się, dlaczego królowej Elżbieta gniły zęby i czy rzeczywiście Edward VI został otruty rtęcią.

Godziny emisji Prywatne życie Tudorów

13:15

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 11

dokumentalny ( USA 2012 )

211. Jednym z eksponatów State Police Museum w Pensylwanii jest kupon totolotka z wypisanymi na nim złowieszczymi numerami 6-6-6. Jaką rolę odegrał ten kupon w loteryjnym oszustwie na terenie tego stanu?

Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

14:15

Zabójcze maszyny, sez. 1, odc. 5

105. Kiedy ludzkość nauczyła się latać, zabrała ze sobą w przestworza także wojnę. W ciągu stulecia wojna w powietrzu przeszła drogę od walk myśliwców w czasie I wojny światowej do latających fortec.

Godziny emisji Zabójcze maszyny

15:15

Zakazana historia, sez. 2, odc. 3

historyczny program dokumentalny ( 2014 )

Tajemnice nazistowskich UFO. Jamie analizuje prace niemieckiego inżyniera Georga Kleina, który jako pierwszy twierdził, że obiekty UFO były dziełem Trzeciej Rzeszy.

Godziny emisji Zakazana historia

16:15

Odlotowe wynalazki, sez. 2, odc. 20

( 2016 )

220. Czy nam się to podoba, czy nie, postęp techniczny napędzają wojny, konflikty i pragnienie odkrywania nieznanego. Paradoksalnie — ludzkość jest najbardziej twórcza, kiedy ulega niszczycielskim zapędom.

Godziny emisji Odlotowe wynalazki

16:50

Odlotowe wynalazki, sez. 1, odc. 12

( 2015 )

Pianka z pamięcią kształtu. Pianka z pamięcią kształtu pomaga milionom ludzi wygodnie spać — ale ten niezwykły materiał stworzyła NASA na potrzeby lotów kosmicznych. W tym odcinku także telewizja satelitarna i ampułkostrzykawka.

Godziny emisji Odlotowe wynalazki

17:15

Muzeum pełne tajemnic, sez. 4, odc. 6

dokumentalny ( USA )

Diabeł z Jersey, uciekający czołg, tajemnicza śmierć prezydenta Hardinga. Don bada gipsowe odlewy tropów pozostawionych podobno przez legendarnego potwora z New Jersey. Poznamy także niezwykłą historię pewnego czołgu i wagon, którym jeździł prezydent Harding.

Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

18:15

Największe oszustwa historii, sez. 1, odc. 1

Dzienniki Hitlera. W latach 80. XX w. dokonano głośnego odkrycia: odnalazły się osobiste dzienniki wodza III Rzeszy, Adolfa Hitlera.

Godziny emisji Największe oszustwa historii

19:10

Tajemnice średniowiecznych morderstw, sez. 1, odc. 1

dokumentalny ( UK 2015 )

Książęta w Tower: królewska krew. Morderstwo dwóch małych książąt na zlecenie ich wuja, Ryszarda III, to jedna z najbardziej haniebnych historii związanych z Tower of London. Czy jednak król rzeczywiście był winny?

Godziny emisji Tajemnice średniowiecznych morderstw

20:10

Tajemnice brytyjskich zamków, sez. 1, odc. 5

historyczny program dokumentalny

Zamek w Stirling. Dan Jones wyrusza do Szkocji, do zamku w Stirling, który był jedną z najważniejszych strategicznie fortec na Wyspach Brytyjskich, strzegącą drogi na szkockie wyżyny.

Godziny emisji Tajemnice brytyjskich zamków

21:00

Od wojny światowej do zimnej wojny, sez. 1, odc. 1

wojna, historia, dokument

101. Na początku konferencji w Jałcie „Wielka Trójka" była pełna optymizmu: nikt już nie wątpił w zwycięstwo Aliantów, a osiągnięte porozumienia miały gwarantować utrwalenie wartości, o które walczyli.

Godziny emisji Od wojny światowej do zimnej wojny

22:15

Eva Braun, sez. 1, odc. 1

wojna, historia, dokument

101. Zdaniem autorki serii Eva Braun była zdecydowaną i stanowczą kobietą, twardą i w pełni świadomą swoich celów. Aż do końca — do decyzji o własnej śmierci.

Godziny emisji Eva Braun

23:15

Eva Braun, sez. 1, odc. 2

wojna, historia, dokument

102. Zdaniem autorki serii Eva Braun była zdecydowaną i stanowczą kobietą, twardą i w pełni świadomą swoich celów. Aż do końca — do decyzji o własnej śmierci.

Godziny emisji Eva Braun

00:15

II wojna światowa: cena imperium, sez. 1, odc. 5

dokumentalny, wojenny ( UK )

Operacja Barbarossa. Wojna w Europie zaczyna toczyć się nowym torem, kiedy 22 czerwca 1941 roku Hitler rozpoczyna operację Barbarossa. Naziści dokonują inwazji na Związek Radziecki.

Godziny emisji II wojna światowa: cena imperium

01:20

Łowcy mitów, sez. 3, odc. 11

dokumentalny ( UK 2014 )

Człowiek, który odnalazł Majów. Niesamowita historia o dwóch poszukiwaczach-amatorach, którzy odkryli zachowane pozostałości jednej z najwspanialszych cywilizacji na ziemi - cywilizacji Majów.

Godziny emisji Łowcy mitów

02:05

Katarzyna Wielka, sez. 1, odc. 6

106. Inteligencja i urok osobisty sprawiają, że wpływy Katarzyny na dworze rosną.

Godziny emisji Katarzyna Wielka

03:00

Zmarli średniowiecza, sez. 3, odc. 2

dokumentalny ( UK )

302. Dzięki współpracy medycyny sądowej i archeologii dowiemy się więcej o kondotierach, czyli dowódcach oddziałów najemników we Włoszech w okresie Renesansu.

Godziny emisji Zmarli średniowiecza

03:45

Muzeum pełne tajemnic, sez. 4, odc. 6

dokumentalny ( USA )

Diabeł z Jersey, uciekający czołg, tajemnicza śmierć prezydenta Hardinga. Don bada gipsowe odlewy tropów pozostawionych podobno przez legendarnego potwora z New Jersey. Poznamy także niezwykłą historię pewnego czołgu i wagon, którym jeździł prezydent Harding.

Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

04:30

Olimpijski sen, sez. 0, odc. 0

sport, historia, dokument

Godziny emisji Olimpijski sen

05:25

Odlotowe wynalazki, sez. 1, odc. 23

Kamizelka kuloodporna. W średniowieczu rycerze zakładali kolczugi. Na współczesnych polach walki żołnierzy chronią kamizelki kuloodporne. Przyjrzyjmy się, jak ten chroniący życie ubiór zmieniał się na przestrzeni wieków.

Godziny emisji Odlotowe wynalazki

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat History umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat History. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat History można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat History umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat History. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info