Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-07-17 Pokaź dziś

06:35

Amerykańska Rapsodia Godziny emisji

Czas: 120min.

Młoda dziewczyna z Węgier przybywa do USA, gdzie po długiej rozłące spotyka rodziców. Rozdzieliła się z nimi w czasie ucieczki z komunistycznej ojczyzny w latach 50.

08:35

Josie i kociaki Godziny emisji

Czas: 115min.

Przygody żeńskiego zespołu rockowego z małego amerykańskiego miasteczka, który nieoczekiwanie staje u progu wielkiej kariery.

10:30

United Godziny emisji

Czas: 115min.

W oparciu o wydarzenia historyczne. Opowieść o "Busby Babes", legendzie Manchester United: najmłodszej drużynie, która wygrywała w Pucharze Anglii. W 1958 roku ośmiu jej członków zginęło w katastrofie lotniczej.

12:25

Wypraw Godziny emisji

Czas: 120min.

Quebec Bill Bonhomme (Kris Kristofferson), farmer i przemytnik alkoholu, wyrusza w niebezpieczną drogą z ładunkiem whiskey. Robi to, by utrzymać rodzinę.

14:25

Pytanie do Boga Godziny emisji

Czas: 125min.

W roli głównej Antonio Banderas. W pradawnej grocie w Jerozolimie odnalezione zostaje ukrzyżowane ciało. Okazuje się, że pochodzi z I wieku naszej ery....

16:30

Skłóceni z życiem Godziny emisji

Czas: 145min.

Clark Gable i Marylin Monroe - oboje w swych ostatnich rolach - grają wraz z Montgomerym Cliftem w dramacie o sprzecznościach, różnym podejściu do życia oraz... rodeo w Reno.

18:55

Wyścig po złoto Godziny emisji

Czas: 125min.

"Dobrzy goście" Wahl i Pleasance, oraz ich arcywróg, Peppard, próbują wydobyć złoto warte 50 milionów dolarów z wraku okrętu, zatopionego w czasie II wojny światowej.

21:00

Kraina bezprawia - Seria 1, odc. 1 Godziny emisji

Czas: 60min.

Wojownik Sunny ratuje niejakiego MK, tajemniczego chłopaka, który ukrywa pewną mroczną tajemnicę. Możliwe jednak, że zna też drogę prowadzącą poza granice Krainy Bezprawia...

22:00

Kraina bezprawia - Seria 1, odc. 2 Godziny emisji

Czas: 60min.

MK znajduje schronienie w nieoczekiwanym miejscu, zaś lojalność Sunny'ego zostaje poddana próbie gdy Quinn usiłuje go zmusić do popełnienia niegodziwości.

23:00

Robocop 2 Godziny emisji

Czas: 130min.

Ciąg dalszy kinowego hitu. Robocop walczy z gangiem handlarzy narkotyków, oraz z nowym policyjnym robotem, który wyrwał się spod kontroli swych twórców.

01:10

Zbrodnia i kara na przedmieściu Godziny emisji

Czas: 110min.

Historia na motywach "Zbrodni I kary" Dostojewskiego. Mroczna, romantyczna historia morderstwa i odkupienia - osadzona w niepokojąco znajomym krajobrazie Ameryki.

03:00

Strach przed ciemnoscia Godziny emisji

Czas: 105min.

Thriller. Historia chłopca o dużej wyobraźni, jego ojca-policjanta i niewidomej matki, która może zostać kolejną ofiarą seryjnego zabójcy.

04:45

Wypraw Godziny emisji

Czas: 100min.

Quebec Bill Bonhomme (Kris Kristofferson), farmer i przemytnik alkoholu, wyrusza w niebezpieczną drogą z ładunkiem whiskey. Robi to, by utrzymać rodzinę.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info