Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-07 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Sposób użycia Godziny emisji

Właściciel restauracji zamawia akwarium, które ma pasować do wystroju wnętrza jego lokalu, które jest stylizowane na lata 50. XX wieku.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 4 Godziny emisji

Chris udaje się do Abu Dhabi, gdzie ma okazję odwiedzić niezwykły szpital weterynaryjny, w którym chore i ranne sokoły są traktowane jak członkowie rodziny królewskiej.

07:30

Poznajcie orangutany, odc. 1 Godziny emisji

Kulisy opieki nad osieroconymi orangutanami w schronisku dla tych małp na Borneo. Zanim zwierzęta wrócą na wolność, muszą nauczyć się sztuki przetrwania.

08:00

Kot z piekła rodem: Medium w opałach Godziny emisji

Maryam jest kocim medium, ale nie może porozumieć się z jej szaloną kotką Lily. Khloe odkrywa za domem jej rodziców całą kolonię zdziczałych kotów.

09:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Amazonia Godziny emisji

Wyprawa wgłąb największego lasu tropikalnego. Co sprawia, że Amazonia jest domem dla prawie jednej trzeciej wszystkich gatunków światowej fauny i flory?

10:00

Żarłacz zabójca Godziny emisji

W okolicy jednej z kalifornijskich plaż dokładnie co dwa lata pojawia się krwiożerczy żarłacz biały, który poluje na ludzi. Z jakiego powodu rekin regularnie powraca?

11:00

Wszystko o psach: Westie, seter irlandzki, doberman, pinczer miniaturowy, whippet Godziny emisji

Jakiej rasy psy doskonale widzą nocą? Jaki czworonóg może wyprzedzić grizzly? O tym wszystkim dowiemy się oglądając ten program.

12:00

Poznajcie orangutany, odc. 5 Godziny emisji

Osierocony Gelison przybył do Sepilok rok temu. Obecnie jest zdrowym, dobrze rozwijającym się orangutanem, ale ostatnio jego niesforne wybryki stały się zmorą dla rówieśników.

12:30

Poznajcie orangutany, odc. 6 Godziny emisji

Dla młodziutkich mieszkańców Sepilok nadszedł czas karmienia. Choć orangutany mają dobrą opieką, same muszą nauczyć się szukania jedzenia. A to wcale nie jest takie łatwe.

13:00

Ratownicy psów, odc. 5 Godziny emisji

Inspektor Anthony zwraca się do policji o pomoc w ratowaniu porzuconego boksera. Z kolei w Northamptonshire inspektorka Michelle ponownie odwiedza właściciela szczeniąt buldoga.

14:00

Wydział weterynarii: Intensywna opieka Godziny emisji

Rozdanie dyplomów coraz bliżej, ale przed studentami jeszcze wiele intensywnej pracy. By zostać wykwalifikowanymi weterynarzami, nie mogą okazywać słabości.

15:00

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Niemcy Godziny emisji

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

16:00

Projekt AKWARIUM: Daj psu telefon Godziny emisji

Firma telekomunikacyjna zamawia interaktywne akwarium w kształcie gigantycznego telefonu. Czy Wayne i Brett zbudują napiędce zbiornik, który się spodoba?

17:00

Na straży przyrody: Cienka zielona linia Godziny emisji

Strażnicy przyrody i ich psy stawią czoło trzem niesfornym niedźwiadkom. Funkcjonariusze jednostki trafią także na trop kłusowników i znajdą narkomana z nietypowym towarem.

18:00

Wszystko o psach: Buldog angielski, collie, foksterier szorstkowłosy, king charles spaniel Godziny emisji

Jakiej rasy psa miał Darwin, a jakiej Einstein? Jaki pies zarobił więcej od prezydenta USA? Jaki pies był zakazany w Rzymie? Na te pytania znajdziemy odpowiedzi w tym odcinku.

19:00

Kot z piekła rodem: Straszne opowieści Godziny emisji

Czy kot może bać się swojego własnego ogona? Jackson sprawdzi to podczas swojej pracy. Później zajmuje się innym kotem, który nieustannie przewraca i zrzuca różne rzeczy na ziemię.

20:00

Mieszkanie na pniu: Nie ma jak w domku Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

21:00

Mosquito Godziny emisji

Każdego roku komary powodują śmierć ogromnej liczby osób. Naukowcy starają się znaleźć sposoby na zlikwidowanie całej populacji, aby uratować życie milionów ludzi.

22:30

Poznajcie leniwce, odc. 1 Godziny emisji

Kamera rejestruje rok z życia pięciu leniwców - mieszkańców niewielkiego kostarykańskiego rezerwatu Aviarios, w którym ratuje się osierocone lub poranione osobniki.

23:00

Na straży przyrody: Życie lub śmierć Godziny emisji

Strażnicy przyrody przeprowadzają tajną akcję mającą na celu odciągnięcie rodzinki niedźwiedzi od restauracji. Tymczasem wypadek na autostradzie kończy się tragicznie.

00:00

Ratownicy psów, odc. 8 Godziny emisji

Natalie Bartle zostaje wezwana do wychudzonego psa rasy shar pei z infekcją oka, a Sandy Powlowski znajduje Jack Russell teriera, który musi popracować nad swoim zachowaniem.

01:00

Mosquito Godziny emisji

Każdego roku komary powodują śmierć ogromnej liczby osób. Naukowcy starają się znaleźć sposoby na zlikwidowanie całej populacji, aby uratować życie milionów ludzi.

02:24

Poznajcie leniwce, odc. 2 Godziny emisji

Specjalistka od leniwców Becky próbuje się dowiedzieć więcej o dziwnym zachowaniu samic. Młody leniwiec dwupalczasty o imieniu Tigger zaczyna wykazywać nietypowe tendencje.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak lamparta Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, uchwycone obiektywami kamer. Widzowie zobaczą niewiarygodne, szokujące, a niekiedy wspaniałe spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Nieżyczliwe zachowanie Godziny emisji

Funkcjonariusze zabierają od właściciela rottweilery, które zaatakowały chihuahuę i świnki morskie sąsiada. Czy uda się uratować porzucone na złomowisku małe kocię?

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 5 Godziny emisji

Chris i jego zespół zostają wezwani do tygrysa sumatrzańskiego, który cierpi na ból zęba. Jak weterynarze poradzą sobie w tej ekstremalnej sytuacji?

05:12

Mieszkanie na pniu: Męska jaskinia Godziny emisji

Pete buduje w Teksasie na drzewie prawdziwą męską oazę. Będzie ona wyposażona w okazałą grillo-wędzarnię oraz wieżyczki z armatkami wodnymi do odpędzania dziewcząt.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info