Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-14 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Stara szkoła kontra nowa szkoła Godziny emisji

Brett przekształca automat do gry w akwarium, ale czy wciąż da się na nim grać? Firma dostaje też kolejne niecodzienne zlecenie.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 9 Godziny emisji

Niespodziewana ciąża zagraża młodemu dingo, Chrisa nawiedzają psotni goście, a dwuletni pies Digger z niewiadomych powodów ma trudności z oddychaniem.

07:30

Poznajcie orangutany, odc. 6 Godziny emisji

Dla młodziutkich mieszkańców Sepilok nadszedł czas karmienia. Choć orangutany mają dobrą opieką, same muszą nauczyć się szukania jedzenia. A to wcale nie jest takie łatwe.

08:00

Kot z piekła rodem: O kocie, który otwierał drzwi Godziny emisji

Sebastian, agresywny kot, zagraża bezpieczeństwu niemowlęcia. Kot Zeus, który potrafi otwierać drzwi, usiłuje uciec z domu.

09:00

Najdziksza Afryka: Okawango: Woda na pustyni Godziny emisji

Najbardziej spektakularne cuda przyrody Czarnego Lądu oraz bezkrwawe safari na słynną wielką piątkę: lwa, słonia, lamparta, czarnego i białego nosorożca oraz bawoła.

10:00

Największy żarłacz biały Godziny emisji

Znani badacze rekinów Jeff Kurr, Andy Casagrande i Dickie Chivell podróżują na wulkaniczną wyspę na Pacyfiku - Gwadelupę, w poszukiwaniu największych żarłaczy białych świata.

11:00

Wszystko o psach: Dalmatyńczyk, husky, wyżeł niemiecki krótkowłosy, hawańczyk, szpic miniaturowy Godziny emisji

Jaki pies mógł pomagać Michałowi Aniołowi przy malowaniu fresków w Kaplicy Sykstyńskiej? Jaka rasa rodzi się z łatami na całym ciele? Jakie szczenię przetrwało rewolucję na Kubie?

12:00

Poznajcie orangutany, odc. 7 Godziny emisji

Chiquita miała zaledwie dwa miesiące, gdy przybyła do Sepilok. Teraz jest już trzylatką silnie przywiązaną do jednego z pracowników, co stało się przyczyną problemów.

12:30

Poznajcie orangutany, odc. 8 Godziny emisji

Ośrodek Sapinok przeżywa baby boom! Na świat przyszło wiele maleństw, a wkrótce przybędzie ich jeszcze więcej. Czy ojcem wszystkich pociech jest dominujący samiec o imieniu C.I.D.?

13:00

Ratownicy psów, odc. 10 Godziny emisji

Jayne Bashford znajduje szczenię labradora w szokującym stanie zaniedbania w brudnym domu w Staffordshire. Z kolei Chris Shaw próbuje znaleźć nowy dom dla malamuta alaskańskiego.

14:00

Joel Lambert kontra drapieżniki: Rekiny Godziny emisji

W pełnych rekinów wodach u wybrzeży Przylądka Dobrej Nadziei w RPA były komandos Joel Lambert próbuje poznać charakter i prawdziwą naturę tych morskich drapieżników.

15:00

Mieszkanie na pniu: Domek rodziny Nelsonów Godziny emisji

Pete przygotowuje wyjątkowy prezent dla swojej córki: z okazji parapetówki buduje dla niej wspaniały domek na drzewie urządzony w stylu marokańskim.

16:00

Projekt AKWARIUM: Zbiornik dla baseballisty Godziny emisji

Legenda baseballu Pete Rose chce przerobić stadion na akwarium, a Wayde i Heather wyjeżdżają do hrabstwa Horry, aby zbudować ogromne akwarium.

17:00

Na straży przyrody: W ogniu Godziny emisji

Sierżant Jewell odkrywa pustynną kryjówkę ojca i syna poszukiwanych listem gończym za handel narkotykami. Jacobson prowadzi dochodzenie w sprawie grupy rozrabiających myśliwych.

18:00

Wszystko o psach: Pekińczyk, gryfon korthalsa, chesapeake bay retriever, owczarek australijski Godziny emisji

Jaki pies uratował się z Titanica? Jaka rasa służyła jako żywy termofor? Jaki czworonóg towarzyszył w bitwie generałowi Custerowi? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w programie.

19:00

Kot z piekła rodem: Nie ma jak w domu Godziny emisji

Jackson pomaga kotu, który nie radzi sobie w schronisku — znajduje mu tymczasową rodzinę, która być może przyjmie zwierzę na stałe.

20:00

Mieszkanie na pniu: Zen na drzewie Godziny emisji

Pete odwiedza starych przyjaciół, aby zbudować im na drzewie świątynię do medytacji w stylu Zen. Wszyscy pracują w ciszy, podziwiając wspaniały widok na Pasmo Błękitne.

21:00

Premiera Baseny z rozmachem: Wodny raj Godziny emisji

Mistrz w dziedzinie basenów, Lucas, przemienia zaniedbany ogródek w istny wodny raj! W ramach tego ekstremalnego projektu Lucas tworzy idealną strefę rozrywki dla całej rodziny.

22:00

Dziki świat Tima, odc. 3 Godziny emisji

Tim odwiedza samicę diabła tasmańskiego o imieniu Lara, która przebywa w rezerwacie na leczeniu lekkiego urazu. Następnie Tim chwyta gołymi rękami węża tygrysiego.

22:30

Dziki świat Tima, odc. 4 Godziny emisji

Chory krokodyl Elvis otrzymuje zastrzyk o dawce tak wielkiej, jak przystało na tak dużego zwierza. Tim odwiedza kazuara, sympatycznego ptaka, który czasami bywa niebezpieczny.

23:00

Na straży przyrody: Hotelowe rewolucje Godziny emisji

Na zatłoczonych wodach dochodzi do kolizji łodzi. Strażnicy ochrony przyrody trafiają na podejrzanego z niebezpieczną przeszłością.

00:00

Ratownicy psów, odc. 13 Godziny emisji

Zespół zostaje wezwany na odległą farmę w Stapleford Abbotts w hrabstwie Essex, gdzie znajduje się ponad 70 psów i szczeniąt wymagających natychmiastowej pomocy medycznej.

01:00

Baseny z rozmachem: Wodny raj Godziny emisji

Mistrz w dziedzinie basenów, Lucas, przemienia zaniedbany ogródek w istny wodny raj! W ramach tego ekstremalnego projektu Lucas tworzy idealną strefę rozrywki dla całej rodziny.

02:00

Szkoła przetrwania: Pustynia Mojave Godziny emisji

Na pustyni Mojave Bear Grylls wystawia swój organizm na ostateczną próbę. Robi wszystko, aby przetrwać w temperaturach, które wahają się od minus 4 do plus 40 stopni Celsjusza.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak wieloryba - pilot Godziny emisji

Najbardziej nieprawdopodobne spotkania ze zwierzętami utrwalone na taśmie filmowej. Od niebezpiecznych i brutalnych ataków, po ciepłe, podnoszące na duchu zdarzenia i opowieści.

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Akcja ratunkowa na moście i jej skutki Godziny emisji

Oficer Sadler odkrywa w furgonetce koguty, które są przeznaczone do udziału w nielegalnych walkach. Natomiast porucznik Scott przeprowadza odważną akcję ratunkową.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 12 Godziny emisji

Dr Chris ma jak zwykle pełne ręce roboty. Tygrys sumatrzański musi przejść zabieg stomatologiczny z powodu pękniętego zęba. Pilnej pomocy potrzebuje również kaczka i jej kaczątka.

05:12

Mieszkanie na pniu: Widok z góry Godziny emisji

Pete i Daryl łączą siły z nowatorskim projektantem nadrzewnych rezydencji, aby razem stworzyć 30-boczną, ogromną kulę geometryczną pełną niespodzianek dla rodziny z Seattle.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info