Reklama

Logo TV Trwam TV Trwam program TV na 2018-07-12 - ramówka, emisje

2018-07-12 Pokaż dziś

06:00

Zakon Marianistów

film dokumentalny ( Francja 2017 ) Czas: 51min.

Film przedstawia dzieje niewielkiego zgromadzenia bezhabitowego zwane inaczej Towarzystwem Maryi. Jego celem jest głównie kształcenie i katolickie wychowanie młodzieży w przymierzu z Maryją. Skupia księży, braci i siostry zakonne oraz zaangażowane osoby świeckie. W filmie poznajemy jego pomysłodawcę i założyciela, błogosławionego ojca Chaminade i jego współpracowników. Doświadczeni terrorem rewolucji francuskiej, poświęcili życie dziełu rechrystianizacji spustoszonej przez nią Francji.

Reżyseria: Armand Isnard

Godziny emisji Zakon Marianistów

06:50

Niezwykłości przyrody Nowej Zelandii - Pingwiny

film dokumentalny ( 2007 ) Czas: 9min.

Godziny emisji Niezwykłości przyrody Nowej Zelandii

07:00

Guadalupe - żywy obraz

film dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 53min.

Opowieść o cudownym obrazie Matki Boskiej z Guadalupe zachowanym na szacie św. Juana Diego. Film przedstawia obecny stan wiedzy na temat tego obrazu oraz związaną z nim historię objawienia.

Reżyseria: Luca Trovellesi Cesana

Godziny emisji Guadalupe - żywy obraz

07:50

Kolory Świętości - Św. Gwalbert

film dokumentalny ( Włochy 2006 ) Czas: 2min.

Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku.

Reżyseria: Antonio Bumbica

Obsada: Myriam Castelli

Godziny emisji Kolory Świętości

07:55

Premiera Kartka z kalendarza

program edukacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej.

Godziny emisji Kartka z kalendarza

Reklama
08:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

08:15

Polski Punkt Widzenia

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata.

Godziny emisji Polski Punkt Widzenia

08:40

Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 4min.

Godziny emisji Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

08:45

Przygody Mobilków -Komiksowe przygody PE-SIA - Komiksowe przygody PE-SIA

film animowany dla dzieci ( USA 2005 ) Czas: 16min.

Opowieści o kolorowych samochodzikach, które, tak jak ludzie, przeżywają różne historie.

Reżyseria: D. Dawid Morin

Godziny emisji Przygody Mobilków -Komiksowe przygody PE-SIA

09:00

Na zdrowie

program poradnikowy ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Program poradnikowy o tematyce medycznej. Prowadzący: Alicja Stankiewicz

Godziny emisji Na zdrowie

09:25

Premiera Święty na każdy dzień

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Święty na każdy dzień

09:30

Premiera Ona nigdy nie była sama - Czcigodna Sługa Boża Matka Teresa Kierocińska

film dokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 29min.

Reżyseria: Krzysztof Miller

Godziny emisji Ona nigdy nie była sama - Czcigodna Sługa Boża Matka Teresa Kierocińska

10:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

10:15

Rozmowy niedokończone

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 70min.

Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów.

Godziny emisji Rozmowy niedokończone

11:25

Myśląc Ojczyzna - Stanisław Michalkiewicz

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Myśląc Ojczyzna

Reklama
11:35

Misjonarze Afryki- Ojcowie Biali - Zambia - Misja Serenje odc. 5

reportaż ( Polska 2010 ) Czas: 26min.

Reżyseria: Paweł Niemiec

Godziny emisji Misjonarze Afryki- Ojcowie Biali

12:00
Na żywo

Anioł Pański

audycja modlitewna ( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym.

Godziny emisji Anioł Pański

12:03
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

12:20

Świadkowie zbrodni UPA

film dokumentalny ( 2018 ) Czas: 50min.

Reżyseria: Michał Kania

Godziny emisji Świadkowie zbrodni UPA

13:10

100 cudownych miejsc na świecie - Region Angkor Wat Angkor Tom

film dokumentalny ( Francja 2013 ) Czas: 8min.

100 cudów świata to seria filmów dok. opowiadających o najpiękniejszych miejscach na ziemi. Cuda natury, niesamowite budowle i nieprawdopodobne zjawiska .Ten odcinek przedstawia kompleks świątynny Angkor w Kambodży.

Reżyseria: Jacques Vichet

Godziny emisji 100 cudownych miejsc na świecie

13:20

Bioetyczny detektyw - Poza fikcją odc. 19

film dokumentalny ( Polska 2012 ) Czas: 20min.

Bioetyczny detektyw powiada: Niepokój nie został rozwiany z dwóch powodów. Pierwszy to ten, że dotknęliśmy zaledwie pierwszego zakresu bioetyki. Tradycyjnie, dzieli się bioetykę na tę, która dotyczy początków ludzkiego życia, tę, która obejmuje problemy terapii dojrzałego organizmu i tę, która dotyczy stadium finalnego ludzkiego życia. My weszliśmy na ścieżki śledztwa początków ludzkiego życia. Być może podążymy dalszymi drogami… Powód drugi, to ten, że rzeczywistość wyprzedza fikcję...

Reżyseria: Agata Ławniczak

Godziny emisji Bioetyczny detektyw

13:40

Kisielin - wołanie o pamięć - Kisielin - wołanie o pamięć

reportaż ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Kisielin to miejscowość, która była świadkiem zbrodni wołyńskiej. 11 lipca 1943 roku bandy UPA wymordowały niemal 100 Polaków gromadzących się na niedzielnej Mszy Świętej. 74 lata po tej zbrodni do Kisielina przyjechali wolontariusze ze Stowarzyszenia "Wołyński Rajd Motocyklowy", aby w myśl hasła "nie o zemstę, lecz o pamięć wołają ofiary" uporządkować zaniedbany polski cmentarz i ruiny kościoła.

Godziny emisji Kisielin - wołanie o pamięć

14:05

Ewolucja-nauka czy ślepa wiara

film dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 97min.

Film popularno-naukowy prezentujący luki i niedoskonałości teorii ewolucji, podejmujący próbę znalezienia alternatywy dla tej dominującej dziś w nauce koncepcji.

Godziny emisji Ewolucja-nauka czy ślepa wiara

15:50

Premiera Ma się rozumieć

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 8min.

Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą imoralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Godziny emisji Ma się rozumieć

16:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Informacje dnia

Reklama
16:10

Premiera Z wędką nad wodę w Polskę i Świat

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 25min.

Prowadzący: Piotr Mirecki

Godziny emisji Z wędką nad wodę w Polskę i Świat

16:35

Premiera Porady Medyczne Bonifratrów

program medyczny ( Polska 2018 ) Czas: 25min.

Prowadzący: br. Franciszek Chmiel OH

Reżyseria: Karol Smulski

Godziny emisji Porady Medyczne Bonifratrów

17:00

Premiera Przegląd Tygodnika Rodzin Katolickich "Źródło"

( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Przegląd Tygodnika Rodzin Katolickich Źródło

17:05

Dziecko od poczęcia

film dokumentalny ( Polska 2011 ) Czas: 16min.

Naszą planetę zamieszkuje ok. 6 mld. ludzi. Historia każdego z nich, jedyna i niepowtarzalna, rozpoczęła się w jednym konkretnym momencie - chwili poczęcia. Film ukazuje nam również kolejne etapy życia płodowego dziecka, aż do momentu narodzin.

Godziny emisji Dziecko od poczęcia

17:25

Kartka z kalendarza

program edukacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej.

Godziny emisji Kartka z kalendarza

17:30

Premiera Okiem kamery

reportaż ( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Godziny emisji Okiem kamery

18:00
Na żywo

Anioł Pański

audycja modlitewna ( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym.

Godziny emisji Anioł Pański

18:05
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Informacje dnia

18:15
Na żywo

Rozmowy niedokończone

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 70min.

Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów.

Godziny emisji Rozmowy niedokończone

19:25

Premiera Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Przegląd katolickiego tygodnika Niedziela

19:30

Super Księga 2 - Nagroda odc. 18

serial animowany dla dzieci ( USA ) Czas: 23min.

Dwoje małych dzieci, Chris Peeper i jego sąsiad Joy, znajduje na poddaszu starą Biblię. Kiedy tajemnicza Księga przenosi ich do różnych wydarzeń sprzed wieków, odkrywają, że jest zaczarowana. Wspólnie z robotem Gizmo (a później też z pieskiem Chrisa Rufflesem i kuzynem Uriahem) podróżują przez Super Księgę, doświadczając historii biblijnych na własnej skórze.

Reżyseria: Masakazu Higuchi

Obsada: Billie Lou Watt , Sonia Owens , Hal Studer , Helena Van Koert

Godziny emisji Super Księga 2

20:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Informacje dnia

20:20
Na żywo

Różaniec

audycja modlitewna ( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi.

Godziny emisji Różaniec

20:50

Premiera Głos Polski - Antoni Macierewicz - Przewodniczący Podkomisji do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego z10.04.2010r. w Smoleńsku

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Głos Polski

21:00
Na żywo

Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

transmisja ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów.

Godziny emisji Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

21:20
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Informacje dnia

21:40
Na żywo

Polski Punkt Widzenia

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata, nauki, politologii, dziennikarstwa, religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata.

Godziny emisji Polski Punkt Widzenia

22:00

Fryderyk Chopin i jego muzyka - Fryderyk Chopin i jego muzyka odc. 6

reportaż ( Polska 2011 ) Czas: 27min.

Profesor Lidia Kozubek, światowej sławy pianistka, przedstawia osobę i twórczość Fryderyka Chopina.

Godziny emisji Fryderyk Chopin i jego muzyka

22:30

Z wędką nad wodę w Polskę i Świat

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 25min.

Prowadzący: Piotr Mirecki

Godziny emisji Z wędką nad wodę w Polskę i Świat

23:00

Bł. Maria Teresa Ledóchowska

film dokumentalny ( Włochy 2006 ) Czas: 51min.

Film opowiada o działalności bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, która polegała przede wszystkim na niesieniu pomocy misjom, intensywnej pracy publicystycznej i odczytowej oraz budzeniu powołań misyjnych w krajach europejskich. W 1894 roku założyła Sodalicję św. Piotra Klawera dla Misji Afrykańskich, przekształconą następnie w zgromadzenie Sióstr Misjonarek św. Piotra Klawera (patronem zgromadzenia jest hiszpański jezuita, misjonarz i apostoł niewolników z XVII wieku. Maria Teresa Ledóchowska...

Reżyseria: Massimo Ilardo

Godziny emisji Bł. Maria Teresa Ledóchowska

23:50

100 cudownych miejsc na świecie- Piramidy w Gizie, Egipt - Piramidy w Gizie, Egipt

film dokumentalny ( Francja 2013 ) Czas: 8min.

100 cudów świata to seria filmów dok. opowiadających o najpiękniejszych miejscach na ziemi. Cuda natury, niesamowite budowle i nieprawdopodobne zjawiska .Ten odcinek przedstawia piramidy w Gizie - jednym z siedmiu cudów świata.

Reżyseria: Jacques Vichet

Godziny emisji 100 cudownych miejsc na świecie

00:00

O programie TV stacji TV Trwam

Na stronie stacji telewizyjnej TV Trwam umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-12. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TV Trwam. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-12 dla kanału TV Trwam można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TV Trwam umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TV Trwam. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w TV Trwam

Na żywo w TV Trwam

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info