Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-10-24 Pokaż dziś

07:10

Bezprawie

Czas: 160min.

Były rewolwerowiec musi sięgnąć po broń, gdy jemu i jego ludziom zaczyna grozić skorumpowany szeryf.

Godziny emisji Bezprawie

09:50

Chartum

Czas: 150min.

Spektakularna opowieść ze wspaniałym kreacjami aktorskimi Laurence'a Oliviera i Charltona Hestona. 1883 - kryzys brytyjskich rządów w Sudanie i oblężenie Chartumu.

Godziny emisji Chartum

12:20

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 7

Czas: 10min.

Brad Pitt zasłynął częstymi zmianami wyglądu, romansami z największymi pięknościami Hollywood - oraz znakomitymi rolami. Jest jedną z prawdziwych legend współczesnego kina.

Godziny emisji Portrety gwiazd

12:30

Duże dziecko, wielki kłopot

Czas: 95min.

W roli głównej Andrew Lawrence. Dziadek-wynalazca tworzy machinę do genetycznych przeróbek i w wyniku nieporozumienia zmienia swego wnuczka w trzydziestolatka.

Godziny emisji Duże dziecko, wielki kłopot

14:05

Fabryka marzeń

Czas: 115min.

Fantasy. Pewien chłopiec zostaje przeniesiony do surrealistycznego świata, w którym spotyka swego dziadka. Ten pomaga mu poznawać tajemnice życia.

Godziny emisji Fabryka marzeń

16:00

Whistle and I'll Come to You

Czas: 70min.

Dramat z Johnem Hurtem w roli głównej. Na opustoszałej plaży James Parkin spotyka zjawę. Skutki tego spotkania okażą się naprawdę przerażające...

Godziny emisji Whistle and I'll Come to You

17:10

Max Havoc: W kręgu ognia

Czas: 105min.

Mały chłopiec kradnie Maxowi walizkę. Okazuje się, że złodziejaszek jest sierotą, zmuszanym do kradzieży przez uliczny gang.

Godziny emisji Max Havoc: W kręgu ognia

18:55

Wypraw

Czas: 125min.

Quebec Bill Bonhomme (Kris Kristofferson), farmer i przemytnik alkoholu, wyrusza w niebezpieczną drogą z ładunkiem whiskey. Robi to, by utrzymać rodzinę.

Godziny emisji Wypraw

21:00

Wewnetrzna sprawa CIA

Czas: 120min.

Sam Boyd, agent służb specjalnych, eskortuje do Berlina radzieckiego szpiega, który ma zostać wymieniony na amerykańskiego agenta.

Godziny emisji Wewnetrzna sprawa CIA

23:00

Sprawa Thomasa Crowna

Czas: 135min.

Przygody playboya-milionera, który kradnie bezcenne dzieło sztuki, a potem wdaje się w płomienny romans z agentką firmy ubezpieczeniowej, ścigającą go za to, czego się dopuścił.

Godziny emisji Sprawa Thomasa Crowna

01:15

Remo

Czas: 140min.

Nowojorski policjant zostaje zwerbowany przez supertajną agencję zwalczającą niebezpiecznych przestępców. Jego szkoleniem zajmuje się koreański mistrz sztuk walki.

Godziny emisji Remo

03:35

Wśród przyjaciół

Czas: 100min.

Poruszające studium życia zagubionych, młodych ludzi. Andy, Billy i Trevor to bogate, znudzone dzieciaki. Nie mają dobrego kontaktu z rodzicami, ciągnie ich świat bukmacherów i cynicznych gangsterów.

Godziny emisji Wśród przyjaciół

05:15

Na dobre i na złe

Czas: 95min.

Tajna agentka chciałaby zrobić sobie przerwę w pracy i wyjechać w podróż poślubną do Madrytu - niestety, okazuje się, że praca podąża za nią...

Godziny emisji Na dobre i na złe (serial kryminalny)

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info