Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-11-13 Pokaż dziś

06:00

Mieszkanie na pniu: Kolos na drzewie

Para z Teksasu zleca Nelsonowi wybudowanie największego jak dotąd domu na drzewie. Pete projektuje dom w stylu ranczo, osadzony na starych wiązowcach, rosnących na ich posiadłości.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

06:50

Zyskowny remont, odc. 6

Kortney i Dave Wilsonowie to dynamicznie działające małżeństwo w handlu nieruchomościami. Wyszukują i wystawiają na sprzedaż zaniedbane domy i mieszkania.

Godziny emisji Zyskowny remont

07:40

Salon sukien ślubnych - druhny: Druhny to nie anioły

Zaborcza druhna Angel przejmuje stery i konsultantka Nicky spieszy na ratunek pannie młodej, która nie może dojść do głosu. Tonya chce, aby jej siostra założyła czerwoną kreację.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych - druhny

08:05

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Tiulowe marzenia

Summer zakochuje się w potwornie drogiej sukience i jej mama musi sprowadzić ją na ziemię. Cheerleaderka Brooke szuka kreacji, która pokaże jej wszystkie walory.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

08:30

Coś nowego, coś pożyczonego: Tatuś i jego panna młoda

Panny młode muszą wybrać suknię ślubną. Mogą zdecydować się na używaną kreację lub wybrać zupełnie nową suknię prosto z salonu. Program prowadzą Kelly Nishimoto i Sam Saboura.

Godziny emisji Coś nowego, coś pożyczonego

09:00

Kochaj mnie mimo wszystko, odc. 5

Dla wielu ludzi znalezienie miłości to trudne i przytłaczające wyzwanie. Dla samotnych z ukrytym schorzeniem medycznym poznanie potencjalnego partnera wydaje się wręcz niemożliwe.

Godziny emisji Kochaj mnie mimo wszystko

10:00

Historie wielkiej wagi: Doug

Doug mówi, że je potajemnie. Potrafi ukryć przekąski ale nie ukryje, że otyłość nie pozwala mu w pełni cieszyć się życiem. Jego żona, Ashley, domaga się zmian.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

12:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Odważne panny młode

Penny szuka oparcia w rodzinie, która obdarza ją mądrą miłością. Sasha chce wystąpić w sukni w różowym kolorze, aby uhonorować swoją matkę walczącą z rakiem piersi.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

12:30

Suknie ślubne dla puszystych: Lisa

Niepewna siebie panna młoda i jej wygadana matka stanowią duże wyzwanie dla obsługi butiku. Ponadto, czy Jo i Al uda się sprostać wygórowanym oczekiwaniom pewnej panny młodej?

Godziny emisji Suknie ślubne dla puszystych

13:00

Mali ludzie, wielka rodzina: Pod ostrzałem pytań

Rodzina Johnstonów odpowiada na pytania telewidzów. Usłyszymy historie z ich życia prywatnego i zobaczymy nagrania zza kulis programu.

Godziny emisji Mali ludzie, wielka rodzina

14:00

Premiera Wiza na miłość, odc. 8

Wykorzystując tzw. wizę narzeczeńską sześć par rusza w 90-dniową podróż. W każdej z par jest jeden obcokrajowiec, który — jeśli nie dojdzie do ślubu — będzie musiał opuścić USA.

Godziny emisji Wiza na miłość

15:00

Sześć razy córka: Rodzinny kryzys

Hazel przechodzi operację, a Adam i Danielle z niepokojem czekają na werdykt lekarzy. Tymczasem Blayke już wkrótce pójdzie do przedszkola.

Godziny emisji Sześć razy córka

16:00

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Joe

Joe ważył 320 kg, miał myśli samobójcze i nie był w stanie sam o siebie zadbać. Teraz jest gotowy na małżeństwo, ale czy uda mu się pozbyć zbędnych kilogramów?

Godziny emisji Historie wielkiej wagi - dalsze losy

17:00

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Laura i Maria

Laura zrzuciła 136 kg i już nie jest tak uzależniona od męża. Marla, najbardziej obiecująca z powracających do zdrowia pacjentek dra Now, przygotowuje się na wielką konfrontację.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi - dalsze losy

18:00

Sposób na suknię, odc. 7

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe suknie z salonu.

Godziny emisji Sposób na suknię

18:30

Sposób na suknię, odc. 8

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe suknie z salonu.

Godziny emisji Sposób na suknię

19:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Podwójny kłopot

Para narzeczonych, Amy i Lex, zwykle tworzą zgrany zespół, ale nie potrafią dojść do porozumienia w sprawie sukni ślubnej. Czy Lori pomoże im zażegnać kryzys?

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

19:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Kto pierwszy stchórzy?

Jessica chce mieć suknię, która zadowoli konserwatywnego narzeczonego, ale rodzina ma inne pomysły. Tracy szuka okazji, ale jej przyjaciółka nie znalazła w salonie nic ciekawego.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Panna młoda na jachcie

Panna młoda Andi i jej narzeczony nie potrafią dojść do porozumienia w sprawie sukni na ślub na jachcie. Susan chce stanąć przed ołtarzem w kolorowej kreacji.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:30

Historie wielkiej wagi: Zsalynn

Zsalynn waży prawie 300 kilogramów. Jest uzależniona od pomocy innych ludzi, którzy pomagają w opiece nad jej 9-letnią córką. Czy kobieta zdecyduje się na drastyczne zmiany?

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

21:30

Historie wielkiej wagi: Gideon

Gideon waży 295 kilogramów. Chce poddać się operacji zmniejszenia żołądka, dzięki której rozpocznie nowy etap w swoim życiu. Ma nadzieję, że będzie żył długo i szczęśliwie.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

22:30

Premiera Co mi dolega?, odc. 4

Polscy lekarze staną przed wyzwaniem postawienia trafnej medycznej diagnozy. Odpowiedzi na tytułowe pytanie szukają pacjenci cierpiący na nietypowe dolegliwości oraz schorzenia.

Godziny emisji Co mi dolega

23:00

Premiera Nie do uwierzenia!, odc. 6

Historie o ludziach z całego świata, którzy cierpią na niezwykle rzadkie i tajemnicze schorzenia. Niektórzy poddani skomplikowanym operacjom, mają minimalne szanse na przeżycie.

Godziny emisji Nie do uwierzenia!

00:00

Bardzo ostry dyżur, odc. 9

Wizyty na czterech izbach przyjęć szpitali w Wielkiej Brytanii, gdzie będziemy towarzyszyć ofiarom niecodziennych wypadków i pacjentom chorym na rzadkie schorzenia.

Godziny emisji Bardzo ostry dyżur

01:00

Rosyjski ostry dyżur, odc. 6

Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.

Godziny emisji Rosyjski ostry dyżur

01:30

Nasz pierwszy dom: Kupowanie domu to nie przelewki

Bracia Hawkins i Martin robią wszystko razem. Ale wspólny wakacyjny pobyt w Palm Springs wystawia ich przyjaźń na poważną próbę.

Godziny emisji Nasz pierwszy dom

02:00

Zyskowny remont, odc. 11

Kortney i Dave Wilsonowie to małżeństwo dynamicznie działające w handlu nieruchomościami. Wyszukują i wystawiają na sprzedaż zaniedbane domy i mieszkania.

Godziny emisji Zyskowny remont

02:48

Tatuaż do poprawki, odc. 4

Michael musi zatuszować wstydliwą pamiątkę z wakacji. Fanka Emma składa hołd swojej wielkiej miłości Cheryl Fernandez-Versini. Przyjaciele chcą się pozbyć takiego samego tatuażu.

Godziny emisji Tatuaż do poprawki

03:36

Sex Box, odc. 2

Pary uprawiają seks w dźwiękoszczelnym pomieszczeniu bez kamer, usytuowanym w studio. Potem dyskutują o swoich problemach z ekspertami i publicznością.

Godziny emisji Sex Box

04:24

Mała piękność: Storybook Pageant i diamenty

Podczas konkursu piękności Storybook Pageant widać, że diamenty są najlepszymi przyjaciółmi nawet małej kobiety. Pojawia się chaos jak Kylie, Trinity i Sienna poznają punktację.

Godziny emisji Mała piękność

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów, odc. 8

Zapraszamy na barwną wyprawę do świata amerykańskich Romów, których tradycyjne wesela to zakrojone na wielką skalę imprezy z pannami młodymi w ogromnych i kolorowych kreacjach.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info