Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-25 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Najlepsza opieka Godziny emisji

Dr Jeff ratuje pogonę, która dostała ataku. Dr Amy ma do czynienia z trudną sytuacją, kiedy w czasie rutynowej sterylizacji kota dochodzi do komplikacji.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 12 Godziny emisji

Dr Chris ma jak zwykle pełne ręce roboty. Tygrys sumatrzański musi przejść zabieg stomatologiczny z powodu pękniętego zęba. Pilnej pomocy potrzebuje również kaczka i jej kaczątka.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 5 Godziny emisji

Niezwykłe powieści o dorastaniu młodych zwierząt. Każdy z odcinków przedstawia zwierzaki na kolejnych etapach ich życia - od przyjścia na świat do momentu osiągnięcia dorosłości.

08:00

O psach, kotach i innych pupilach: Świnka miniaturowa, kapibara, koza karłowata, osioł miniaturowy, jeż, skunks Godziny emisji

W tym odcinku dowiemy się, czy osły lubią oglądać telewizję oraz jak wykąpać jeża. Ponadto poznamy kozę pigmejską, która lubi przebywać w lokalnym klubie jazzowym.

09:00

Kot z piekła rodem: Multimilionowy koszmar Godziny emisji

Kot Daniela i Desiree zaznacza moczem dom, który kupili za kilka milionów dolarów. Z kolei kotka Sugar ukrywa się przed nowo przybyłym samcem. Czy Jackson rozwiąże oba problemy?

10:00

Projekt AKWARIUM: Sposób użycia Godziny emisji

Właściciel restauracji zamawia akwarium, które ma pasować do wystroju wnętrza jego lokalu, które jest stylizowane na lata 50. XX wieku.

11:00

Ginący świat Godziny emisji

Zdobywca Oscara Louie Psihoyos i jego ekipa chcą za pomocą sprytnej taktyki i nowoczesnego sprzętu odkryć mroczny świat handlu zwierzętami, którym grozi wyginięcie.

13:00

Wkręceni w survival: Arktyczna katastrofa Godziny emisji

Przyjaciele porywają Marka i z zawiązanymi oczami zostawiają go za północnym kołem podbiegunowym w Finlandii. Mężczyzna w ciągu 100 godzin musi odnaleźć drogę do cywilizacji.

14:00

Premiera Zaplątani w survival: Archipelag Kodiak, Alaska Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

15:00

Na ratunek psom z Detroit Godziny emisji

Raper Hush Carlisle z ekipą krąży po mieście i ratuje psy, które brały udział w walkach. Są zdeterminowani - chcą znaleźć dom każdemu psu, aby żaden z nich nie został uśpiony.

16:00

Królowa lwów, odc. 2 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

17:00

Strażnicy Teksasu: Ruchomy cel Godziny emisji

Strażnicy zwiększają częstotliwość patroli podczas sezonu polowań na widłorogi. Pomoc zostanie udzielona rannemu orłowi oraz zagubionemu na terenie przemysłowym jeleniowi.

18:00

Kot z piekła rodem: Ellen i koty Godziny emisji

Ellen od 20 lat karmi zdziczałe koty z sąsiedztwa, ale teraz nie daje sobie z nimi rady. Jackson stara się jej pomóc.

19:00

Kot z piekła rodem: Kocia wojna: Brooklyn Godziny emisji

Jackson wyrusza na Brooklyn, aby rozwiązać problem dwóch nieustannie walczących kotów, które niszczą związek swoich właścicieli.

20:00

Dogonić tornado: Tornado w Teksasie Godziny emisji

Choć zespół Reeda Timmera wciąż dochodzi do siebie po bliskim spotkaniu z tornadem, fanatycy silnych wiatrów już mają na oku kolejną swoją ofiarę.

21:00

Z miłości do zwierząt: Cudowny świat Billa Berloni Godziny emisji

Zastanawialiście się kiedyś, czy da się mieszkać z niezliczoną ilością zwierząt? Bill jest współczesnym Dr Dolittle, który szkoli zwierzęta do gry na scenie i na ekranie.

22:00

Floryda: Inwazja rekinów Godziny emisji

Dlaczego wybrzeże Florydy jest tak popularne wśród rekinów? Aby poznać odpowiedź, biolog morski Dr Greg Skomal znakuje drapieżniki w wodach oblewających Przylądek Dobrej Nadziei.

23:00

Na straży przyrody: Pożar! Godziny emisji

Strażnicy gaszą szybko rozprzestrzeniający się pożar zarośli i odkrywają plantację marihuany. Łapią także sprawcę przestępstwa seksualnego i powstrzymują nielegalny połów ryb.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Konie rasy Appaloosa Godziny emisji

Charles Jantzen ratuje konie, które były głodzone przez właścicieli. Jedna z klaczy ma źrebięta, których nie jest w stanie wykarmić.

01:00

Premiera Obcy wewnątrz nas: Ja i mój nikczemny bliźniak Godziny emisji

Czteroletni chłopiec zmaga się z paraliżującym bólem. Student omal nie traci życia z powodu małego skaleczenia. Kobieta prawie traci zmysły z powodu potwora w swoim ciele.

02:00

Szkoła przetrwania: Wietnam Godziny emisji

W samym środku wietnamskiej dżungli Bear Grylls musi poradzić sobie z groźnymi pijawkami i plującą kobrą. Leśny skorpion znajdzie się na talerzu mistrza sztuki przetrwania.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak dwóch żarłaczy białych Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. W tym odcinku niezwykle rzadki przypadek spotkania surfera z dwoma rekinami.

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Porzucony na pastwę losu Godziny emisji

Śledcza Marlynn Barkley usiłuje ratować psa, którego porzucili właściciele, pozostawiając go na pewną śmierć. Policjantka musi jak najszybciej zabrać czworonoga do szpitala.

04:24

Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera, odc. 6 Godziny emisji

Podróżnik Jakub Vágner wybiera się na dzikie wybrzeże Papui Nowej Gwinei, by łowić ryby z członkami różnych plemion. Podobno nadal można tam spotkać kanibali.

05:12

Mieszkanie na pniu: Nadrzewny mikrobrowar Godziny emisji

Pewna rodzina prosi Pete'a o wybudowanie na terenie ich posiadłości podniebnego browaru. Pete tworzy nadrzewną karczmę z instalacją browarniczą, do której wchodzi się po linie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info