Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-06-21 Pokaź dziś

07:00

I'm Reed Fish Godziny emisji

Czas: 110min.

Życie Reeda Fisha pogrąża się w chaosie, kiedy jego dawna ukochana wraca do miasta w przeddzień jego ślubu z obecną narzeczoną.

08:50

Mózg Za Miliard Dolarów Godziny emisji

Czas: 125min.

Reżyseria - Ken Russell. Harry Palmer (Michael Caine) to tajny agent, który walczy z żądnym władzy, antykomunistycznym fanatykiej (Ed Begley). Ten zatrudnia prywatną armię, by po kolei atakować Czerwone państwa.

10:55

Puckoon Godziny emisji

Czas: 95min.

Powieść Spike'a Milligana o podzielonej irlandzkiej wiosce Puckoon - przeniesiona na wielki ekran.

12:30

Odkrywcy Godziny emisji

Czas: 125min.

Komedia. W roli głównej Griffin Dunne. Członkowie dysfunkcyjnej rodziny udają się w podróż, która ma im pomóc w zrozumieniu problemów i poznaniu się nawzajem.

14:35

Earthbound Godziny emisji

Czas: 115min.

Joe pochodzi z innej planety — tak w każdym razie powiedział mu ojciec, który zmarł, kiedy chłopak miał 11 lat. Joemu trudno przystosować się do życia wśród ludzi, chciałby także znaleźć dziewczynę...

16:30

Niebo czy ziemia Godziny emisji

Czas: 110min.

Komedia z Antonem Yelchinem w roli głównej. Anioł-stróż ma dobę na przekonanie pewnej zagubionej duszyczki, że jednak warto żyć.

18:20

Bezprawie Godziny emisji

Czas: 160min.

Były rewolwerowiec musi sięgnąć po broń, gdy jemu i jego ludziom zaczyna grozić skorumpowany szeryf.

21:00

Zly wplyw Godziny emisji

Czas: 115min.

Michael to młody biznesmen, który chce coś zmienić w swym życiu. Trafia na tajemniczego Alexa, który wciąga go w świat równie podniecający, co niebezpieczny...

22:55

Zastrzyk energii Godziny emisji

Czas: 105min.

Agent nieruchomości osiąga sukces - i gdy zaczyna mu się gorzej powodzić, sięga po kokainę w nadziei, że to pomoże mu w karierze. Wkrótce okazuje się, jak wielki popełnił błąd...

00:40

Syn - Seria 1, odc. 6 Godziny emisji

Czas: 60min.

Epicka opowieść z Dzikiego Zachodu. W roli głównej Pierce Brosnan. W 1849 roku młody Eli dokonuje ważnego wyboru. W 1915 McCulloughowie zmagają się z tragedią, a Jeannie stara się ocalić rodzinę.

01:40

Zaparkowany Godziny emisji

Czas: 110min.

Fred Daly powraca do Irlandii. Za mieszkanie ma samochód. Tuż obok niego parkuje 21-letni, upalony Cathal. Wkrótce ponury świat Freda nabierze nowych barw.

03:30

Paparazzi Godziny emisji

Czas: 110min.

Komedia pomyłek o płatnym zabójcy, który widzi wszystko przez pryzmat filmów oraz o napadzie sprzed 20 lat.

05:20

Odkrywcy Godziny emisji

Czas: 110min.

Komedia. W roli głównej Griffin Dunne. Członkowie dysfunkcyjnej rodziny udają się w podróż, która ma im pomóc w zrozumieniu problemów i poznaniu się nawzajem.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info