Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-10 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Uwaga, zły kot Godziny emisji

Doktor Nichols leczy kota poturbowanego przez psa z sąsiedztwa. Grupa czwartoklasistów liczy, że doktor Jeff uratuje ich ulubionego jeża.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 7 Godziny emisji

Terier o imieniu Chester rzuca się na skateboardzistów. Zaniepokojony właściciel prosi Chrisa o pomoc. Czy jest szansa na oswojenie psa z widokiem deskorolkarza?

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 16 Godziny emisji

James Carroll i Anthony Bennett powracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

08:00

Wszystko o kotach: Munchkin, ryś amerykański, devon rex, laperm, brytyjski krótkowłosy Godziny emisji

Encyklopedia kocich ras, takich jak: krótkowłosy kot europejski, brytyjski kot krótkowłosy, Munchkin, Devon Rex, LaPerm oraz amerykański Bobtail.

09:00

Kot z piekła rodem: Demoniczny kot Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

10:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla gwiazdy Internetu Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

11:00

Poznajcie leniwce, odc. 5 Godziny emisji

Największy uwodziciel wśród leniwców dostaje poważnej infekcji. Nowy lokator rezerwatu otrzymuje królewskie powitanie. Z kolei Becky podgląda zaloty i amory zwierzaków.

11:30

Poznajcie leniwce, odc. 6 Godziny emisji

Zespół walczy o życie zatrutego leniwca. Zaś Claire wciela się w detektywa i odnajduje zagubioną zabawkę. Z kolei Becky próbuje rozwikłać sekrety męskości u leniwców.

12:00

Gwiazdy ze schroniska, odc. 5 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

12:30

Gwiazdy ze schroniska, odc. 6 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

13:00

Rzeczne potwory: Krwawy horror z Kolumbii Godziny emisji

Jeremy Wade jedzie do Kolumbii, aby przeprowadzić śledztwo w sprawie morderstwa panny młodej, którą rzekomo zabiła rzeczna bestia z Amazonki.

14:00

Kot z piekła rodem: Einstein nienawidzi Izzy Godziny emisji

Einstein to kot idealny, dopóki w pobliżu nie ma Izzy. Czy Jackson pomoże go okiełznać? Mężczyzna odwiedzi też parę, spodziewającą się dziecka, która martwi się zachowaniem pupila.

15:00

Kot z piekła rodem: Lęk przed śmiechem Godziny emisji

Symone to agresywna kotka, która ostatnio zaczęła atakować swoją właścicielkę, gdy ta śmieje się lub płacze. Czy uda się tak wyszkolić pupila, aby nie zwracał uwagi na te dźwięki?

16:00

Pieskie życie: Ocaleć w dziczy Godziny emisji

Jak doszło do tego, że psy stały się najbardziej cenionymi zwierzętami na naszej planecie? Od drapieżnika do domowego zwierzaka — oto historia najlepszego przyjaciela człowieka.

17:00

Łowcy jadu: Ukąszenie węża Godziny emisji

Zapotrzebowanie na wężowy jad do celów badań medycznych jest ogromne. Łowcy jadu podróżują po różnych zakątkach świata w poszukiwaniu najgroźniejszych węży na Ziemi.

18:00

Najdziksza Europa: Lasy Godziny emisji

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

19:00

Poznajcie pingwiny, odc. 1 Godziny emisji

Pracownicy Azylu dla Ptactwa Morskiego w Kapsztadzie zmagają się z czasem by ocalić pingwinka skażonego ropą. Chętny do ojcowstwa Winston posuwa się za daleko budując gniazdo.

19:30

Poznajcie pingwiny, odc. 2 Godziny emisji

Ku zaskoczeniu wszystkich, wiecznie marudny Crabby, zaprzyjaźnia się z najnowyszym mieszkańcem azylu. Princess, królowa pingwinów, doznaje największej straty w swoim młodym życiu.

20:00

Dogonić tornado: Niebezpieczeństwa na drodze Godziny emisji

Kolejna seria spotkań z trzema śmiałkami, którzy wyruszają w pogoń za niebezpiecznymi tornadami. Josh Wurman, Sean Casey i Reed Timmer mają zamiar dostać się w sam środek żywiołu.

21:00

Zaplątani w survival: Wyspy na Pacyfiku, Panama Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

22:00

Baseny jak z bajki: Inne pomysły mistrza Godziny emisji

Anthony Archer-Wills słynie na całym świecie z projektowania i konstrukcji jedynych w swoim rodzaju, niezwykłych basenów.

23:00

Na straży przyrody: W ogniu Godziny emisji

Sierżant Jewell odkrywa pustynną kryjówkę ojca i syna poszukiwanych listem gończym za handel narkotykami. Jacobson prowadzi dochodzenie w sprawie grupy rozrabiających myśliwych.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Nieustraszony na służbie Godziny emisji

Główny śledczy, Charles Jantzen, ratuje kilkadziesiąt psów z płonącego domu. Inny funkcjonariusz pomaga w wydostaniu szczeniąt z rury kanalizacyjnej.

01:00

Premiera Obcy wewnątrz nas: Ameba zjada mój mózg Godziny emisji

Malutka dziewczynka wije się z bólu i jest na granicy śmierci. Neuropsychiatrze przestaje działać kilka wewnętrznych organów. Kobieta cierpi na tajemniczą infekcję mózgu.

02:00

Szkoła przetrwania: Pierścień ognia, część 2 Godziny emisji

Bear Grylls kontynuuje tygodniowy pobyt na skamieniałych mokradłach w regionie zwanym pacyficznym pierścieniem ognia. To rejon zniszczony w 2004 roku przez tsunami.

02:48

Dzikość bez cenzury: Ataki z zaskoczenia Godziny emisji

Bizon taranuje mężczyznę. Inny mężczyzna zostaje pogryziony przez kucyka. Słoń zostaje przebity włócznią.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Zastrzyk z insuliny Godziny emisji

Śledcza, Trischa Price, zostaje wezwana w sprawie podejrzenia o złe traktowanie zwierząt. Po przybyciu na miejsce zastaje chorego konia, a przy nim igły. Co faktycznie się stało?

04:24

Na ryby bez wędki: Rybacy z New Jersey Godziny emisji

Grupa żądnych wrażeń nowicjuszy próbuje swoich sił, łowiąc ryby w mulistych rzekach. Czy dziewczyny z Jersey złowią więcej sumów niż dwóch rosłych sprzedawców samochodów?

05:12

Mieszkanie na pniu: Co powiecie na jabłka? Godziny emisji

Pete udaje się do Walden w stanie Nowy Jork by stworzyć domek na drzewie do degustacji cydru dla Angry Orchard. Konstrukcja w stylu pawilonu będzie miała widok na sad jabłkowy.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info